Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar, özellikle bu sayfada deneyimli olanlar...
Farkettiniz mi artık taktiğimizi kapmışlar önce güvensizlik mesajları sonrada rek-lam-lar..
demekki sıkı takipteyiz yaww

Kesinlikle katılıyorum tatlımmm. Birde fiyatları iyice çıkardılar 50 tl 40 tl ne yapıyorlar allah aşkına sanki baktıkları fallar çıksa

Kesinlikle katılıyorum tatlımmm. Birde fiyatları iyice çıkardılar 50 tl 40 tl ne yapıyorlar allah aşkına sanki baktıkları fallar çıksa

Esas yıldızname bakımı yapan ya da suya bakan eski hoca gibi hocalardan bulmak lazım ama nerde :44: cafe falcıları şımarmış yok randevu ile bakıyormuş yok fiyat arttırmış yok müşterinin arkasından konuşmakmış ayıp ya karınlarını bizim sayemizde doyuruyorlar gidilmezse ifşa edilirlerse akılları başlarına gelir...

vay be bir de arayanlara tam bir hafta sonrasına randevu veriyolarmış biliyor musunuz? O yüzden çok merak etmiştim. Vallahi çok teşekkür ederim size sağolun

hiç güleceğim yoktu gerçekten.ünlü doktorlardan bile ertesi güne randevu alabiliyorum, uyduruk yener için bir hafta sonrasına mı gün verebiliyorlarmış??iki kere gittim sinek avlıyorlardı.ne yener için kuyruk bekleyen vardı ne de kafede kimse vardı.inanmayın bu üstün zekalılara.bir de şu falıma bakar mısınız diyen arkadaşlar lütfen topiği meşgul etmesinler..

ortakoy yildiz hakkinda fikirlerinizi alabilirmiyim? bugun gittim ve sasirtacak bi sey soylemedi, ama gelecekle ilgili dedikleri cikiyor mu onu merak ettim, off kafam cok karisik, herkes farkli bi sey soyliyor ;(( forumdaki yorumlarina bakinca cok olumsuz konusur falan demis, hic te oyle degildi, ama kesin bi sey de soylemedi, herseye karari ben verecekmisim, tabi ben veririm ama kararsiz oldugum icin falciya gitmistim zaten, ama yine de merak ediyorum ( bazi seyleri tutturdu ama sasirtacak sekilde degil, sonuc olarak lutfen gidenler fikirlerini paylasabilir mi?

Ilk baktığında fena değildi ama gelecek ile ilgili dedikleri çıkmadı tam olmak üzere olan eli kulağında olan birşeyi bildi o kadar.. 2.sinde anı bile karıştırdı bir daha gitmem.

Kızlar yeni üye oldum biliyor musunuz bilmiyorum ama evim fal cafede sevda var. Ben çok memnunum. Randevulu bakıyor 20tl alıyor. Denemeyen varsa tavsiye ederim bir de taynat cafedeki meryem çok iyi

Bugün gittiğim Çatı Cafe'deki Tuana bugüne kadar yaşadığım en büyük fiyaskoydu. Sürekli isim sıraladı ve tanımıyorum dediğimde de ölüm haberini alacaksın, hastalandığını duyacaksın gibi şeyler söyledi.
Tanıdıklarım var dediğim isimler içinse söyle bol bol dua etsinler dedi.
İnanmadığımı ya da bir noktadan sonra ciddiye almadığımı fark ettiğindeyse arapça şeyler söyleyip sen kendine bile inanmıyorsun diye tekrarladı. Soyunun İsrail asıllı olduğunu ve her şeyi görebileceğini söyledi.
Tekrar söylüyorum kızlar sadece 1-2 isim tutturdu azıcık ucundan da karakter analizi yaptı. Tam bir faciaydı. İlk kez bir falcıya verdiğim paraya acıdım.

Ilk baktiginda dedigi her sey cikti, tek bir sey haric. Evleneceksin demisti, bir tek o cikmadi daha

2.ci ve 3.cu tamamiyle sallamasyondu. 2.ci gittigimde bir herif sordum, p.c bir tip olarak tanimladi ama alakasi yoktu.

3. gittigimde kasim ayinda bu herifle iliskiye baslayacaksiniz dedi ama gordugun gibi aylardan aralik ve ben dimdizlagim

bak kanıtları atıyorum tarıhlere ıyı bak altı cızılı cumlelerı ıyı oku kımseyıde yalancı cıkarmaya calısma senınle paylasımım bu saatten sonra bıtmıstır sız hakarete devam edersınız ama ben cevap vermem ayrıca bınnaz abla topıgınde bedava fala reklam dıyıp 100 lıralık falcı reklamının arkasında durman ayrı bı ıronı ama neyseee benım ıcın bu konusmada tartısmada bıttı.

Son düzenleme:
bugun eskı fal kagıtlarımı buldum bıkac tanesını yazıyım eylulun sonunda bahcelıdekı nurana baktırmısım cıkmamıs semrının soyledıgı ıkı sey cıkmamıs bıtanesın zamanıda bu ay doluyo yenerede bı arkadasım gecen hafta gıttı yener bu hafta olacak bısey soylemıs arkadasım tam tersını yasadıgını soyledı bılgınıze...

Tek kelimeyle berbatttı.Bana ısrarla sen mimarsın diyor ben hayır mnimar degilim diyorum yok mimarsın diye ısrar eden bir kadın. Negatif enerji veren gergin ve dediği hiç birsey tutmayan artık falbitsede kalksam diye saate baktığımm biri. hele o fiyata asla degmez . En fazla 10 tl lik falcıııııı .

Kızlar yeni üye oldum biliyor musunuz bilmiyorum ama evim fal cafede sevda var. Ben çok memnunum. Randevulu bakıyor 20tl alıyor. Denemeyen varsa tavsiye ederim bir de taynat cafedeki meryem çok iyi

Bu Sevda; Cafenin medyumu olarak sunulan,cafenin sahibinin eşi olan sevdaysa canım fiyatını baya düşürmüşş. İki sene önce 40tl ye bakıyordu ve kocası dakika tutuyorduu.. Demekki işleri düşmüşki fiyatını 20 tl çekmiş. iki sene önce baktırdım ona ve dediği hiçbirsey çıkmadı tatlım.

Bahcelideki Nuran a arkadasim katina baktirmisti, bence zirvalamisti. Iyi ki baktirmamisim

Yildiz bugunlerde cok kotu bakiyor, ben de katiliyorum. Ben 2 yil once ilk falimi baktirdigimda gercekten super bakmisti. Bu gidisimde bana sen yabanci ama muslum biriyle evleniceksin dedi , korfezli biriyle Zinciyle arapla yani irkciliktan banlanmam umarim

Yemin ediyorum şaka gibi kızsın yaa vaktimi aliyorsun benim, sen yazdikca bana cevap hakki doguyor.
Eskilere boyle degersiz bir konu icin gidemeyecegim ben, o kadar zaman ve deger ayrilacak bir sey degil ancak;
Az cok hatirliyorum dediklerimi ve hepsinin de arkasindayim.
Sana hickimse, benim universitem daha iyi, daha iyi yerlerdeyim, sen daha kotu yerdesin demedi, kompleksin, gocunacagin birbsey mi var ki sacma sapan cevap vermissin cozemedim.
Yazik demisim universite okumuşsun, mezun olmussun bir de su konusmana bak. Hala daha ayni seyi soylerim zaten ben. Aksi takdirde bana bunlari aciklatiyor olmazdin.
Karakter her yerde ayni karakter olsa gerek, binnaz abla mi her neresiyse, ordan da alakasiz cikarimlar yapmaktasin. Demek ki okumakla bir sey olmuyor...
Surekli ayni hal icindesin, ben cevap veremem, bu konu benim icin bitmistir vs vs.. Ama artik sıktı yani.

Ayrica deginmeden gecemeyecegim..
Gaussmatt binnaz abla konusunda hakli cikmis, bahsettigi site de reklam yapmis, reklamcilari iyi anlamiyor gerci arkadasim, kusuruna bakma ama bunu anlayivermis sizden iyi !

Son düzenleme:
Gaussmat benim kardeşim gibidir xlilax da ayni sekilde ona ragmen asla onları korumaya gecmedim tolincigim seninlede az cok muhabbetimiz var . Sana da asla kotu birsey dile getirmem. Birincisi gausmat her topikte hemen hemen soyluyor nisanin hiçbi dedigi onda cikmadi. Eger ne onun ne de xlilax in reklam gibi bir dusuncesi varsa allah benim belami versin bu kadar buyuk konusuyorum cunku asla boyle birsey yok. Ikincisi velev ki reklam yapiyor bunlar kimsenin kafasina silah dayamiyor ki nisanan gidin diye... sadece konusuyorlar ki bu da onlarin en dogal hakkı. Üçüncü olarsak gausmatin hicbi kotu niyeti olmadigini bbiliyosun baska topiklerde senle konstgnuda gördüm. Ve alt tarafi fal sayfasi ve iki k.ci kirik falci icin bu kadar tartisma sacmalik hakaret bence cok fazla ve luzumsuz . Allah askina hepinize söylüyorum baska isiniz gucunuzmu yok bu kadar bos insanlarmisiniz ki birbirinizin açığını arayarak kanitlar koyarak kalp kirarark vakit kaybediyorsunuz bence bunun hic lüzumu yok . Uc gunluk dunya icin hemde saçma sapan fal konusu için bu kadar ileri gidecekseniz allah bunun hesabini sorar. Ben gausmti yada xlilax i ssvunmuyorum savunck olsam coktan savunur ve seninle asla konusmzdm sende iyi niyetli bi insansin senle muhabbtm hic olmamis olsa bile kalkip kotu bisey solemem ben kalp kirmaktan hakka girmekten Allaha siginirim ama soyledigim gibi sacmalamayin artik

yener'e olan merakım şu an bitti

ağzına sağlık çok doğru söylemişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…