Ankara'daki Falcılar

yüksel caddesindede var canlar zaten siz o sokağa bi girin gerisi çok kolay reklamcılar sağolsun :KK1::KK1::KK1: fal ... tl baktırmak istemezmisiniz :KK9::KK9::KK9:

$Görüntü026.jpg fal istiyorum lütfen kahve falıma bakan yokmu:2:

yener'i kesinlikle tavsiye etmem verdiğiniz paraya asla değmiyor.şöyleki kpssye girmeden yenere gitmiştim alman gerekenden puandan 5 puan fazla alacaksın atanacaksın dedi.yani bu durumda 75 almam gerekiyordu ama 62 aldım.anlayacağınız atanmak bi tarafa başvuru bile yapamadım.ben gırgır cafedeki tuğçeyi tavsiye ediyorum çok daha iyi

vay be bir de arayanlara tam bir hafta sonrasına randevu veriyolarmış biliyor musunuz? O yüzden çok merak etmiştim. Vallahi çok teşekkür ederim size sağolun

vay be bir de arayanlara tam bir hafta sonrasına randevu veriyolarmış biliyor musunuz? O yüzden çok merak etmiştim. Vallahi çok teşekkür ederim size sağolun

Çok yoğunum taktiği. Böylece çok gideni var ,o halde bunda iş var diye düşünülmesi amaçlanmıştır muhakkak ama işler öyle yürümüyor.

Burada adı geçenlerin çoğunu denedim
evet parama da yazık ettim çoğunuz gibi
anlaşılıyor ki reklam amacıyla burada isimler dönüyor
hiç adı geçmeyen ve gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim biri v

kızılayda tarota bakıyor aslında kahve de var ama ben tarotu seçtim
yani daha doğrusu biz dört kişi gittik
50 tl

kızılaya göre çok fazla.
ayrıca ben kızılayda çok falcıya gittim hiçbiri çıkmıyor.10 20 olsa neyse reklam yaptığın ortada gibime geliyo da neyse..

kızılaya göre çok fazla.
ayrıca ben kızılayda çok falcıya gittim hiçbiri çıkmıyor.10 20 olsa neyse reklam yaptığın ortada gibime geliyo da neyse..[/QUtereddüt ederek yazmıştım zaten böyle anlaşılır diye. sahiden memnun kaldım paylaşmak istedim. neyse diyen gitti,

Arkadaşlar, özellikle bu sayfada deneyimli olanlar...
Farkettiniz mi artık taktiğimizi kapmışlar önce güvensizlik mesajları sonrada rek-lam-lar..
demekki sıkı takipteyiz yaww

Son düzenleme:
X