Ankara'daki Falcılar

Bana yollar misin tolin cim, ben kendimi feda ederim

canım bana gönderebilirmisin bi deneyelim bakalım

Canım numarasını ben de alabilir miyim

Tolincim bana da yollasan bi zahmet, denerim nolcak... Bin tane saçma şey duyduk , bi de ondan duyarız :)

tolincim bende alabilirmiyim tatlım :)

destur bismillah yanlız kızlar ben denemedım etmeyın eylemeyın ya kotu cıkarsa valla kendımı cok kotu hıssederım ama genede atıyorum hepınıze numarasını ama sız bıdaha bı duşunun derım ben

kızlar ısteyen herkese attım numarasını bence ıcımızden fal krızı tutan bırısı denesın onun yorumlarından sonra karara verelım bence

kızlar bende antaylada bı kadın buldum su artı kavhve falı bakıyorrçben tatmın oldumm.benm arkdasım tanıdıgı ııcn parayı ona yolladım o verdı .ama bankadan yata ptt dende yatırılaılır .ıstersenz numarasını ozelden veebılırm.

Gökçe mi? Değilse ne bakarırsın , ayrıntı verdi mi? Özelden numara 😃

sonra da kurşun döküyorum kurşun döktür vb vb

Asmali konakta gitmis olabilir misin canim sen ya? Yener Asmaaltinda benim bahsettigim, otekini cakma olarak duydum, Asmaalti'yla karistirilsin diye Asmali konak kendi falcilarindan birine Yener adi koymus.

Tolin, bu kisi asmaaltinda mi asmalikonakta mi? Ben hicbir zaman her nerde olursa olsun, bahsettigim Yener'in 7,5 a baktigini duymadim, 20-25 mis sanirim bir iki sene once, oyle yazmisti birileri burda

kızlar ısteyen herkese attım numarasını bence ıcımızden fal krızı tutan bırısı denesın onun yorumlarından sonra karara verelım bence

Evet ya yorum almadan gidesim yok benim de, paramız kalmadı valla aramızda reklam kokan hareketleri olanlar da var ama anlıyoruz artık...

Asmali konakta gitmis olabilir misin canim sen ya? Yener Asmaaltinda benim bahsettigim, otekini cakma olarak duydum, Asmaalti'yla karistirilsin diye Asmali konak kendi falcilarindan birine Yener adi koymus.

bak olabilir şuan emin olamadım (algı yanılgısı olabilir) geçen yıl burada soyluserap arkadaşımız önermişti gitmiştim
ama cafe asmalı olduğunu hatırlıyorum konak mıydı altı mıydı .....
konura yolum düşünce bir bakacağım cafeyi görünce hatırlarım

ankarada ortaköy cafede yıldız abla varmış ona fal baktıran var mı?

İlk baktırdığımda çoğu şeyi tutturmuştu fakat gelecek konusunda denk gelen bir tesbiti olmadı. 2. kez baktırdığımda daha vasat bir fal baktı, kuzenim de pek beğenmedi ama onun bildiğini söyleyenler çoktu. Belki bana denk gelmemiştir.

selam
dün akşam o kadına gittim ben. Tek kelimeyle berbattı tek birşey bilmez mi insan. Ayrıca mısırlı falan da değil onu da öğrendim. Sadece öyle bir hava yaratma gereği duymuş.
çok falcı denedim sözüme itibar edebilirsiniz.

Gökçe mi? Değilse ne bakarırsın , ayrıntı verdi mi? Özelden numara 😃
yok canım gokce degıl..bugun ogleden sonra ıkı arkadasımda ha baktırcakk eger olumlu olursa aksam sana numarayı yollayayım olurmu yoksa bosuna paran gıtmesın.ben suan heraalcıya ınandıgım ıcın :)))) saat 2de arayacak kadın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…