Ankara'daki Falcılar

demet hafif tombul siyah saçlı olan mı?
demet yada deniz öyle birine baktırdım çok şok edici şeyler bildi bende ama zamanı var dediklerinin aralıkta yani çokta uzak zaman demedi bakalım tabi.

demet hafif tombul siyah saçlı olan mı?
demet yada deniz öyle birine baktırdım çok şok edici şeyler bildi bende ama zamanı var dediklerinin aralıkta yani çokta uzak zaman demedi bakalım tabi.
evet canım
böyle türkücü bir kadın vardı
arzu diye ben ona çok benzetmiştim
esmer
düz saçlı iri güzel gözlü pozitif bir kızdır

evet canım
böyle türkücü bir kadın vardı
arzu diye ben ona çok benzetmiştim
esmer
düz saçlı iri güzel gözlü pozitif bir kızdır

evet randevulu bakıyorum hatta normalde dedi bana? oydu galiba.
yani emin olamadım da o mu diye.deniz diye isim kalmış aklımda:))
pozitiften çok herşeyi söylüyo gibiydi çok emin kendinden falı bakarkende öyle miydi?
hatta bana tarot bahane yüzüne bakıp söylerim demişti
ne kaadara baktırdın?

canım en son kırka baktırdım ben tarota ama gitmeyeli epey zaman oldu..
inan bilemiyorum
ama aynı kişiden bahsediyoruz sanırım

bende 40a baktırdım eveet 2 hafta falan oldu benimde:)
tamam o o zaman canım ay banada çıksa falları..
canım inşallah ben asla olmaz dediğim birşeyi yaşadım
ama aşk ile alakalı değildi
işti
inşallah allah ta senin gönlüne göre verir

Teşekkürler denemek lazım o zaman Sakarya'da apartman içi mi ara katlarda falan yoksa girişte bir yerlerde mi???

Teşekkürler denemek lazım o zaman Sakarya'da apartman içi mi ara katlarda falan yoksa girişte bir yerlerde mi???

canım sakarya metrosundan çıktığında sağ tarafta kalıyo cidan bitişiğideki yan apartman sanırsam gırgır kafe hemen 1. katta

esmer bi bayandı demet yani benim bahsettiğim gırgır cafede 1.5 sene önce baktırmıştım dedikleri çıktı ama hiç beğenmemiştim o zaman onu gitti dedim40 tl kahve tarot baktırmıştım çünki hiç beni tatmin edicei ince ayrıntı bişey vermiyo
3 soru sorma hakkı veriyo mu hala tarotta böle falcılara uyuz oluyorum 3 soru sormak neyse...

birde hep bana kendimi anlatmıştı bilmediğim gelecekle ilgili 3 şey söledi oda sorduklarımı cevapladı

Merhaba, arkadaslar! daha yeni uye oldum nihayet! uzun zamandir takip ediyorum bu konuyu. Bu arada yabanciyim, turkcemde yanlisliklar olabilir, simdiden ozur dilerim. Bu aralar ben de baya buyuk bi siknti yasiyorum, sevgilimle ayrilimdim, uzun sure sonra ve bir kac falciya gitmistim, bazilar salladi, bazilar biraz bildi, en cok begendigim bu Misirli kadin, suandaki durumu cok iyi bildi, ama gelecekle ilgili bi sey diyemem, simdi bu kadina gidenlere net bi tarih soyledi mi? gerceklesti mi? bilgi verirmisiniz?
Bi de asmali konakta Gul hanim vardi, cok severdim onu, cok seyi bilmisti, tutmustu bir kac tanesi, ama bugun gittim, ayrilmis ordan, Gul hanima da gidenler var mi?

Gecmiş yazılar okunmuyor sanırsam.Demet tam bir para tuzagı. baktaığı falların hiçbiri çıkmıyor. 40 tl nisi sokaga atmak isteyenler baktırsınlarr.

Açıkcası nokta atışları henüz olmadı. O dönem yol olayı vardı; oldu. Tanışacaksın dedi; oldu. Ev değişikliği dedi, oldu. Ama yazdığım gibi bunlar tam da nokta atışı sayılmaz. Benim için önemli olanlar ise biraz uzun vadeli. Daha çok düşünce odaklıydı falım. Eylemli olanlarda bana göre çok önemli değil ama oldu mu oldu :). Asıl beklentim ise henüz gerçekleşmedi.O nedenle kestiremiyorum...

Gecmiş yazılar okunmuyor sanırsam.Demet tam bir para tuzagı. baktaığı falların hiçbiri çıkmıyor. 40 tl nisi sokaga atmak isteyenler baktırsınlarr.

Tam da bugün gideyim mi diye düşünüyordum off kızlar geleceği zaten Allah bilir şu ana yönelik bazı sorulara cevap bile alacak falcı yok mu koskoca Ankara'da

Sherpheride ablam, maillerine bakar misin :)

Nisan bana da olmamasını istediğim bi iki şey söyledi , hatta yüzde oranı versi. Korkuyorum valla olur diye 😢

ben nisanın dediklerini kağıtlara yazmıştım ve onları çoktandır attım. artık çıkacağını sanmıyorum. ve aslında çıkmasın da zaten.. karşımdaki kişi için kötü şeyler de olmasın.. diğer yandan küçük-ufak tefek şeyleri bilmeleri artık beni mutlu etmek yerine sinirlendiriyor onu farkettim :) komşu teyzeye baktırsam da o da söyler bir çoğunu.. "aman şuna dikkat et, aman işte işyerinde şöyle bir kadın var tartışma olabilir vs vs.." bunları yazanları anında siliyorum artık..

Kızlar eski yorumlara baktım da Cidan Figen ya da Eylül denesem mi bir ara baktırdım fena değillerdi sanki falsız kalınca çaresiz gidesim geldi ne dersiniz??? Baktırsam mı??

Kızlar eski yorumlara baktım da Cidan Figen ya da Eylül denesem mi bir ara baktırdım fena değillerdi sanki falsız kalınca çaresiz gidesim geldi ne dersiniz??? Baktırsam mı??

Canıııım çok eskiden iyiydi figen ama şimdi iyi değil diyolar. Valla ankarada bulamadım iyi falcı birini öneremicem o yüzden sana

Kizlar, ben burada hep dogru bildiklerimi yazmaya gayret ettim ve oyle de yapiyorum...
Henuz kendi tecrubem degil, ancak dogru soyledigini dusundugum bir insan Yener bey. Daha once de Nisan ile ayni seyleri soyledigini yazmistim gelecek icin.
Cevremde Yener ismi yaygin, fakat bu sitede pek iyi bilinmiyor...
Ancak.. Kendisinin randevulari cok dolu, ve musterileriyle arasi cok iyi. Cevremdeki arkadaslarim, hem yasiyorlarmis dediklerini, hem de uyarilari hep cikiyormus, mesela su zamanda ara yada arama, soyle olacak boyle davran, gibi...
Bir kadinin kocasi terk etmis, bir ay olmus adam cevap bile vermiyormus kadina, Yener elinde ciceklerle gelecek demis aynen oyle olmus, kadin inanamamis falan... İki arkadasimiz da sinavdan gececegini zannediyorlardi, hayir kalacaksiniz dedi kaldilar. Gidecegi ogretmenin harflerini saymis, bundan sonra gececeksin demis. Sonra o ogretmeni duyuyorlar ve su anda ondan ders aliyor, gececek mi bakalim.
Dun de ismini vermeyeyim, bir arkadasima 4 harfini verdigi isimli biriyle cikacagini soylemis, su an sevgililer. Yeni yakin oldugum insanlar oldugu icin yeni ogreniyorum hepsini. Her ne kadar musteriye ihtiyaci olmadigini dusunsem de, Sezar in hakkini Sezar'a vermek istedim :)
Gaussmat canim kullandim iste ;D

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…