Ankara'daki Falcılar

Ezginin zamanları tutmuyor ama dedikleri çıktı bende belki seninle frekansı tutmamış olabilir..

ben aslında onun iyi bir falcı olduğunu hissettim ama hiç bir dediği çıkmadı.3 gün sonra eski sevgilin dönecek dedi bir ay geçti dönen falan yok.bi de bu çocuk hapse girecek dedi ne alakaysa.öyle bi şey de yok.verdiği süreler çoktan geçti.çok kısa baktı zaten.bi daha gitmem

Selam şekerim,

Benim Ankara cafedeki Nurcana gitmişliğim çoktur. Suya bakıyor ve hatun anı ve yakın geleceği süper biliyor, insanların kafasını ve hislerini okuyor. Bana aşk konusunda dediği hiçbir şey çıkmadı, zaten hezimetteyken daha da hezimete uğradım. Eski sevgilim dönecek mi, bu adam bana çıkma teklif edecek mi gibi bir sorun varsa gitme, sana boş yere umut verebilir.

kendi katinamı açmaya devam edeyim o zaman :)

bende geçen hafta ankarada öğrenci iken fal baktırdığım bir bayan vardı ona ulaştım arkadaşımla baktırdık çok iyiydi gerçekten süperdi öğrenci ikende bilmişti çoğu şeyi şimdide geçmişle ilg ve anlık çok şeyi bildi sorduklarıma doğru cevaplar verdi bakalım diğer dedikleri ne olucak...tekrar bulduğuma sevindim parama yazık etmedi en azından:))))

Klişe olarak ilk soru benden gelsin kim bu bayan?

Nisannisan kusura bakma canım özel mesaj atamıyorum. Mesaj atabilen arkadaşlar nisannisan a da duayı gönderebilir misiniz?

Yaklaşık 3 haftadır girmiyorum topiğe.B uğün bir göz atayım dedimve yine aynı ismler. aynı falcılarr: ezgi ;meryem,demet vb. Gercekten hala aynı isimler dönüyorr.Ya Ankara da falcı yok yada bizler aynı kişilere para kaptırmaya meraklıyızz.Falları çıkmadığı halde ve burdan okadar eleştiri yazısı yazıldığı halde. Acı ama hala bu falları çıkmayan insanların isimleri üzerinde yoğunlaşılıyor. Ben yine uzun bir süre girmemm burayaa Kendi falıma kendim bakarım bunlardan daha iyii

Klişe olarak ilk soru benden gelsin kim bu bayan?

öyle cafelerde falan bakan bir hatun değildir kendisi:)günde 3 kişiye bakar sağlam bakardı 6 yıl önce
şimdide aynı düzende işi ilerletmiş telefonda ve onlien da bakar olmuş zamane işte:))

adresi neysehalin@ hotmail.com

biz burdan ulaştık ama paramıza yazık etmedi en azından iyiydi..eşimle zıt bir konuda tartışacağımı falan söyledi tuttu

hedefleri iyi bildi.

hanımlar ben de buraya fazla uğrayamıyorum bu ara.
gündem çok yoğun birincisi, bu yürüyüşler falan yordu beni. ikincisi de ankara'da kızılay'da falcıya gitcek olsak biber gazı yiyoruz:))
o derece zor.

ben bu sıra online fallara merak saldım.
binnaz abla ve fal sepeti'nde baktırdım birkaç tane.tek tek size bunları yazayım belki baktıran olur. bu arada yarın gül'e gideceğim tekrar, arkadaşım çok güveniyor ona. belki ben baktırmam. çok tutmuyorum.

binnaz abla
rezzan: fena değil. online falcı için iyi denebilir. karakter analizi vs doğru, isim konusunda çok başarısız. verdiği tarihler yakın, olası şeyler söyledi.
arnisa bahadır: rezzan ile aynı tarihleri verdi, daha genel bakıyor. çok da yaramaz dürüst olmak gerekirse, öylesine bakıyor işte.
bilge özdoğru: bu da fena değil, benzer tarihler, yine aynı şeyler. hafiften burç yorumu gibi. çok önermem.
fal sepeti:
melih gün: kesinlikle uzak durun, çok alakasız şeyler söylüyor. geceleri yatıp ağlıyosun, bu ara evden çıkmıyorsun falan diyor. böyle geyik üzerinden gidiyor. dileğimin olacağını söyledi ama kötüydü, cidden.
ilkay gür: kötüydü,tarot baktırdım. gerçekten alakasız şeylerle girdi. şu anki durumu bile analiz edemedi.
melek: yine dileğin olacak üzerinden gitti. karakter analizi, tip vs hiçbir şey bilemedi onun haricinde. hatta tam tersi bir profil çizdi.
yani ben de bakabilirim bu kadar gibi geliyor. hani "olacak dileğin, beyaz bulutların var" denebilir. zor değil :)
nesibe: en iyisi buydu onlinelar içinde. yazmadığım, kendime bile söylemediğim şeyleri söyledi falda. çok kilitti benim için. o da karakter konusunda saptı vs ama diğerleri kadar değil. verdiği tarihlere de var galiba daha ama yine olası. hatta soru yolladım sonrasında, soruya da çok mantıklı yaklaşmış. sevdim yani.

Merhaba arkadaslar. Uzun zamandir forumu uzaktan takip ediyorum. Bugun ilk defa girip bir seyler yazmak istedim. Bu süreç içinde forumda yorumlarını begendigim ve güvendiğim isimler oldu. Bu sayede iyisiyle kötüsüyle pekçok falcı deneyimim oldu. Online falcılara bulaşmak istemiyorum. Bunun sonu yok bi de oraya para kaptırmayayım :) Buradaki yorumlara göre çok isme üşenmeden gittim :) Kendime bile şaşırdım :) Neyse ben de bir kaç deneyimimi paylaşayım:
Uzun zamandır aralıklı olarak taynat taki meryem' e gidiyorum. Aslında insan olArak seviyorum. Onun yanından mutlu ayrılıyorum. Ancak benim icin çok önemli olan bir konuyu bilemedi aslında ne çok umutlanmışTım; ama söylediğinin tam tersi oldu çok istediğim ve geri dönecek dediği kişi başka biriyle evlendi. Tamamen hayal kırıklığı. Buna rağmen ufak tefek durumları biliyor yani benim için önemsi şeyler gerçi. Şimdi zaman zaman gidiyorum ama neden gittiğimi de bilmeden :) Yine de hakkını yemeyeyim, çok beklentiye girmezseniz gittiklerimin içinde yine de iyi ola o.
Ezgi bence umut vaat ediyor. Birşeyler yakalıyor en azından ben de öyle oldu. Söyledikleri şöyle böyle çıkıyor. belki ileride daha iyi olur.
Ortaköy Yıldız: tam olarak karar veremedim iyi mi köyü mü. İlk söylediği fal iyiydi. Aslında onun bir başkasıyla evleneceğini ilk söyleyen oydu ama bu evlilik uzun sürmez ruhları farklı demişti. Bakalım ilerisinde çıkar mı ? Ancak sonraki gidişlerimde tam bir fiyasko. Yine de çok katı olmayayım dedim ara ara gittim. Dediklerinden bir iki sefer nokta atışı yaptı gerisi foss. Yani 30 tl için şimdilik bekletiyorum. Şu aralar gitmem gibi.
Gırgır cafe Demet: O da ilkinde iyiydi sonrakilerde bozdu. O da aslında Yıldızın sonuç ile ilgili söylediğini söyledi. Ama 40 tl ye bence değmez.
Eylül: Çok iyi karakter analizi yapıyor ancak gelecekle ilgili söyledikleri çıkmadı. Yalnız yakın geleceği -anlık diyelik- tutturuyor o kadar. Burada çok öven vardı ama o kadar övülecek biri değil.
Kader Hanım: Bence kahvesi tarottan daha iyi. Tarotu bilmiyor gibi geliyor bana. Gerçi onun da benim ana konumla ilgili söyledikleri çıkmadı ama kahve falında bildiği şeyler olmuştu.
Sude kafe Neslihan: Sanki onun da kahvesi daha iyi gibi geldi. Durumu biliyor bence. Yakın geleceği de tahmin ediyor. Ama o da asıl konuyu bilemedi. Çok beklentiye girmeden denenebilir diye düşünüyorum.
Benim ara ara gittiklerin bunlar. Yani o kadar gittiklerim arasında takip edilebilir bulduklarım. O kadar çok isim var ki gül, figen, bahar, yener, mustafa, yasemin, nur, vs. vs. hepsini saymayayım zaten onları da buradan öğrenmiştim.
Ben de deneyimimi kısaca paylaşmaya çalıştım. Aslında hepinizin tekrarladığı gibi paraya yazık ama bazen insan güzel şeyler duymak istiyor. Ben duyamamış olsam da beklentisiz sadece keyfine gidiyorum artık nadiren de olsa... A bi de çok para ödemeye de gerek yok. Gereksizmiş onu da anladım :) Herkese keyifli günler dilerim. Sağlıcakla kalın....

kızlarr çemadaki hüseiyn beye gittim nokta atışları bayağı oldu kimsenin bilmediği bir şeyi bilişi zaten şok oldum ! neyse yorumum şu güzel bakıyor kahveye iyi yorumluyor ama geleceği allahtan başka kimse bilemez..

Kaça bakar bu çema Hüseyin :))) hakkaten yaa çemada neresi?

ozgoktu duayı aralıksız kırkbirgün mü okuyacaz. yoksa kırkbir kere okunmu olması mı önemli. yani arada boşluk olabilirmi.

kızlar merhaba ankarada Helin diye bi falcı varmış. arkadasım baktırmıs Asmalı Konak diye biyerde bakıyomus sanırım ama bi süre önce ayrılmış. o falcıya ulaşmaya çalışıyorum haberi olan varmı acaba :44:
sevgilisinin ahmet mehmet gibi bilindik bi ismi yok mesela değişik bi ismi var hemen söylemiş şu isimde biriyle böyle böyle diye ..sevgilisiyle ayrılmasının nedeni olarak bi hastalığı oldugunu söylemiş arkadasım sonradan ögrenmiş gerçekten öyle bi durum varmış meğer fln ve neler neler
param yoktu diye gidemedim şimdide niyetlendim bulamıyorumm bilen gören varsa haber versin lütfen

kızlar şimdi helini araştırırken eski mesajlarda olumsuz şeyler gördüm ya... bilen varmı nasıl? arkadasıma çok iyi bakmış 9 unda bulusacaksınız demiş mesela hiç ihtmal yokken görüşelm demişler o tarih de 8ine denk geliyo , sonra çocugun bi işi çıkmış ve ertesi gün buluşmuslar kadının dedigi gbi ayın 9 u oluyo 1 saatten fazla bakmış açık açık..
ama simdi gördüğüm yorumlar da olumsuz anlamadmm puff adam gbi bi falcı çıksada ona gtsek artk

Kızlarrr nasılsınız? Biliyorsunuz ben ezgiyi çok beğeniyorum çok defa da yazdım. En son kaybetmiştim tolin sayesinde bulmuştum. Gitmicem dedim ama gittim. Bana yeni ilişkim için en fazla 3 hafta sonra ayrılırsın sen bundan dedi ve tam 21 yani 3 hafta sonra ilişkim bitti. Olmayacak dediğim bişey vardı o olacak demişti hiç öyle bakma demişti ve onun da yolu açıldı. Yani anlayacağınız bana yine çıktı falı. Dün arkadaşlarımı da götürdüm ama malesef ki izinli dedi oradaki arkadas. Sonra şöyle bir düşündü 4 gün daha izinli dedi. Acaba ayrıldımı diye düşünmekten ve bu düşünceyle beraber çıldırmaktan kendimi alamıyorum :))))

Öyleyse çunku tekrar kaybedicez Bilgisi olan varsa ya da son zamanda giden yazarsa sevinirim.

Kızlar Merhaba Telwede falı çıkan falcilar.olmuş onları sizinle paylasiyim :) Adin,Merilin hemde promosyon fal Nimelmatlub Idas ve Şahsenem içlerinde en başarılısı Şahsenem olmuş dışarda baktirdigim fallarda da Kaan,Mustafa,Figen ve Ezginin soyledikleri çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…