Ankara'daki Falcılar

Ben fal cafelerde dökülen kurşuna inanmiyorum kurşun dökmek el vermekle geçen birşey ve dua ile yapılıyor

Mb Mustafa hakkinda yazanlari okumadin sanirim sen canim :) ben bile vazgectim ondan. Kac yalanini yakaladim.

mb mustafa hakkinda yazanlari okumadin sanirim sen canim :) ben bile vazgectim ondan. Kac yalanini yakaladim.

saolun peki eylül cafedeki mustafa nasıl falcıların hepsi kötü emicem şans işi kime tutarsa artık ama kötünün bari iyse olan hangisi bana yazarsanız sevinirim

Ben fal cafelerde dökülen kurşuna inanmiyorum kurşun dökmek el vermekle geçen birşey ve dua ile yapılıyor

Canım ben zaten kafelerden aramıyorum evinde kurşun döken arıyorum çook haklısın el alınması gerekiyormuş.Bakalım belki bir yer önerecek arkadaş çıkar :)

buraya hep gittiğim önerdiklerimi yazdım ama bazı şeyler yaşadım ve çoğu falcının ne kadar yalancı olduğunu ve hatta falcı olmadıklarını öğrendim . insanların umut bekleyerek gittikleri kişiler para için ne kadar yalan dolan varsa hepsini yapıyorlar bu yüzden herkese inanmamak gerekiyor ve verdiğim paralara acıdım bir arkadas aracılığıyla bir falcıyla tanıstım hatta falcı değilde hoca diyelim . o kadar süperdi ki kitlenip kaldım anlattıklarında kahve içiyorsun öyle bakıyor ama gittiğinizde anlayacaksınız benim ardımdan 5 arkdsm daha geldi onu tanıyın bir daha asla falcıya gitmezsiniz ondan başka eminim o kadar begendım ve tavsiye edıyorum. fal cafe falan değil hülya butik diye bir dükkanları var orda bakıyor. adresini vereyim size gitmek isteyenler için ; kızılaydan batıkent mamak otobüse bının mamak caddesi şafaktepe parkının orda inin hemen karşısında zaten balıkçı var balıkçının yanında hülya butik . hülya abla bakıyor orda . fiyatı 30 tl.

dediklerinden çıkan oldu mu?
teli var mı bir de?

dediklerinden çıkan oldu mu?
teli var mı bir de?

gittiğinde anlayacaksın kadın zaten önce senle konusuyo sonra senden kopuyo resmen şakır şakır sayıyo herseyı dediklerinden hepsi çıktı ben daha çok olmadı gideli ama arkdsımın çıktı . telefon numarası var fakat nasıl verecegım.

saolun peki eylül cafedeki mustafa nasıl falcıların hepsi kötü emicem şans işi kime tutarsa artık ama kötünün bari iyse olan hangisi bana yazarsanız sevinirim

Eylul cafe mustafa nin kotu oldugunu dusunmuyorum ben. Ancak odaklanip da ebced hesabiyla bakmasini isteyin. Arkadasimin ilginc bir gecmisi var onun ebced hesabiyla baktirdigi faliyla. Ben baktirdim ona oyle, merak ettigim seylere dogru cevap verdigini dusunuyorum.. ben cok sasirmamistim ama arkadasimin gecmis fali cok ilginc. Hala yasiyormus dediklerini... Nasil bir sorun- sorunun varsa sana ozelden yardim edebilirim.....

Canım ben zaten kafelerden aramıyorum evinde kurşun döken arıyorum çook haklısın el alınması gerekiyormuş.Bakalım belki bir yer önerecek arkadaş çıkar :)

Yeter hanim var, cidan cafenin bulundugu apartmanin ilk katinda.
Bir de melek var, celikler is haninda.
İkisi de iyi kursunda. Gidip gorup hangisine icin isinirsa bakabilirsin

bende baktırdım güzel nkta vuruşları vardı ama inşallahdedikleri çıkar bekliyorum

bende çok merak ettim hangi otobüse binmek gerekiyor anlamadım batıkenttemi mamak caddesi var pek ankarayı bilmiyorum yoksa mmakmı burası anlamadım

eğer gitmek isteyip bulamam diyen varsa pazartesiye kadar ben götürebılırım , pazartesıden sonra sınavlarım baslayacak cıkamam ama dilerseniz götürürüm o zamana kadar . mamak caddesinde.

canım gönderdimmm

çok saol bende çok falcıya gittim en az 40 tane fazlası vardır hatırlamıyorum sanaldada çokbaktırdım inşallah öyledir ya artık şu anki durumu bile iyi bilsi karşı tarafın oda yeter bana yalnız ben adresi anlamadım artık kendisine sorayım umarım gerçekten iyi çıkar

canım ezgi izinli falan değil ordan kavga dövüş ayrıldı şahit oldum. yalan söylüyorlar. ayrıca burda sahte hesaplar açıp kendi reklamını yapan insan onlar aklınız varsa cidancafeden uzakdurun.

canım inan memnun kalacaksın. ben milyarlar yatırdım falcılara ama çoğu falcı yalancı paragöz zart zurt iyi bilirsin bunlar artık kendını aşmış insanlar geçmişide çok iyi biliyor bana sevgilimi tarif edıyor onunla uğrasan insanın tipini bile tarif edıyor. arkdsma diyor mesela sarı saclı yuvarlak suratlı bu kız kım dıyo arkdsmda şu dıyo onunla ılgılı ne varsa anlatıyo. ya daha burada anlatamadıgım beni şok eden çok şeyler yasadım ben orda. baya irtibatlılar cinlerle . ama ben baska falcıya gitmeye tövbe ettim boşuna paramızı yatırmışız. ayda bir ya da önemli bişey oldugunda buna giderim bu saaten sonra sadece dedım o derece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…