Ankara'daki Falcılar

bıde kızlar su turuncu kafeden uzak durun yahu tamam asmıslar fal 7.5 lıra dıye ama her falcı oyle dıılmıs sadece bır kısı 7.5 liradan bakıyomus alla alla yolunacak kaz arıyolar hayret bıse ya

bugün bitanesi benim de moralimi bozdu online'da.

şimdi yine online baktırıyorum. bu ara işyerinden çıkamıyorum ankara'Da falcıya gidemem gibi.
gerçi iyisi olsa giderim de...

metuuu bende ıstıyorum:)
tmm canım.aslında ozgoktu arkadaşın yazdığı da doğru.ama o agızdan duyarak yazdığı için biraz telafuz farkı war.yani herhangi bir tartışma şüphe konusu olmasın.sanırım bu dua kuranın 9.cu cüzünde olmalı.ben oradan buldum yani.

bugün bitanesi benim de moralimi bozdu online'da.

şimdi yine online baktırıyorum. bu ara işyerinden çıkamıyorum ankara'Da falcıya gidemem gibi.
gerçi iyisi olsa giderim de...

Moral bozacak bir şey yok canım benim, hiçbiri bir halt bilemiyor zaten. Sen ne yaparsan kaderin odur, kafana takma bunları.

metu bana da dogru yazılısını yollar mısın?

duayı alan arkadaşlar göndermiyorlar..sevap kazanırlardı ama ılgılenmedıler hiç

tatlım ben sana duayı göndermiştim aslında öyle hatırlıyorum..bide arkidişler duayı gönderirken söylemiştim ben bi ablamdan aldım ve duayı okunduğu gibi yazdırdı yani oda yazılışını bilicek kadar pek bi din bilgisine sahip değildi ama oda eşide bende böyle okudum arkidişler...ama siz tabi metu metu arkidişimin dediği doğru yazılışı alın yinede..ama ben size gönderdiğim gibi okudum yinede dualarım kabul oldu yani kalpten istedikten sonra yanlış bile olsa geri çevrilmiyo :) gönlünüze göre olur inşallah sizinde

arkadaşlar lütfen polemik endişe şüphe kargaşa cıkmasın.özgoktunun duası doğru.şöyle düşünün,bir karadenizli bir doğulu bir ıstanbullu aynı cümleyi söylerken şiwe farkı olur ama söylediği cümlenin anlamı değişmez..zaten ozgoktuya da ayıp olur.yanlış bir şey yazmış gibi anlaşılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…