Ankara'daki Falcılar

Ezgi gitmesin ben Ezgiyi çok seviyorum,Ezgi Fİgenin tahtınıda sallar :)

Ezgi gitmesin ben Ezgiyi çok seviyorum,Ezgi Fİgenin tahtınıda sallar :)

Figen de ordaymış sanırım dimi. Çoook eskiden vardı bi figen çok övüyolardı gitmiştim beğenmemiştim. Bu dediğin aynısımı bilmiyorum ama ezgi olmayınca onu önerdi de ben kesinlikle istemedim. Ezgi gittiyse zaten oraya yolum düşmez daha.

Bu aradaa yazmayı unuttum ezgiyi bulamayınca çıktık arkadaslarla giderken ''yalnızca 5lira'' cılardan cıktı karşımıza. Kardelen cafe diye bi yer. 4 kişi gittik, 4ümüz de ayrı falcılara baktırdık. Ve 4ümüz de çıldırmışız :) Sakın gitmeyin. Hele benimkini az kaldı boğacaktım istemiyorum dedikçe tutturuyor tarot da tarot diye. 5-6 kere dedi. En son sinirlendim az daha ısrar edersenız kahveye de baktırmıcam dedim. Salladı durdu zaten habire soru soruyor. Uyarması benden...

Figen ilk falinda çok başarılıydı ama sonra tutturamadi :)

bu ezgi cidanda kaça bakıyo bende baktırdım ona acaba omu merak ettim ezgiyi

Arkadaşlar birazdan kızılaya gideceğim, bütçem 10 lira. Baktır dediğiniz biri var mı :)

Şimdilik yok bu gün acil gitmeyeceksen sonra önerelim :)) Bir abla vardı turuncu cafeye yeni gelmişti bana çok iyi bakmış ve falı da çıkmıştı önceden yazdım hatta buraya da. Şimdi bi cafede değil ben iletişim halindeyim eğer böyle toplanıp baktıralım derseniz kafede bulusup da bakarım demişti

Tatlı bi kadın iyi bi insan. Ha bide 3 harflileri olduğunu söylüyo. Ben görmediğim için var diyemiyorum size Bunu da bilgi olarak veriyorum. Fiyatı da öyle ahım şahım olmaz. Ben öneriyorum ama sonra zan altında kalmak istemem ona göreeee

10 liraya bakarsa ben varım..

Kızlar ben bi istanbula gidip gelicem döndüğümde ayarlayayım. O zaman gelmek isteyenleri tekrar sorar not ederim ve ayarlarız anlastık mııı :)

kizlaaar nisan hakkinda yoruma ihtiyacim var cidden karsindakinin aklini okuyo mu yani onun agzi ile konusuyo mu gelecek cikmasa da olur suan karsidakinin ruh halini bilse yeter

kizlaaar nisan hakkinda yoruma ihtiyacim var cidden karsindakinin aklini okuyo mu yani onun agzi ile konusuyo mu gelecek cikmasa da olur suan karsidakinin ruh halini bilse yeter

Ben Nisan a gittim. O ve Dikmen'deki yasemin bence basbayağı akıl okuyor. Gauss um bence bu işe yeteri kadar para döktün Nisan az uz değil 100 tl, karman çorman söylediği şeylere çok bence.

Benim etkilendiğim bir yer, bana bir şeyler söyleyip bunlar senin ağzından çıkacak demişti, ben de bu ne diyor demiştim. Bugün düşünürken o sözleri sarf ettiğimi fark ettim Ya bilinçaltıma yerleşti ya da hatun bir acaip. Neyse 100 tl ye kıyacaksan gidebilirsin. Yasemin de akıl okuyormuş ama daha ucuz bir alternatifi.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim ve astrolojiye çok meraklı olduğum için ilk aradığım bu oldu:):) zuzu'nun yerini buldum görüştüm merak edenler için yazayım dedim. kendisi fal bakmadığını danışmanlık yaptığını yüz koçluğu yaptığını söyledi. (ben ona gittiğimde ne kahve ne başka bir şey de içmemiştim zaten öyle karşısında oturup yüzüme bakmıştı) istanbul da görüşme kabul ediyormuş fakat belli bir grup olunursa gidiyormuş en az 10 kişi diyor bir de görüşmesi 100 tl miş. ben buldum çok rica ettim bana koçluk yaptı tek başıma. kendisi hala eskişehirde yaşıyor bu arada. görüşmek isteyen olursa diye yazdım.

rica etsem numarasını styx_izim@hotmail.com atarmısnız özel msj atabiliyorsanız burayada atabilirsiniz teşekkürler şimdiden

ankarada saydım tam 40 falcıya gitmişim ve birde telwden çok baktırdım bana telweden imparotoriçenin dedikleri çıkmış ve arkadaşımada ama aşk dışında bana lazım olnda oydu zaten neyse ben sanırım en önemlilerine gitmemeşim dikmendeki yasemin eylül pıanr çiğdem rukiye mb mustafa birde nermin var onu merak ediyorum lütfen bunların bana nerde çalıştığını yazarsanız sevinirim nuöaralarını styx_izim@hotmail.com cvp atarsanız buradan msjlada geliyorsa birde ezgi yine cidanamı çalışıyo ben anladım fal eneri işi yada şans işi tutarsa işte okadar fala baktırdım bir kadın hariç diğerleri hiç çıkmamış onuda asalk gibi ismini almadım bir dahada bulamadım en iysi oydu baktırdıklarım arasında.artık gelecekle ilgili umudum yok şuanı bilsin benim için bu önemli sanırım karşı tarafın beynini okuyan falan oluyomuş buda olsun razıyım geleceği kimse bilemiyo tutarsa işte lütfen yardımcı olsun adam gibi bi falcıya ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…