Ankara'daki Falcılar

canım fal merkezi nerde ve kaça bakıyorlar? o inci kimse çok ayıp etmiş giderek batacaksın ne demek insan seni biraz zor günler bekliyor der boşver hiç ciddiye alma

canım fal merkezi nerde ve kaça bakıyorlar? o inci kimse çok ayıp etmiş giderek batacaksın ne demek insan seni biraz zor günler bekliyor der boşver hiç ciddiye alma

Ya giderek batacaksın değil de (o benim mübalağam) bu zaten hiç aşık olmamış geri dönmez at kafandan dedi iyi tamam bunu desin zaten problem değil bunu unut ama karşında şu iş fırsatı var vs dersin değil mi yok işte de istediğin yer olmayacak ankara istersin kırşehir olur kırşehir istersin hakkari olur.iyi birşey göremiyorum böyle falın istersen tarot bakarım dedi...ben de tarotta dönecek ankarada işe gireceksin diyeceksen bak dedim kaldı öyle çıktım :)

fal merkezi yükselde konurla kesişen binada...10 tl kahve 20 tl tarotla...40 a da var ayrıntılı...
bu incinin seveni çok ama olumsuz bi kadın yaa...
ben iremi sevdim ama fala başlamadan olumlu konuşma bak neyse o dedim tamam dedi..
bide gizeme gittik karanfilde kendi cafesi var...bi şeyi çok iyi bildi ama dediği çıkar mı bilmem olumlu konuşma dedim azarladı hatta ne diye yalan söyleyeceğim dedi.biraz para sever bir tip ama ilginç şeyleri bildi karşı tarafın yürüyüşünü bakışını falan tarif etti...
bakalım zaman ne gösterecek...

Arkidişler ben özelden duayı yazarken al allahu dan sonra tevekkeltü kısmını eklemeyi unutmuşum benide metumetu arkadaşım uyardı çok özür diliyorum herkesten okurken o kısmıda ekleyin arkidişlerr...çok özür dilerim

fala meraklı olanlardan biride benim galiba gittiğim falcıları yazıyım herkese fikir olsun

gırgır cafe demet : esmer orta boylu bir kadın yaklaşık 20 dakika bakıyor bana dedikleri çıkmadı gitmek isterseniz 20 ye bakıyor.
ortaköy cafe yıldız : genel bakımı iyi yada ben üzüntülü anımda gittiğim için sanırım bana öyle geliyor çünkü güzel şeyler söylüyor ama bana söylediklerinden sadece 1 tanesi çıktı bide sürekli geçmişi anlatıyor
avanti cafe deniz: sakın ama sakın gitmeyin bildiğiniz yalancının teki sarı saçlı orta boylu kilolu bir kadın muzaffer diye bir hocası varmış ona yönlendiriyor sürekli yok sende büyü var muzaffer hoca büyüyü bozar git ona diyip adres tutuşturdu elime falıda hemen bitiriverdi ama çok ısrar etti hoca konusunda ben istemem dedim
falcı kaan asmaaltı : bu çocuk beni neşenlendiriyor ayrıca bir kaç nokta atışı yapmıştı gittiğimde bekleyen çoktu ama bir daha gitmedim
daha da yazıcam ama şu an işteyim şimdilik bu kadar

arkidişler aslında burası ankara kısmı ama ben buraya yazmayı seviyorum hemde burdan daha çok cevap ve yorum alıyorum..ben online olarak bisürü fal baktırdım ençok nesibeyi beğendim ama derini merak ediyorum bide yorumcu zeus var falsepetinde baktıran arkidişler oldumu yorumlarınızı merak ediyorum baktırayımmı sizce

ben de bu listeyle ilgili yorum yapmak istiyorum.öncelikle sarışın deniz negatif enerjisi olan bir falcı dedikleri de çıkmıyor tavsiye etmiyorum.muzaffer denen hocaya da gitmenizi asla tavsiye etmem paranız boşa gider.para tuzaklarına karşı birbirimizi uyaralım.
demeti beğenmiştim en azından kısa bakıp kestirip atmıyor.dediklerinin çıkıp çıkmamadığını görmek için henüz zamanı var.
kaan bence çok vasat.bu forumda yaptığı ileri zekalı davranışlarını da okuduktan sonra iyice tiksindim.gitmeyin bence

Sana da mi deniz onermisti muzafferi

kendimi falcı olarak nitelendirmiyorum ama fal konusunda iyiyiyim.ankarada oturuyorum.fal ile ilgilenen varsa bana ulaşırsa sevinirim
saygılar

ben sadece bir defa gittim ankarada bi kafede ama söyledikleri çıkmadı başkada bilmiyorum hiç gitmedim hazranda feeceğim ankaraya o zamana kadar bilgi toplamak istiyorum ama kimsenin bi fikri yok sanırım

ank oturuyorum fal konusunda iyiyim ilgilenirseniz.
Herhangi bi kafeye bağlı değilim kahve falına bakıyorum

suan seni dinlemedigime pismanim bu konuda

ben demiştim demekten hoşlanmıyorum ama deneyip görmüş oldum canım içinde kalmadı en azından..hepinize tavsiyem zamana bırakın hacıyla hocayla olmuyor bu işler.ben denedim parama yazık oldu.her şey yoluna giriyor dua edip Allah'a sığının gerisi boş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…