Ankara'daki Falcılar

Herseyin hayırlısı canım.Dilek duası falan mı acaba o nedir tatlım? Bir de Nesibe 'yi denemedim ben en son rezzan'a baktırdım, rezzan'dan iyi mi?

Herseyin hayırlısı canım.Dilek duası falan mı acaba o nedir tatlım? Bir de Nesibe 'yi denemedim ben en son rezzan'a baktırdım, rezzan'dan iyi mi?

EVET tatlım herşey için okunabiliyor dilek duası bende 41 günü dolduramadım zaten daha..rezzanada baktırdım oda iyi gibi gelmişti ama nesibe daha iyiydi bence

Duayı bana da versen canım?:/

EVET tatlım herşey için okunabiliyor dilek duası bende 41 günü dolduramadım zaten daha..rezzanada baktırdım oda iyi gibi gelmişti ama nesibe daha iyiydi bence

Canım sana Nesibe'nin dedikleri tutarlı mıydı?Anı bildi mi?Yani benim beynimi okudu diyelim ama karşı tarafı da biliyor mu?Bunu merak ediyorum.Çünkü karşı tarafın duygularını bilmek istiyorum.

valla tatlım bana seni çok düşünüyo çok özlüyo o yüzden arayacak bakda gör demişti valla benim duygularımı çok net bildi onun karakter analizi filanda doğruydu ben onun hislerine çok güvendim açıkçası :)

Duayı bana da versen canım?:/

şekerim duayı yazarım ama buraya yazmak yasaktır diye yazmıyorum özelden atayım..ben bana ulaşsın ve bi işim olsun diye dua etmiştim haftayada işe giriyorum kısmetse inşallah gönülden isteyince olmayacak bişiy yok yani birkez daha anladım :9

Peki aradı mı şuana kadar?Bana söylediklerinde de çok tutarlı şeyler var söylemediğim şeyleri de bildi ama önemli olan onun duygularını bilmesi dimi?:)

1000. sayfaya geldik, sonunda güzel şeyler oluyor, çok sevindim gerçekten sizin adınıza

tatlım aylardır birkez bile bi kıpırtı yoktu kaçgündür arıyo çok pişman olmuş yüzyüzede konuştuk ama ben göze alamadım güvenemedim yani o yüzden barışmadım öyle kaldı yani ama içim buruk tabi sen baktrmıştın heralde nesibeye..nesibe bana sana gelicek yakın bizamanda dedi ama 2 günü kastetmemiştir heralde bende şok oldum zaten :) ama bana gelincede barışma çünkü sizin sonunuz yok dedi

Canım bazı falcılar yakın zamanı kastedebiliyor hissediyorlar herhalde...Sonunuzun olup olmadığını bilemem ama az süründür.En azından gururumuzu tamir edelim bana da sessizliğine sessizlikle karşılık ver bu ara dedi.Öyle yapıyorum.Levent'e baktır canım ilk falında döktürüyormuş Levent bana da döktürdü inşallah çıkar :)

Canım bana da gönderir misin hangi dua? Rica etsem

Ama gelmeside yetiyor demi hesaplaşmak yüzleşmek adına benim de en büyük isteğim bu çünkü zamanla gerçekleri görüyor ve olmamasının hayırlı olduğunu düşünüyorsun ve gerçekleri kabulleniyorsun. Gelsin içimdekileri dökeyim Allahım sessiz sedasız çekip gidenleri tekrar getirsin inşallah o yüz ifadelerini görelim amin amin :)

benim 3 sene sonra dönen erkek arkadaşım da oldu o kadar zaman sonra hangi akla hizmet dönerler anlamam.gidenleri hiç kafaya takmamak gerek haksız yere durup dururken defolup gidenleri salın gitsin.adam olan sevdiği insanı bırakmaz zaten.

Merhaba, Levent by cafedemi falsepetindemi bakıyor? Açıklarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Allahı'm hiç birimizin hakkını onlarda bırakmasın umut verip haksız yere gidenler tek tek çıksın yaptıkları

Canım bana da gönderir misin hangi dua? Rica etsem
arkidişler ben gelen mesajlara cevap yazmaya çalışıyprum ama okuduğum mesajlar okunmadı olarak okumadıklarım filan okundu gibi görünüyo tam olarak anlayamadım..duayı gönderemediğim arkadaşlar olursa gönderdiklerimdende alabilirlerse çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…