Ankara'daki Falcılar

bende ALLAHIM kıymetimi anladığı günü görebilmeyi nasip et dedim hep ama görüncede içim acıdı yani..hiç bi umut yok dedim mesajına filanda cevap vermedim ama yine aramasını bekliyorum aslında nolmasını gerektiğini ben bile bilmiyorum..hayırlısı diyorum artık ama hep içimizdekileri söyleyelim diyoruz söyleyince bile bu sefer onlara üzülüyoruz vicdan sahibi olduğumz için

Dua içeren mesajınızı aldım. Tekrar teşekkür ederim. Hoşçakalın.

Ozgoktu ben de isterimmm :))))) Ayrıca senin adına cooook sevindim kuzum. İçin ferahlamıştır biraz Hep mutlu ol sen <3

Bu arada bugun okuldan bir erkek arkadasım, bir kız arkadasının cok memnun kaldıgı bir falcı söyledi. İlla ara dedim kimmiş öğrenelim. Bahcelide kadriyeymiş, çiğköftecide bakıyormuş. Önceden de semaver cafe'de. Eski yazılara şöyle bi baktım da, bu ara var mı gidip de memnun kalan. Çok ballandırdılar da bana...

teşekkür ederim tatlımmm çok saol hepimiz mutlu olalım inşallahhh :) valla biraz içimdeki yangın söndü gibi şekerim :) duayı gönderdim canım...eskişehirdeki kadriyeyi bulamadık ama bide onu deneyelim ozaman :)

cnmmm duayı banada yazarmıısın?rica etsem

türkiyede bir çok falcıya gittim ama benim bildiğim en iyiysi antalyada kuzey isminde bir falcı yurt dışından gelmiş yüzünde iz olan biri inanın inanılmaz bir falcı kocamla olan bitmiş ilişkimi yeniden düzenledi

kızlar fal merkezi ireme giden dediklerini yaşayan var mı ben gittim ve sevdim ama sorularıma kahvede yanıt vermeditarot yanıt verir dedi.
memnun kalan var mı?
bu arada oradaki inci'yi sevmedim olumsuz konuşursun dönmeyecek dersin ama bu saçmaladı ya...işin istediğin gibi olmayacak bu da dönmeyecek sen giderek batacaksın...
iyi tamam yeter dedim çıktım...ama onun da beğeneni çoktu.

Son düzenleme:
Nesibeye baktırdım dediğiniz kadar varmış çok çok iyi bakmış hakkaten ben bile şaşırdım. Benım mesleki alanımı da bildi valla baya iyiydi iyi ki önermişiniz :))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…