Ankarada varmı ben gibi arkadası olmayan?

Mesajiniz beni gülümsetti, ankarayi sadece burda doğup büyüyen bi insan sevebilir.. ciddiyim. Ki ben bile burda dogmus buyumus olamama ragmen keske okul bitse de gidebilsem diyorum.. Hele de büyük bir sehirden geliyorsanız iyice zor. Ama yeterince sanş verirseniz buraya alişabilirsiniz. Sevmezsiniz belki ama alisirsiniz. Birde sevdiginiz olacak yaninizda elbette alisilir.
Ankara demek kışın sadece avm demek zaten, soğuk da degil ama böyle bi ayaz var insan kemiklerine kadar donuyor :)

Ankarada doğup,büyüyüp burayı sevmeyen bir de ben varım galiba:KK31:

valla arkadaşım ben de kalabalıklar içinde yalnızım.
çevremdeki insanlardan hoşlanmıyorum.
hatta gıcık oluyorum.
arkadaşım var tabiki ama ben zaten çabuk sıkılıyorum öyle uzun süreler geçiremiyorum insanlarla.
tahammülüm çok az.

bende cok cabuk soğuyorum. hele böyle ufaktan bir hava atmaya yönelik bir sey söylediyse varya buz oluyorum buzzz

Ankarada doğup,büyüyüp burayı sevmeyen bir de ben varım galiba:KK31:

Sevemiyoruz napalım:p

Belki ozamanlar öyleymiştir adamıda yalancı yapmayalım şimdi:KK48: Ben 1bucuk senedir oturuyorum öncesinde bende pek iyi şeyler duymamıstım özellikle hırsızlık fln olaylarında. Gerçi şimdi hırsızlık olmayan yer yok.
Profiline baktımda yuksek lisansmı yapıyorsun?

Evet canimcim burada yapiyrum yuksek lisansimi. Biz iki ay once alacaktik kuzum emlakci oyle deyince kaldu binada sifirdi hic oturulmamis gayet guzeldi. ☺

Bende ankarada yaşıyorum hiç arkadaşım yok bebeğim bide ailem başkada kimse yok sıkılıyorum kizimla vakit geçiriyorum

Hakimevinin orada :):)

Ay bilemedim orayı canm ya

Evet canimcim burada yapiyrum yuksek lisansimi. Biz iki ay once alacaktik kuzum emlakci oyle deyince kaldu binada sifirdi hic oturulmamis gayet guzeldi. ☺

Belkide yeri çok kötüymüştür yada sanatoryumdan sonra haklı olarak burası açmamıştır adamı:)

Bende ankarada yaşıyorum hiç arkadaşım yok bebeğim bide ailem başkada kimse yok sıkılıyorum kizimla vakit geçiriyorum

Neresindesin canm ankaranın?

Ay bilemedim orayı canm ya

Belkide yeri çok kötüymüştür yada sanatoryumdan sonra haklı olarak burası açmamıştır adamı:)

Neresindesin canm ankaranın?

Bilemiycem canim asagidakiler burada zor otuyr dedi tek dedigi buydu ama olsun ankarami seviyrum ☺ trafigihariccc

Oooff bizde ankarada yasayabiliriz gibii
:KK43: allahim yazdiysa bozsun nefreeeet ediyorumm o sehirden :KK43: deniziii de yoook cekilmeeeeezz . Insallah orasi olmaz

Oooff bizde ankarada yasayabiliriz gibii
:KK43: allahim yazdiysa bozsun nefreeeet ediyorumm o sehirden :KK43: deniziii de yoook cekilmeeeeezz . Insallah orasi olmaz

Daha önce yasadınızmı ankarada? Yani tamam bende sevmiyorum ama neffffreeeettttte edilcek kadar kötü biyer değil diye düşünüyorum:KK53:

X