Ankarada varmı ben gibi arkadası olmayan?

Ben varım:KK43:
Ve ankarada yaşamamak için direniyorum resmen.
Nişanlım ankarada ve benim neredeyse kimsem yok orada.
Evlenince plana göre orada oturulacak ama direniyorum.
Arada oraya geldiğimde bile çok sıkılıyorum. Ve kışını da hiç sevemedim

Mesajiniz beni gülümsetti, ankarayi sadece burda doğup büyüyen bi insan sevebilir.. ciddiyim. Ki ben bile burda dogmus buyumus olamama ragmen keske okul bitse de gidebilsem diyorum.. Hele de büyük bir sehirden geliyorsanız iyice zor. Ama yeterince sanş verirseniz buraya alişabilirsiniz. Sevmezsiniz belki ama alisirsiniz. Birde sevdiginiz olacak yaninizda elbette alisilir.
Ankara demek kışın sadece avm demek zaten, soğuk da degil ama böyle bi ayaz var insan kemiklerine kadar donuyor :)

Bu arada konu sahibi kedi köpek bayağı seviyor herhalde :KK22:

Off ifade de cok sacma oldu ama mobilde sıkıntı var silinmiyor kusura bakmayin

Yaşadığın muhit çok önemli gercekten. Ben keçiörende yaşıyorum ve hiç sevmiyorum. Arada sırf insanını gormek için bile dikmen vadisine gittiğim oluyor:KK68:

Bende keciorendeyim canim

Bu arada konu sahibi kedi köpek bayağı seviyor herhalde :KK22:

Off ifade de cok sacma oldu ama mobilde sıkıntı var silinmiyor kusura bakmayin

Hehe yok canm saçma bir ifade de olmamış zaten:KK48: Evet 2kedim bir köpeğim çok seviyorum:KK68:

Bende keciorendeyim canim

Aa öylemi canım neresindesin keçiörenin. Keçiörende uçsuz bucaksız yyakın olmamız zor ihtimal Dimi. Son seçimlerde türkiyenin en buyuk ilçesi demişlerdi:KK57:

Valla iyi cesaret 2 kedi 1 köpek :) ben evde bi kuşla basa çıkamıyorum temizligiydi meyve yemesiydi suyuydu tüy dokmesiydi derken :) geçen yaz camdan uçmuştu geri getirene kadar canım çıktı :)

Valla iyi cesaret 2 kedi 1 köpek :) ben evde bi kuşla basa çıkamıyorum temizligiydi meyve yemesiydi suyuydu tüy dokmesiydi derken :) geçen yaz camdan uçmuştu geri getirene kadar canım çıktı :)

Tüyleri dısında zorlanmıyorum aslında gerçi şuan kedilerim ishal perişanım ama olsun:KK53: birde rutin veteriner kontrollerine gtmk zor oluyor 3cocuklu kadın gbi hissediyorum kendimi elim kolum dolu:KK45: kuş bakmak bana kedilerden daha zor geliyor ne yalan sölim cocukken bakmştm kafes temzlemek cok zordu:confused:

öhömm biri Ankara mı dedi?
Ankara güzeldir ya, yapmayın kızlar. bir kere düzenlidir. ne, nerede bellidir. en uzak yere gitmeniz yarım saattir (Keçiören hariç) :KK48: Melih Gökçek e rağmen güzeldir yani. demeyin bişi Ankara'ya.

Kızmayın bana ama yaşanılan muhitte insanı zorluyor bu konuda. Eğer arabanız filan varsa evcil dostlarınız için de iyi olacak değişik mekanlara gidebilirsiniz. Mogan, Eymir, Dikmen Vadisi, Altınpark, Ahlatlıbel...

Belki bazı hobi kurslarında zaman geçirip iyi arkadaşlar bulabilirsiniz, burada da muhabbet ilerledikçe insanlarla samimiyetinize göre buluşabilirsiniz. ben de Ankara'dayım, bir gün görüşürüz belki, neden olmasın? İnsana insan gerek.

Bende varım izmirden ankaraya gelin geldim..:KK52: Seviyormuyum hayır.. İzmirden sonra çok zor geldi =) Benimde pek arkadaşım yok.. İş yerindeki arkadaşlar var sadece o kadar. :KK33:

öhömm biri Ankara mı dedi?
Ankara güzeldir ya, yapmayın kızlar. bir kere düzenlidir. ne, nerede bellidir. en uzak yere gitmeniz yarım saattir (Keçiören hariç) :KK48: Melih Gökçek e rağmen güzeldir yani. demeyin bişi Ankara'ya.

Kızmayın bana ama yaşanılan muhitte insanı zorluyor bu konuda. Eğer arabanız filan varsa evcil dostlarınız için de iyi olacak değişik mekanlara gidebilirsiniz. Mogan, Eymir, Dikmen Vadisi, Altınpark, Ahlatlıbel...

Belki bazı hobi kurslarında zaman geçirip iyi arkadaşlar bulabilirsiniz, burada da muhabbet ilerledikçe insanlarla samimiyetinize göre buluşabilirsiniz. ben de Ankara'dayım, bir gün görüşürüz belki, neden olmasın? İnsana insan gerek.

İnsallah tabi:) Düzeni konusunda haklısın insanın kaybolması okadar zorki ankarada. Her yerden mutlaka ya kızılaya ya ulusa vasıta oldugu için kaybolamıyor bile insan. Ekşınsız şehir ya:KK45:

Ben keçiörendeyim valla dikmen vadisi okadar uzak kalmasa her hafta gidicem. Oraya gidince okadar yeşilliğin içinde gozum dönüyor ohh beee diyorum. Ama keçiören ı ıhhhh

Bende varım izmirden ankaraya gelin geldim..:KK52: Seviyormuyum hayır.. İzmirden sonra çok zor geldi =) Benimde pek arkadaşım yok.. İş yerindeki arkadaşlar var sadece o kadar. :KK33:

Ahh izmirrr... bende cok özledim izmiri. İzmirin canlılığı yok ankarada. Alsancakta çimlere serilmenin, kordon boyu yurumenin tadını burada hiç bulamadım. Senin için cok zor olmalııo_O

Hehe yok canm saçma bir ifade de olmamış zaten:KK48: Evet 2kedim bir köpeğim çok seviyorum:KK68:

Aa öylemi canım neresindesin keçiörenin. Keçiörende uçsuz bucaksız yyakın olmamız zor ihtimal Dimi. Son seçimlerde türkiyenin en buyuk ilçesi demişlerdi:KK57:

sanatoryum canım :KK66:) büyük evet Keçiören ama ben seviyorum yaşadığım yeri

Bende cok istiyorum dikmeni. Çocukken orda yasıyordum ama şimdi para yetiremem valla oraya:KK43:

Kiraya çıktım ben canım.. Bi tanıdık vasıtasıyla..Çok yüksek değil kiram.. Kotta evim.. Bahçeye bakıyo. Ama sıkıntı değil benim için.. Bende de bi tane kedi var :):) yaşayıp gidiyoruz :cool:

Kiraya çıktım ben canım.. Bi tanıdık vasıtasıyla..Çok yüksek değil kiram.. Kotta evim.. Bahçeye bakıyo. Ama sıkıntı değil benim için.. Bende de bi tane kedi var :):) yaşayıp gidiyoruz :cool:

Yaşasınn kedili bir kadın daha:KK68:
Sanki dayımların evini tarif ettin canım ya. Kuzen? Sen misin yoksa? :KK48: Kiralarını bilmiyorum aslında sadece yuksek oldugunu tahmin ediyordum bende. Ama ben oranın insanını seviyorum daha cok. Burada köpekle ne sıkıntı çekiyorum anlatamam yani. Adam akıllı bir yürüyüş parkı bile yok.

Aaa baya yakınmışısz. Bende ataparktayım

aa canım 252 lerin geçtiği yer. çok yakın buraya gerçekten atapark yeni yapılanıyor biz oradan yeni binadan ev alacaktık son dakka da vazgeçtik buranın konumu oraya göre daha iiyi bir de oturamazsınız burada dedi emlakçı yatırım amaçlı alıyrsanız alın ddedi korkuttu bizi :KK53:

aa canım 252 lerin geçtiği yer. çok yakın buraya gerçekten atapark yeni yapılanıyor biz oradan yeni binadan ev alacaktık son dakka da vazgeçtik buranın konumu oraya göre daha iiyi bir de oturamazsınız burada dedi emlakçı yatırım amaçlı alıyrsanız alın ddedi korkuttu bizi :KK53:

Ay yok kız okadar felaket bir yer değil:KK48: Normal yani hatta caddelere yakın yerler baya baya iyi. Avantajıda daha az kiraya lux evlerde oturmak:KK48:

Ay yok kız okadar felaket bir yer değil:KK48: Normal yani hatta caddelere yakın yerler baya baya iyi. Avantajıda daha az kiraya lux evlerde oturmak:KK48:

yalancı emlakçı abii :KK11:. EVET CANIM ÖZELLİKLE KIZILAYA YAKIN OLMASI AÇISINDAN İYİ

X