Ankara'da kadınlara cinsel organını gösteren tacizci: Cinsel sorunlarım vardı

ay bide dünya kadar rt ve fav yapan olmuş, umarım şikayet etmek için yapmışlardır, yoksa sokaklar sapıktan geçilmiyormu?

Keske burayi, cok sevdigimiz sarkicimiz Nihat Dogan okusa, o zaman hani mini etekli olunca oluyordu bu olaylar diyesim var yüzüne, acaba bu konuda yorumu ne olurdu, cok merak ettim ?

Biz aslinda daha diyanetten sorulan sorulara agzimiz acik kalmisken : bir babanin öz kizina duydugu sehvet, karisiyla olan nikahini düsürürmü ??? sorusuna soran hakkinda suc duyurusu yapilmiyor, o kisi tutuklanmiyor, tam aksine birde cevap veriliyor söyleki :
Bazi mezheplere göre babanin sehvetle kizini öpmesi yada sehvetle ona sarilmasinin nikaha bir etkisi yoktur denmis.
Ikinci bir görüsdede : bu kizin annesi bu babaya haram olur.
Vs. vs. daha sonra bu yazilanlar Internet sitesinden siliniyor. Yani artik bir baba bile öz kizindan sehvet duyabiliyorsa, daha ben elin adamindan ne bekleyebilirimki ?

Buna rağmen hala " eee ama..." li cümleler kuranlar olacak.

Baktım şimdi hesabına askıya alınmış. Açtığı diğer hesaplar hala aktif.

Son durum ne acaba?

Yaaa tabi psikolojik sorunlarım var beni hapse atmayın bana psikolojik destek verin, iyileştirin falan da der bu şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…