Ankara'da kadınlara cinsel organını gösteren tacizci: Cinsel sorunlarım vardı

O değilde bunlara evde annelerinin, kardeslerinin, ablalarinin gizli çekim fotoğraflarını atanlar var. İnanamiyorum!

Bu hesaplarin tümü tek tek tespit edilmeli. Bu nedir ya!
Her an hepimizin bir yerden fotoğrafı çıkabilir.

Ve farkındaysanız bu adamlar gayet bizden. Çankaya'dakinin facebookuna baktım, adam çoğu konuda gayet benimle aynı kafada, hani dışarıda tanışsam arkadaşım olabilirmiş. Hiç de demezmişim bu adam bunları yapıyor diye.

BDSM, fetişler vb konularda (iki yetişkinin kendi iradesiyle yaptığı şeylerde) hep "herkesin fantezi dünyası başkadır, siz bu insanlara "sapıklarr" diyorsunuz ama kimin ne olduğunu bilemezsiniz, sizin etrafınızda sevdiğiniz arkadaşlarınız bile olabilir" dediğimde tepki alıyordum.

Bu işte demek istediğime çok güzel bir örnek oldu. Bırakın insanların özgür seks hayatını, teşhirci ve tacizci bir adam bile haftasonu pikniğe gittiğimiz arkadaşımız çıkabilirmiş.

Her an hepimizin bir yerden fotoğrafı çıkabilir.

Ve farkındaysanız bu adamlar gayet bizden. Çankaya'dakinin facebookuna baktım, adam çoğu konuda gayet benimle aynı kafada, hani dışarıda tanışsam arkadaşım olabilirmiş. Hiç de demezmişim bu adam bunları yapıyor diye.

BDSM, fetişler vb konularda (iki yetişkinin kendi iradesiyle yaptığı şeylerde) hep "herkesin fantezi dünyası başkadır, siz bu insanlara "sapıklarr" diyorsunuz ama kimin ne olduğunu bilemezsiniz, sizin etrafınızda sevdiğiniz arkadaşlarınız bile olabilir" dediğimde tepki alıyordum.

Bu işte demek istediğime çok güzel bir örnek oldu. Bırakın insanların özgür seks hayatını, teşhirci ve tacizci bir adam bile haftasonu pikniğe gittiğimiz arkadaşımız çıkabilirmiş.
Bu ikinci sapık bizim semtte ve çarşıya çok çıktım bu adamın gezdiği güzergah fotolarıni biliyorum aralarında ben de var miyim diye araştırıp durdum şu saate kadar
Allah'im kafayı yedim

Şikayet et et bitmiyorlarki.. O çankayadaki hasta kafanın hesabında yüzlerce ekli kişi var, bunların içindede benzerilerini yapan vardır, eh şimdide ümraniyedeki var, bundada ekli kişiler var.. Bitmiyor adiler.. İşte yıllardır sosyal medya konusundaki düşündüren sebeb bu, insanlar abuk sabuk, bunları -takip edenlerde- hasta, ama takipçileri benim anneme, kardeşime, karıma, çocuğuma böyle yapamaz nasılsa (yani örnek çankayada ki) oralarda gezmezler, o ş..siz yada öyle ş..siz böyle yapsa asar keserim kafasında.. Kısacası herkes her şey kendiyle çelişkili.. Özetle takipçileride hasta..

Ohaa ümraniyedekinede şok oldum afamı otobüste kimse görmüyormu yaa pislik türbanlı kadınlara takmış sapık :KK57:

adamın bıcok konuda sorunu oldugu kesın...
tedavı sart hadım edılmelı.

Iste hep anlatmak istedigimiz olaylarin tasdiklenmis hali, yani demekki mini etekde giysen türbanlida olsan insanin Fikri neyse zikride odur ayni muameleyi görüyorsun, sakpisa sapik, ayirim yapmiyor.
Eger o asansördeki bayan mini etek giymis olsaydi, eeeee tabi olacagi buydu derdi bazi kesim.
Degil iste, hicde giydigin kiyafete bakmiyor, bakin bayan ne güzel kapalli hanim hanimcik, ama yinede taciz ediliyor.
Bunlar hep egitimsizlikten, kadinlari hep sex objesi olarak göstermekten, erkeklerin egemen oldugu toplumlardan, esitsizlikten geliyor.

ya Allah sizi netmesin! videoyu açtım, panikten kapadamadımda, bayılacağım ay.

bu şerefsiz köpeğe gelince, sen bukadar sapık olup, üstüne teşhir edecek kadar ne yaşadın Allah'ın cezası it.

bende baktım hesabına, aklı fikri uçkuru, beyniyle cinsel organı yer değiştirmiş, bukadarmı aç, bukadarmı görmemişsin adam ya, ailesine acıdım. ay daha neler söyleyeceğimde ban korkusu

X