Ankara'da kadınlara cinsel organını gösteren tacizci: Cinsel sorunlarım vardı

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
Ankara'da kadınlara cinsel organını gösteren tacizci: Cinsel sorunlarım vardı
Paylaş
Paylaş

Tacizleri videoya alarak Twitter'dan paylaşan D.K'nın gözaltına alındıktan sonra ilk ifadesi ortaya çıktı

http://t24.com.tr/haber/ankarada-ka...steren-tacizci-cinsel-sorunlarim-vardi,323624

Ankara'nın Dikmen ve Balgat semtlerinde genç yaştaki kadınlara yol sorma bahanesiyle cinsel organını göstererek tacizlerde bulunan ve bu tacizleri videoya alarak Twitter'dan paylaşan D.K'nın gözaltına alındıktan sonra ilk ifadesi ortaya çıktı.

Ankara Çankaya'da otomobilinin içinde mastürbasyon yaparken kadınlara yol soran bir kişinin Twitter'da yaptığı paylaşımlar sosyal medyayı karıştırmıştı.

Emniyet'e yönelik şikayet yağmuru ve sosyal medya kampanyaları sonrasında, D.K. adlı kişi dün gece polis tarafından gözaltına alındı.

Hürriyet gazetesinden Fevzi Kızılkoyun'un haberine göre, evli ve bir kız çocuğu babası olduğu öğrenilen zanlının polisteki ilk sorgusunda “Cinsel sorunlarım vardı” şeklinde konuştuğu belirtildi.

D.K.’nın gözaltına alınmasının ardından politen yapılan açıklamada, “Şüpheli D.K, yapılacak tahkikattan sonra mevcutlu olarak Cumhuriyet Başsavcılığına birimimiz tarafından sevk edilecektir" ifadeleri kullanılmıştı.

Bir bir kızı var bence o çocuğu psikolok eşliğinde konusturmalilar böyle adamlar kızına bile birşey yapmış olabilir
Hele ki eşine kim bilir neler neler yaptı o salatalık sonun olsaydı keşke senin pis köpek

Bence de cinsel sorunu var acilen ameliyat ile hadım edilmeli bak ne güzelde hastalığına tedavi buldum hemencik.. Umarım o salatalığı geri dolaba yada sebzelige falan koymuyordur keske içinde kopsaydı o salatalik ..

Aman allahım kız çocuğu babası mi bu aşağılık o çocuğun ve annenin tamamen o yaratıktan uzaklastirilmalari lazım! Kendisine yapılması gerekenleri saymıyorum bile!

Zaten bu ülkede neyden suçlanıyorsa insanlar, hemen bi bahanesi var

Öfke kontrolüm vardı ondan dövdüm
Cinsel sorunum vardı ondan taciz ettim
Ruhsal sorunum vardı ondan eziyet ettim
Psikolojik sorunum var ne dediğimi bilmiyordum
Vs vs vs

Yağsız kazığa daha çok yakışırdı aşağılık

Bencedeeee böyle şeyler yapan bir adam eşine daha beterini yapmıştır...
Bir de kızı var kesinlikle psikolok eşliğinde o kıza sormalılar sana birşey yaptı mı diye böyle bir adam kızına da yapar

allah bunların hepsının cezasını versın hayır sorunlardan dolayı degıl tercıhlerden dolayı yapıyorlar,
kendılerı ne halt ederlerse etsınler mılletı tacız ederken sorunluydum hastaydım ıvız zıvır kabul edilmez
daha bunun şoku geçmedi ıkıncısı çıktı elım ayagım tıtrıyor
pislik otobuste çıkarmış masturbasyon yapıyor kıza karşı yetmıyor ındıkten sonra takıp ediyor
kızın korkuyla kaçıçı tuylerımı dıken dıken ettı.bunlara ragmen yoldan polis çevırse sıkayet etse
ne cevap alacak nasıl ispatlayacak. markette yolda orda burda buldukları her fırsatta resımlerını çekmışler
bu seferkı kapalı kadın fetişti. yuzlerce ınsan da begenmış bu paylaşımları
akşam evıne sag salım gelebılen kadın otursun şukretsın. sonrada hastayım sorunluyum safsata.
hala kıyafete kadının hal ve hareketlerıne tacızı tecavuzu baglayan bazı gerzekler var onlar da bı ıncelesın pardesulu kadınların carsaf carsaf sergılen resımlerını.

Son düzenleme:
Salatalık mi pislik şey
Gay olduğu belli yanı.. Aslında ne tur bi varlık olduğunu cozemedim
O çocuğa yazık böyle bir yaratığa evlat olmuş
Mervesivik arkadaşa katılıyorum çocuk konuşturulmali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…