Ankarada hymenoplasti için önerebileceğiniz doktor ismi var mı?

caNM BENM FORUMDA YENYM ...ÖZELDEN YAZAMYRM SANA..:KK43:İSTERSN ÖZELDEN NONU GÖNDER ORDANDA HABERLEŞELM HER TÜRLÜ YARDMI YAPARM..İNŞ HALLETCEZ BÜTN PROBLEMLERİ
ins. Canım benim herseyden önce maddi kısmını cözmem gerek snrada bulundugum sehırde dr. Arayısına gececem, baska sehre gıtmem cok zor.

tamam canm inş sıkıntı olmaz dularm sizinle dediğini yaptığım halde özelden hala msj atamıyrm:)inş atcm..bide ben çalışmıyrm ara ara net başındaym dulrm siznle bana 3 ay sonra gel dedi mayısta gitcem inş her şey ii olur:))kendnden bilgielndr ynede yapabceğim bi şey olursa elmden geleni yaparm

canm benm sana her türlü desteği yaparım.inş iyi sonuçlancak..her türlü yanındaym sonuçlanana kadar hep haberleşelm...ben 3 ay sonra gtcem bakalım inş tutmuş olur inş sen ne zman gitcen napcn yaz bana...bide bende kaşntı felan yok umarım bi sıkıntı yoktur ..bi tarftanda ne olursa olsn ebru hanıma güvenyrm bi sıkıntı olursa sanrm yardımcı olur ..sen kendnden haber dar et tatlım

canım destegın ıcın sagol, ben daha paramı bırıktıremedım, evlılık yok ama yapıp kurtulmak ıstıyorum, hayatım boyunca tek basıma sehır dısına yolculuk etmedım ustelıkde bılmedıgım bı sehıre tek basıma gelmeye korkarım, urfada ıyı bı dr bulsam cok ıyı olurdu..

tatlım(google 006)sana yazıyrm ama hang, yazdığın msja yazdm göremyrm tabi sende görünr inş şu özel kısmı açılsn daha rahat haberleşrz..mrk etme ben ankaradaym istanbul değilde ankaraya karar kılarsan ebru hanıma giderz...benmde hç kaşntm yok ama inş hayra alamettr..ama ebru hanm kesn garnti veriyo bi şey olursa sanrm tekrar mudahale ediyo terch edeblrsn tatlım

ay 19 ve diğer kızlar
önce ben 1500 yaptım bileziğim vardı sattım para az çok sorun değildi benim için diğer şeyler sorundu gitmek yapmak çokkk korkutuyodu beni..ha şimdi yaptım en azından elimde olan tek bi şans vardı onuda yaptım olur mu olmazmı bilmiyom ama ben elimden gelen tek şeyi yaptım..her an rabbime dua ediyom inşallah hiç bir sorun olmaz ve bu yaşadıklarım bidaha karşıma çıkmaz.sokakta yürürkrn acaba o hastanaden tanıdık olurmu diye çok korkuyom ama deim ya tek şansım buydu ve onuda yaptım...sonuçmu bilmiyorum ...............ve sizlerde eğer bu yapmanız gereken tek şartsa yapın ama emin ellerde....şuan iyiyim ağrım yok sadece her an tedirginim ya dikişler atarsa diye tuvalete otururken bile hapşururken nebileyim belki sadece korku bilmiyorum..
aynı tedrgn durum bendede var senn sonuç noldu kime gttn

iyi yapıyorsunuz kızlar,erkekler hak ediyor,bu kadar baskı yapılıyor kızlara,onlarda ne yapsın böyle şeylere başvuruyorlar.yurt dışında böyle baskılar olmadığından bu tür şeylere başvuru az oluyor.tabi canım erkekler istediğiyle herşey yapabilir.kızlar evlene kadar rahip gibi dolaşsınlar.bu gidişle bu gibi adetler hiç bir zaman sonu gelmicek.......
aynen öle canm
erkekler rahat tabi

kadercimmm sen nasıl bişeysin sen meleksin....:KK16: ne kadar detaylı yazmışsın .. Allah razı olsun senden...ne kadar teşekkür etsem azdır....bende flep yönteminde karar kıldım ama şuan evlilik gibi bir durum olmadığından ve çalışmadığımdan dolayı önümüzdeki ileriki bi zamanda ameliyatımı olacağım... yaz tatili gibi olur büyük ihtimalle yada mayıs gibi..ne yapsamda annemleri para konusunda nasıl ikna etsem diye düşünüyorum....evlilik gibi bir planım olasydı büyük ihtimalle...evlenmeden güzel olayım estetik selülit bakımı yaptırayım falan derdim..offf cnm ya...bi kurtulsam şu dertden başka bişey istemem....

sonuç ne oldu kızlarr

canım çok sağolun sizde benim hep aklımdasınız bayrom sunu haftası dr gidecem kontrole size yazarım.ama çok korkuyom ya dikiş tutmamışsa ya başka bi sorun çıkmışsa diye korkuyom ama hepsini yavaş yavaş görecem bir an evvel dr gidip sonucu görmek istiyorum duanıza çok ihtiyacım var sağolun kızlar

arkdslar benm yanmam felan yok kötüyemi işaret çok huzszm

kızlar ebru hanm garanti verdği için 2500 önerrm

ben para biriktirmeye çalışıyorum..gerçi ufukta evlilik yok..hayatımda biri bile yok..ama kafam rahat olsun paramı şimdiden ayarlayım..zamanı gelince yaptırayım diye düşünüyorum..Allah hepimizin yardımcısı olsun

ben para biriktirmeye çalışıyorum..gerçi ufukta evlilik yok..hayatımda biri bile yok..ama kafam rahat olsun paramı şimdiden ayarlayım..zamanı gelince yaptırayım diye düşünüyorum..Allah hepimizin yardımcısı olsun

aminnnn en çok isteğim bu dertten kurtulmamız mutlu yuva kurmamız

inş. canım hepimiz atlatırız bu kötü günleri atlatırız

canım msj hakkım yok.burdan yazayım..ben ankradayım..önce ebru hanıma sonra araştırıp başka bir dr daha gidip muayene olayım diyorum..benim için erken daha kimse yok hayatımda..para biriktirmeye başladım..Allahın izniyle hepimiz kurtulacaz bu işten..Allah hepimize kolaylık versin..

X