Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

Ben Çukurambar'daki ValeDam'ı düşünüyorum, normalde gittiğimde saçımı çok güzel yapıyorlar, tam istediğim şeyi yapıyor yani. Ama gelin saçı için henüz görüşmedim, fiyat almadım.

Birkaç başarılı makyöz var Ankara'da ama fiyatları bana çok uçuk geliyor. Tanınan bir tanesi 700 TL gibi bir fiyat vermiş, sadece makyaja. Güzelleşmek için o kadar çabaya ihtiyacım yok diye düşünüyorum

Bir arkadaşım r&w'ta yaptırdı gelin saçı ve makyajını, saçından memnun kaldı ama makyajı maalesef kötü oldu, fotoğraflarda solgun ve yaşından büyük gibi çıktı tamam çok para vermeye gerek yok ama kötü olması riskini de göze alamam, çok önemli çünkü.

1 ay önce evlendim. Ankarada Güzellik merkezinde makyaj hocası hoca olan Hilal hn yaptı makyajımı. inanılmaz makyaj yaptı. Kesinlikle % 1000 memnun kalacaksınız derim..

benim de düğün için kuaför arayışlarım devam ediyor.. Özellikle Eryaman'da bir kuaför tavsiye edebilecek olan var mı?

Bu arada ben nişanımda İran caddesi'deki (GOP) Red&White'a gittim ve hiiç memnun kalmadım. Saçım nişan salonuna gidene kadar daha yolda bozuldu. Makyajım çok koyu oldu, göz makyajım kapkaraydı, herkes güzelliğini gölgelemişsin dedi. Bir tek manikürü çok beğenmiştim =) Bilginize sunarım hanımlar..

Ankara'da Başak kuaförle anlaştım demiştim önceki mesajımda, o yüzden bu yorumu da yapmam gerektiğini düşündüm. Ne saçımı ne makyajımı beğendim. Sürekli Kryolan yaptırsaydın şöyle olurdu, kryolan yaptırsaydın böyle olurdu diye diye yaptı zaten kız makyajımı. Kullandığı malzeme de mac yani o kadar uyduruk bişey de değil. Tüm fotoğraflarda suratım parlıyor. Hadi saçı makyajı geçtim, o kadar ilgisizlerdi ki kendim çıktım gittim kuaförden. Ne bir uğurlayan vardı ne bir güle güle diyen. Saat 18.30da çıkacağım diye anlaşmamıza rağmen saat 18de kapatacağız dükkanı dediler. Nişanlımı aradım apar topar geldi arabayı bile tam süsletemeden. Ayrıca ben çıkarken de boya yapılıyordu bir müşteriye nasıl 18de kapanıyorsa! Makyaj yapan kızlardaki kapris de cabası. Sanki ben çalışanım, onlar gelin. Şurayı beğenmedim diyorum güzel güzel sen alışık olmadığın için diyorlar, şurası böyle olmuş diyorum sana öyle geliyor diyorlar. Kısacası düğün başlamadan bütün enerjimi aldılar resmen. O kadar araştırıp da gittim bir de. Umarım siz böyle aksilikler yaşamazsınız.

İran caddesi'deki (GOP) Red&White'a nişan makyajımı yaptırmıştım çok koyu olduğunu söyledi birçok arkadaşım beğenmedi..yeşim arsoy düğün makyajımı yaptı kimsede güzel olmuş demedi hatta göz altım birçok fotoğrafta bembeyaz çıkmışyani gerçekten bu işler biraz şans..ne kadar araştırsak özensek, bütçemizi aşıp aman bir kere oluyor (inşallah:)) desek de olmayınca olmuyor işte..umarım herşey içinize siner şahane gelinler olursunuz..bol şans:)

feyste o kadar çok reklamlarını yapıyorlar ki birde... iyi ki anlaşmamışım orayla prova falan yaptırmadın mı canım ya... kötü olmuş ama düğününde neşen yerine gelmiştir inşallah...

ben estayla anlaştım, daha öncede dedim gerçi... nikahta oraya gittim denemek için... çok ilgililerdi, hem ben ordan randevu almamıştım, kendi randevu aldığım yer açmadı dükkanını apar topar gittim, hani 1 saat vardı nikaha... ama beni yetiştirmek bir yandan da sakinleştirmek için elinden geleni yaptı saçımı yapan kişi... makyaj düz istedim, nişanımda yaptırdığım porselen makyaja bin basardı...fotograflarda bebek gibi çıkmışım...
nişanda stresten sivilce vardı mesela, kapatamam dedi resmen daha makyaja başlamadan... ben porselen makyaj yaptırıyorum sen kapatamıyorsun sivilceleri
düğünümde de nikahta saçımı ve makyajımı yapan kişileri isteyeceğim, bir sürü kişi çalışıyor orda... umarım aksilik çıkmaz diyorum

Ben de faceden baktım canım zaten. Ona güvenip de gittim ama pişman oldum gittiğime. Prova da yaptırdım ama prova daha iyiydi. Mahalle kuaföründe yarı fiyatına yaptırırdım onların yaptığını, hem o rezil muameleyi de görmezdim. Yüzümde bi tane sivilce izi vardı, onu kapatamaz mıyız dedim. Kryolan olsa kapatırdık ama mac ile olmaz dedi. Evde kendim az bi fondoten sürsem üzerine kapanır yani o derece. O kadar sinir oldum ki o gün, hala aklıma geldikçe yolasım geliyor o kızları. Umarım senin istediğin gibi olur herşey.

santanadan şermin hanım gerçi şimdi ayrılmış ama internetten bulabilirsiniz sanırım bağımsız çalışıyor ve ir de mac de süper verdiğiniz ücret kadar da o ücret tutarında ürün alabiliyorsunuz ücretsiz

Ankarada gelin makyajında; Hilal Hanım derim..Prova yaptırın, kalıcılığına bakın derim. Ben düğün öncesi 2 kişiye yaptırdım kalıcı olmadı. Hilal hn müthiş iş çıkardı..

canım bencede paraya kıyarım 400 + veririm dersen red & White derim ben sahsen bu kuaförü tercih edyorum hersey için =)

Make up artıst sertifika sahibiyim...free çalışıyorum...mac ve kryolan ürünleri kullanıyorum,faturalarını görürsünüz ve sonrasında başlarız makyaja.evinizde provanızı yaparım...anlaşırsak nişan,kına veya düğün günü kuaförde işiniz bittikten sonra evinize gelir makyajınızı yaparım.fiyat konusunda endişeniz olmasın,yuva kurana herkesin katkısı olur :) merak etmeyiniz...ankaranın heryerine gelebilirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Make up artıst sertifika sahibiyim...free çalışıyorum...mac ve kryolan ürünleri kullanıyorum,faturalarını görürsünüz ve sonrasında başlarız makyaja.evinizde provanızı yaparım...anlaşırsak nişan,kına veya düğün günü kuaförde işiniz bittikten sonra evinize gelir makyajınızı yaparım.fiyat konusunda endişeniz olmasın,yuva kurana herkesin katkısı olur :) merak etmeyiniz...ankaranın heryerine gelebilirim...

İZMİR MAC Make up artıst sertifika sahibiyim...free çalışıyorum...mac ve kryolan ürünleri kullanıyorum,faturalarını görürsünüz ve sonrasında başlarız makyaja.evinizde provanızı yaparım...anlaşırsak nişan,kına veya düğün günü kuaförde işiniz bittikten sonra evinize gelir makyajınızı yaparım.fiyat konusunda endişeniz olmasın,yuva kurana herkesin katkısı olur :) merak etmeyiniz...ankaranın heryerine gelebilirim...

İZMİR MAC Make up artıst sertifika sahibiyim...Ankara da free çalışıyorum...mac ve kryolan ürünleri kullanıyorum,ürünlerin faturalarını görürsünüz ve sonrasında başlarız makyaja.evinizde provanızı yaparım...anlaşırsak nişan,kına veya düğün günü kuaförde işiniz bittikten sonra evinize gelir ma

optimum parisli cemil'i deneyen bilen var mı? bihassa makyaj konusunda nasıl ki :44:

optimum parisli cemil'i deneyen bilen var mı? bihassa makyaj konusunda nasıl ki :44:

PROFESYONELMAKYAJSERAL
İZMİR MAC Make up artıst sertifika sahibiyim...Ankara da free çalışıyorum...mac ve kryolan ürünleri kullanıyorum,ürünlerin faturalarını görürsünüz ve sonrasında başlarız makyaja.evinizde provanızı yaparım...anlaşırsak nişan,kına veya düğün günü kuaförde işiniz bittikten sonra evinize gelir makyajınızı yaparım.fiyat konusunda endişeniz olmasın,yuva kurana herkesin katkısı olur :) merak etmeyiniz...ankaranın heryerine gelebilirim...

PROFESYONELMAKYAJSERAL GELİN MAKYAJI 250 TL
İZMİR MAC Make up artıst sertifika sahibiyim...Ankara da free çalışıyorum...mac ve kryolan ürünleri kullanıyorum,ürünlerin faturalarını görürsünüz ve sonrasında başlarız makyaja.evinizde provanızı yaparım...anlaşırsak nişan,kına veya düğün günü kuaförde işiniz bittikten sonra evinize gelir makyajınızı yaparım.fiyat konusunda endişeniz olmasın,yuva kurana herkesin katkısı olur :) merak etmeyiniz...ankaranın heryerine gelebilirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…