Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Benim de anti tpo degrim 122 cikti canim ama ilac baslandi bana cunku tsh hamile olmak icin 2nin altinda olmaliymis benimn3.5 4 tu senin de o civarlarda ise bi daha danis bence. Bana da ultrasonla bakildi da hasimato degil dendi

Benim de anti tpo degrim 122 cikti canim ama ilac baslandi bana cunku tsh hamile olmak icin 2nin altinda olmaliymis benimn3.5 4 tu senin de o civarlarda ise bi daha danis bence. Bana da ultrasonla bakildi da hasimato degil dendi
Benim tsh daha 2.5 olmadi o yuzden baslamadilar. 80 civarinda tpo benim. Benim ultrasonda da cikti hasimato

Ankara universitesi sanirim cebecideki. Hayirlisi olsun bakalim. Nasil ilgileniyorlar mi. Aslinda ben mamakta oturuyorum bana yakin cebeci.
Smdlik iyi sadece pek bilgi vermiyolarlar muayne oldm öğledn snra kan tahlilleri çıktı bugn bn sordm mesela eee kaç yumurta vr nasıl gidiyo dye sadece 6 tane yumurta vr güzel gidiyo dedi receteyi hemsireler yasıyo mesela öncesnde doktor demiştir sanırsam sunu sunu yaz diye hocaya danısıp geliyolar fln öyle

Himmm . Bizde de doktor ultrasonla bakarken duyuyorum. Ama anlatiyorlarda hangi asamada olduğumuzu. Sizin asilama miydi tup bebek mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…