Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Merhaba kizlae hepinize gunaydin Tedavi surecinde ve sonrasinda hepimize iyi sanslar olsun dualarim hepimizle Ben de Berfu hocanin hastasiyim. 10 gun once opu oldu hala regl olmadim olacak gibi de hissetmiyorum benim dondurulmus embriyo transferi olacak rahim dinlendirme olacak sureci yasayan arkadaslar beni bilgilendirir misiniz. Hemsire 9 10 gune regl olursun demisti hala yok

Merhaba hoş geldin aramıza.Benim de geç olmuştu 12. gündü sanırım regl oldum hatta benim düzensiz olduğu için sanırım olamayacağım bu ay demiştim!Genelde Berfu hoca dondurulmuş transfer yapıyor benim de öyle oldu.Opu sonraki regl ile kontrole gidiyoruz yeni ilaçlar başlanıyor(ağızdan alınıyor bu ilaçlar)Yaklaşık 10-12 gün sürüyor ilaçlar sonra bir kontrol daha ve sonrasında her şey yolundaysa transfer için gün veriyor hoca.Embiyolar nasıl oldu?5. günse eğer 5 gün sonraya genelde veriliyor tarih.Benim öyle oldu yani :)

Merhaba huzun kovan kusu hosbuldum besinci degil benim 6.gunde blast olmus canim. Sen transfer oldun sanirim hayirli olsun insallah rabbim evladini kucagina almayi nasip etsin ben de bekliyorum bekliyorum olmadim hala benden sonra opu olanlar regl olmus Bu arada senin problemin neydi benim amh dusuklugu vardi. 4 yumurtam toplandi 1i bos cikti 2si blast oldu. Senin surecin nasil ilerledi

Benim belirli bir problemim yoktu eşimin de aynı şekilde ama olmayınca tüp bebek yapalım bitsin dedik Yok neden regl olmadım diye düşündükçe olmıyor insan ama mutlaka olursun bir iki gün sonra.Benim 10 yumurta yoplandı 9u olgundu onlardan da enn son 6 tane blast aşamasında donduruldu bir tanesi de tuttu Pazartesi inşallah keseyi görmeye gideceğiz

Ne guzel haber insallah keseyi de gorur kalp atisini da duyar ve 9ay sonra da kucagina alirsin arkadasim cok mutlu oldum senin guzel haberini duyunca

Merhba cnm formu smdi gördm bnde dün basladm ama cebeci tıp fakultesndee

Fiyat hakkinda bilgi verebilir misiniz? Ilaclar haric. Doktor muayene ucreti ne kadar aliyor. Tedavi surecinde ne kadar verdiniz merkeze. Ben devlette 5 kez asilama oldum bu ay son asilamam rapor cikacak devletten tup bebek icin. Ilaclari indirimli alcam ama doktor ucretini merak ediyorum.

Ilac haric sadece klinige ne kadar odediniz acaba.

Merhaba tabi vereyim bizim 15bin falan oldu ama benim rezervim dusuktu ilaclari en yuksek dozdan kullandim. Bunun 5bini falan ilac sanirim muayene de 600 liraydi. Biz tum testlerimizi falan da orda yaptirdik o da dahil .

Canim fiyatlar bu ay sonu degisiyor. Yeni yilda yeni fiyatlar geliyor anlayicagin. Eski fiyatlara göre berfu hocada muayene 600. Selen hoca ucretsiz sanirim. Tup bebek 9750(ilaclar haric) rahim dinlendirme 1500.

Anladigim kadarıyla
Merhaba tabi vereyim bizim 15bin falan oldu ama benim rezervim dusuktu ilaclari en yuksek dozdan kullandim. Bunun 5bini falan ilac sanirim muayene de 600 liraydi. Biz tum testlerimizi falan da orda yaptirdik o da dahil .
Ilaclar muayene rahim dinlendirme muayeneler testler falan hersey dahil 15 bin . Insallah saglikla kucagina alirsin

Anladigim kadarıyla

Ilaclar muayene rahim dinlendirme muayeneler testler falan hersey dahil 15 bin . Insallah saglikla kucagina alirsin
Aynen oyle canim. Cok tesekkur ederim guzel dileklerin incin insallah Insallah sen de ve tum elini acmis dua eden anne adaylari da en yakin zamanda bebbeklerini kucagina alirlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…