Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Aynen oyle canim. Cok tesekkur ederim guzel dileklerin incin insallah Insallah sen de ve tum elini acmis dua eden anne adaylari da en yakin zamanda bebbeklerini kucagina alirlar
Amin cümlemize nasip etsin insallah. Hamgi asamadasiniz acaba transfer oldu mu. Bide ne zman verdiniz bu ucreti cunku aydan aya bile degisiyor fiyat diyorlar

Sehir hastanesinde tedavi oluyorum suan. 2016 yilinda da perde vardi rahimde ondan ameliyat olmustum. Suan oyle birseyde kalmadi. Doktorlar artik strese bagliyo biraz. Kafandan atman lazim diyorlar ama olmuyo iste
Evet stres buyuk etken. 5 deneme: 5 kez yıkım yasamissiniz demek. Bende ayni seyleri yasadigim icin, bir yorulmuşluk bir bezmişlik var artık. Umutlanip emek verip hüsrana ugramak cok kotu bi duygu. İns bir gun bizim dualarimizda kabul olur,ve emeklerimizin karsiligini aliriz.

Aynen vok kotu
Tedaviye yeni basladim fiyatlar ayni. Canim hasimato teshisi nasil konuldu ki
Kanda detayli
Tedaviye yeni basladim fiyatlar ayni. Canim hasimato teshisi nasil konuldu ki
Endokrin doktoru takibindeyim ben.eskiden süt geliyordu gogsumden ozaman endokrine göndermişlerdi Hamile kalmak istersen gel demisti doktor. Bende tedaviye baslamadan gittim endokrine her seyime bakti detayli anti tpo diye bi degee var o yuksek cikti tiroitlere ultrasonla falan bakildi hasimato teshisi kondu ama daha ileri seviye olmadigi icin ilac baslamadi takip ediyorlar. Sag olsun endokrin doktoru vitamib mineral hormonlar herseyime detayli bakmisti

Hasimato ilerleyen donemde tsh degerini bozuyor oda gebelige engel oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…