Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Hadi yaa olsn vardır bunda da bi hayr gec olsn güç olmasn güzel seyler düşünmeye calş tutmama olasılığı yüksek oldgnu bile bile yapsalar dha mı iyi olurdu dye düşün
Öyle tabi orası öylee sağol canım. Bugün aramışlardı 8 embriyonyn 7si 5. Güne geldi diye sevinmiştim. Bu haberden sonra bir miktar üzüldüm ama hayırlısı böyleyse böyle olsun

Bn anlamadm yaa yumurta toplannca hemen adet mi olunuyo taze transfer dedikleri adetlyken mi koyuyolar yoksa adetlyken ilaç verip 15 gün snra mı
Yok canım hayır. Şöyle oldu bende yumurta toplama günü dediler ki adet olacaksın 1 hafta içinde o adetin 2. Günü gel dediler. Benim bir haftayı bulmadı 4. Gün adet oldum o yuzden adetin 2. Günü embriyoların 5. Gününe denk gelmiş oldu. Taze transferde sanırım ilaçlara devam ettiğin için adet olmuyorsun opudan sonra 5. Gün transfer ediyorlar. Rahim dinlendirme yapıldığı için bana adet olduktan sonra gel ilaca başlayacağız 15 gün sonra transfer edeceğiz demişlerdi. Yani bugün hormon değerlerim iyi çıksaydı ilaca başlayacaktı. Şimdi bir sonraki adeti beklemek zorundayım

Benim anlamadigim zaten 2. Adetten sonra da ostrojen hapi veriyorlar madem dusuk olmasini istiyorlar neden o hapi verdiler opudan sonraki ilk adettr

Merhaba arkadaşlar ben de Bahceci'de Selen Hanım'ın hastasıyım. 18 Aralık'ta yumurta toplamam yapıldı. 5 gün sonra adet oldum. Östrojen seviyem 67 çıktı. Doktorum transfer için diğer ayı bekleyelim dedi. Sonuç hayırlı olsun da 1 ay daha bekleriz

Aynı durumdayız canım benim de aynı oldu benim de 21inde toplanmıştı. Sağlık olsun sana da hayırlı haberler gelir inşallah

Merhaba,kalbi dinlediniz mi?Umarım yolundadır her şey.Ben Pazartesi dinlemeye gideceğim.Kesedeyken gördük kalbi atışını falan ama dinlemek bambaşka olur diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…