Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

huzun kovan kusu

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2010
1.196
2.525
Herkese merhaba,forumda bahçeci için başlıklar var ama genelde İstanbul'daki merkezler için açılmış ben de burada tedavi olanlar için başlık açmak istedim.
Ben Berfu hocanın hastasıyım ilk tüp bebek denemem şu an transfer aşamasındayım.Merkezden genel olarak memnunum,benim gibi şu an Ankara'da tedavi olan var mı?Varsa gelin birlikte bekleşelim!

Merhabalar bende ankara da tup.bebek.tedavisi almayi dusunuyorum da fiyatlar konusunda hic bilgim.yok sizin ne kadar.tuttu tup bebek.tedaviniz acaba? Cevap.verirseniz inaninn cok sevinirim

Merhabalar bende ankara da tup.bebek.tedavisi almayi dusunuyorum da fiyatlar konusunda hic bilgim.yok sizin ne kadar.tuttu tup bebek.tedaviniz acaba? Cevap.verirseniz inaninn cok sevinirim
Merhaba günaydın Bütün tedavilerde sabit fiyatın haricinde kişiye göre değişen ilaç fiyatları oluyor ama genel olarak hem ilaçlar hem merkez hem rahim dinlendirme ücretini dahil edersem yaklaşık olarak 16bin tl gibi tuttu.Kalan 6 embriyonun dondurulmasını da katarsam 18-19bin tl’yi bulacak gibi

Bu yil yaptirdiniz degilmi ? Boyle fiyat arasririyoruzda iste ne deseler kabul edicez zaten bebegimiz olsn diye

Ben de Berfu hocaya gidiyorum canım 20 Kasım da ikinci transferim oldu. Pazartesi test günüm bakalım

Merhaba şimdilik güzel gidiyor hafif regl ağrılarım var onun dışında çok büyük belirtiler vs yok :)Sizin oldu mu transfer,ne aşamadasınız?
evet benim dün test günümdü sonuç 338 çıktı doktorum pazartesi testi tekrarlayalım dedi :) hafif hafif benimde ağrım olmuştu inşallah sonucun seninde pozitif olur

Merhabalar. Bende şu an tedavideyim. Hatta şu an hastanedeyim:) az kaldı yumurta toplanmasına. Siz güzel haberlerinizi paylasirsiniz inşallah. Allah herkesin gonlundekini nasip etsin

Merhabalar. Bende şu an tedavideyim. Hatta şu an hastanedeyim:) az kaldı yumurta toplanmasına. Siz güzel haberlerinizi paylasirsiniz inşallah. Allah herkesin gonlundekini nasip etsin
Ben de kan verdim çıktım az önce Test günüm bugün.Evde test yaptım pozitifti bakalım kanda ne çıkacak Dualarım sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…