Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Ay inşallah bı ara icirmistim sonra bazı firarda bazen ters etki yarattığını duydum onun bıraktım. Yarın bi gidicem bahceciye tekrar uroloja ins olumlu bişi derler
Merak etme canim icini ferah tut hic endise etme tedavide hepimiz zorlukla karsilastik. Asla pes etme olacagina inan cunku senden baska kimse bu surece senin kadar anlam katamaz

hiç bilmiyorum canım sebepsiz infertilite diyorlar embriyolarım da kaliteliydi 5. gün embiriyolarıydı ikisinde de çiftkondu ama olmadı..
histeroskopide oldum 2 aşılama olumsuz tüplerim deaçık...
eşimde de sorun yok dendi

Merak etme canim icini ferah tut hic endise etme tedavide hepimiz zorlukla karsilastik. Asla pes etme olacagina inan cunku senden baska kimse bu surece senin kadar anlam katamaz
Ya yerim seni teşekkür ederim güzel enerjin için ta burdan hissettim ama işte 8 bin çok düşük olunca spermler çözümü var mı çok tedirginim

Genetiklere bakıldı mi canım? Esin sperm testi filan verdi mi

Ya yerim seni teşekkür ederim güzel enerjin için ta burdan hissettim ama işte 8 bin çok düşük olunca spermler çözümü var mı çok tedirginim
Canim hic uzulme biz neler neler okuduk ki ne mucizeler okuduk burdan. Hem o spermleri aliyorlar labaratuvarda kaliteli olanlari seciliyor ve her yumurta icin 1 tane seciliyor bak sizin 8bin yani. Oyle dusun.

Canim hic uzulme biz neler neler okuduk ki ne mucizeler okuduk burdan. Hem o spermleri aliyorlar labaratuvarda kaliteli olanlari seciliyor ve her yumurta icin 1 tane seciliyor bak sizin 8bin yani. Oyle dusun.
İnşallah o sekizbinden kaliteli olan çıkar size güzel haberler veririm yarın urologa gidicez yazicam buraya

ben de 99 -98 kiloyum canım...
tüp bebeğe başlayacağını desin de o azimle kilo veririm gittiğim doktorlar başında savıyor ilgilenmiyor ne yazık ki birbirimizi motive etsek aslında kilo konusunda
Berfu hoca ilk görüşmede benimşe hemen hemen sadece bunu konuşmuştu çok güzel destek vermişti bana.Ama zaten tüp bebek ya da değil ben hiç duymak istemiyordum ama maaşesef herkes haklıydı.Gebelikte kilo çok tehlikeliydi ve bir an önce vermem gerekiyordu.

Çok güzel anlatıyorsun gerçekten gerekli sizde erkek sorunu var mıydı peki canim

Kilo vermedende başlatabilirdi yada araştirmadan,sorunu gidermeden direk tedaviye başlatan dr lar var. Berfu hoca ilgili, ve cok kibar bir dr birde egosuz calişanlarda gercekten çok guleryuzlu ve iyiler. Umarim hepimiz burdan mutlu haberler alirizz

kaç ay içinde tüp bebeğe başladınız canım?
ben de kilo muhabbetinden bıktım ama duyacağız bizlere de dua et ben de 8 senedir hasretimgörümcelerim çocuksız hayata kendini hazırla diyorlar çok acımasızlar

Kizlar merhaba bugun beta gunumdu. Kan verdim degerim 23 cikti. Biraz dusuk buldu berfu hoca ama embriyo tutunmus dedi. Persembe gunu tekrarlicaz testi 2 kat artarsa umut var hala dedi saglikliysa ilerler dedi. Degeri dusuk baslayip sonradan artaniniz var mi desteginize ve dualariniza ihtiyacim var tatli anne adaylari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…