Amh düşüklüğü

mlkmelek

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2022
13
3
29
Merhaba güzel anneler. Bir konuda içimi rahatlatmama yardımcı olmanızı istiyorum🙏🏻Amh testim 0,86 çıktı. Yaklaşık 6 aydır deniyoruz ancak sonuç hep negatif. Amh sorunu yaşayıp hamile kalanlar süreçlerini paylaşabilirler mi?

Merhaba güzel anneler. Bir konuda içimi rahatlatmama yardımcı olmanızı istiyorum🙏🏻Amh testim 0,86 çıktı. Yaklaşık 6 aydır deniyoruz ancak sonuç hep negatif. Amh sorunu yaşayıp hamile kalanlar süreçlerini paylaşabilirler mi?
Benim de 1 di şuan hamileyim, dert stres yapmayın kendiliğindende olur inşallah bence 🙏🏻

Benim amhım ocakta 1,47 iken şimdi 1,18 e düştü gebelik elde edemiyorum bir yıldır. Çok düşük mü? Bu yüzden mi hamile kalınmıyor

İnşallah bende pozitifi görürüm
Bende aynı durumdayım bir kez tüp bebe denedim embriyom orta kaliteydi olmadı. Çok stresli bi işim var akşama kadar dişlerimi sıkarak çalışıyorum. önümüzdeki ay Ankara'ya gidicem yeniden tüp bebek için ama bunca stresle neyim ne kadar kaliteli olur hiç bilemiyorum.Rabbim size de tez zamanda nasip etsin inşallah

Benim amhım ocakta 1,47 iken şimdi 1,18 e düştü gebelik elde edemiyorum bir yıldır. Çok düşük mü? Bu yüzden mi hamile kalınmıyor
1.41le hamile kaldım. Amh tek başına bir etken değil ki yumurtalıklarnz ultrasonda nasl görünüyor kaç folikulunuz var lh TSH hormonlarnz nasl bunlar daha önemli

Doktor adetli iken ultrasonunuzda kaç yumurta görüyor kaç folikul sayıyor bence bunlar önemli amh son dönmlerde popüler oldu önceden hiç bakılmazms bile. Yani hormon tahlilinz ve ultrason görüntünze göre doktor risk var derse vardır yoksa yumurtlrnz yeterli hormonlarnz düzgün ama amh düşük birşey ifade etmez tek başına. Yaşınız da çok önemli tabi.. ben 27 yaşında amh 1.41 ama doktor hiç önemsemedi yeterli folikuln var dedi hormon tahlillerimde birşey çıkmadı nitekimde hamile kaldım. Benim yaşımda 2-4 arası olması lazm mesela amhn. Adetin 2-3 günü verilen hormonlarnzda bir firlama yükseklik yoksa korkmayn

Ayy ne diyosuuuun 😍😍😍😍 ben de Salı günü çekindim, 2,5 senedir beklemedeyizz. İnşallah biz de görürüz pozitifi. Sen neden rahim filmi çekinmitşin, yaş be amh testi neydi, ay çok sevindim
Bende yumurta rezervi düşüklüğü vardı.Amh 0,86 . Doktorum bir de Hsg yi deneyelim dedi. Hsg de herhangi bir sorun yoktu tüpler açıktı. Ben ümidimi kesmiştim ama 2. Ay reglim gecikti ama ben ihtimal vermediğim için test falan yapmadım hemen. 2 hafta sonra test yaptım sonuç pozitif.

Ayy ne diyosuuuun 😍😍😍😍 ben de Salı günü çekindim, 2,5 senedir beklemedeyizz. İnşallah biz de görürüz pozitifi. Sen neden rahim filmi çekinmitşin, yaş be amh testi neydi, ay çok sevindim
Merhaba rahim filmi anestezi ile mi çaktırdınız acaba ? Çok zor ve acılı bi işlem mi abartıldığı kadar mi gerçekten dayanılmayacak kadar bi acı var mı onu öğrenmek istiyorum. Smear testi olmadan araştırmıştım çok korkmuştum çok kötü yorumlar vardı kimisi de o kadar da değil demişlerdi. Smear testi verdim ama hiç bi ağrı hiç bi şey hissetmedim korktuğum gibi değilmiş. Bu rahim filmi ilaç geldiğinde çok ağrı oluyor basınç filan diyorlar bilgi verirmisiniz

Merhaba rahim filmi anestezi ile mi çaktırdınız acaba ? Çok zor ve acılı bi işlem mi abartıldığı kadar mi gerçekten dayanılmayacak kadar bi acı var mı onu öğrenmek istiyorum. Smear testi olmadan araştırmıştım çok korkmuştum çok kötü yorumlar vardı kimisi de o kadar da değil demişlerdi. Smear testi verdim ama hiç bi ağrı hiç bi şey hissetmedim korktuğum gibi değilmiş. Bu rahim filmi ilaç geldiğinde çok ağrı oluyor basınç filan diyorlar bilgi verirmisiniz
Sorunuz bana değil ama ben yanıtlamak isterim🦋Ben anestezi ile çektirdim iyi ki diyorum çünkü çok acı verici deniliyordu.. 15 dk içinde işim bitmişti 2.ayda da gebe kaldim cok şükür. Sonrasında da yarım saat dinlendim azcık bir ağrı oldu. O ağrıyı da regl sancısı gibi düşün. Tüpler açıksa esinizde de bir sorun yoksa hsg ile hamile kalmak olasılığınız yüksek. Rabbım tez zamanda tüm isteyenlere nasıp etsin 🐞

X