Menopoz Amh düşüklüğü. Ne kadar vaktim kaldı? ⁉️

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Bunu nerdeyse heryere yazıyorum ama yine yazayım. Sürekli düşük yaptığım için üzüntüden yumurta rezervlerim felaket düştü 1 yada 2 tane falan oluyo du amh 0.8 olmuş. Dedim zecmel gördünmü olanı ne yapıyosaaaann kendine.. vay efendim psikolojik destekmiş, sağlıklı beslenmeymiş, vitamin takviyesiymiş, uyku düzeniymiş, odak değiştirmekmiş, meditasyonmuş derken Allahım çok şükür Yağmasa da damladı iki tane de olsa fazladan oldu yani maşallah. Gerçekten insan en çok kendi kendine yapıyormuş

He bide artık hamile kalman zor dediklerinden sonra yüne kaldım üç kere sanırım artık saymıyorum belki de dört. Sonuçta kaldım mı kaldım yine düştüler o Allah’ın takdiri.

Sırayla bunları mı yapmalıyom ben de?

He bide artık hamile kalman zor dediklerinden sonra yüne kaldım üç kere sanırım artık saymıyorum belki de dört. Sonuçta kaldım mı kaldım yine düştüler o Allah’ın takdiri.
Allah en sağlıklı şekilde nasip etsin inşallah.

Bana da dr normlde bu verilerle aşılama yaptirin demem gerekiyor ancak karşımda bi yakinim,tanidigim olsa asilamayla bosuna kndinizi yipratmayin derim dedi..ben de biraz arastrdim asilamayla hamile kalma ile dogal yolla hamile kalma yuzdesi esitmis..tup bebek fiyatlari cok yuksek devlet karsilamayinca..tek sorun bu

Çok teşekkür ederim. Ben de niyetliyim aslında bunlara ama ciddiye almalıyım artık. Olur da Allah annelik nasip ederse kesinlikle daha sağlıklı bir hayatla karşılamak isterim bebeğimi. İnşallah mücadelelerimiz başarıyla sonuçlansın.
3 yıl olacak evleneli sanırım rapora hak kazanıyormuşuz. Olmasa da bu yolda bir şekilde paralar dökmeye razıyız. Çok teşekkürler önemli bir yorum oldu. Sizin kaçtı?

Benim amh 1.07.. fsh 9 küsür cikti..yani sınırlarda dolasyorum. 3 yillik evlilik de yok 2 basarisiz asilama da yok..ama yas 35 ustu maalesef..arada kaldm..bu skntya girersem aşılama degil tup bebekle girerim gibi geliyor bana bunun icin de bi 15bini gozden cikarmak gerek..

Allah yardımcınız olsun. Bizim de imtihanlarımız zor ya

Ben sırf tüp bebek raporu almak içim bide hani denedim demek için yaptırdım aşılamayı. Bide benim aşılamalar çok zor geçti hiç kolay değildi meğer rahim girişi darmış iki hafta önce ikinci hsg ile öğrendim bunu da. Hatta bu da bir kısırlık nedeniymiş doktorum dedi bu şekilde olup hiç hamile kalamayan var. 35yaş üstüyseniz özellikle aşılamayla hiç vakit kaybetmeyin tüp bebek deneyin derim. İki aşılamada da hamile kalamadım çok enteresan bir şekilde Klomenle de kalamadım.

Dusuklerin sebebi araştırıldı mi

28 bitmek üzere. Amh keşke önceden bakılsaydı ve aşılama yapılacaksa da şimdiye kadar yapılsaydı diyorum. Ben de ilk hsgmi bekliyorum bakalım bir şey çıkacak mı.

28 bitmek üzere. Amh keşke önceden bakılsaydı ve aşılama yapılacaksa da şimdiye kadar yapılsaydı diyorum. Ben de ilk hsgmi bekliyorum bakalım bir şey çıkacak mı.
Tatlım üçüncü senem bitmişti rapor çıkartmak içinde üç senelik evlilik iki aşılama şartı var. Zamanın varsa dene tabiki çünkü tüp bebek çok pahalı
Dusuklerin sebebi araştırıldı mi
Tabikiii hiç bir sorunumuz yok maşallah. Tüp bebek raporu çıkartıyorduk birkaç onay almak gerekiyor yarı da kaldı tam randevu gününden bir gün önce virüs çıktı. O yüzden seneye erteledik. Ama bu sırada kimyasal gebelikler devam edince doktor bi histereskopi istedi salı günü nasipse histereskopi olcam. Hem diyorum inşallah bir sorun yoktur hemde diyorum inşallah kolay bir sebebi vardırda doktor halleder öyle de bişi işte

Gelişmeleri yaz bize de. İnşallah iyi geçer.

İnşallah bir sorun yoktur da tez zamanda hamile kalırsınız. Ben de 2 düşük yaşadım sebebi kan pihtilasmasiymis o yuzden sordum

İnşallah bir sorun yoktur da tez zamanda hamile kalırsınız. Ben de 2 düşük yaşadım sebebi kan pihtilasmasiymis o yuzden sordum
Amiiinn inşallah ben oraları çoktan geçtim her çeşidinden baktık yok. Bide bu histereskopi ile aynı zamanda cd56 testine de bakılacak. Ana testlerim yapılmadı bitek. haşimato testlerim falan hep yapıldı smear falanda yapıldı eşimde de sıkıntı yok. Olmaması mucizeyken olmuyo işte nasip kısmet inşallah salı günü yazarım unutmazsam

Ben unutmam etiketlerim salı akşamı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…