Menopoz Amh düşüklüğü. Ne kadar vaktim kaldı? ⁉️

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Korkma korkma. Tamamen rahat ilerleyip başarılı olucaz inşallah. Tüp bile tutmayabiliyo defalarca napalım. Bize düşen elimizden geleni yapmak sadece.

Bende tum tup bebek hazirliklarimi yaptim cok sukur gerek kalmadan hamile kaldim umut var umudunuzu kay etmeyin dualrimda olacaksiniz

Bak hamilsin ne güzel alah sağlıkla kucağına almayı naip etsin. prolatkik çok değişken bir hormon zaten engel değil gebeliğe. Maşallah

Canım duyduğum kadarıyla çoğu kişi aşılamayı denemeden tüp bebek yapıyor madem hakkınız da bar öyle yap bence

CANIM KESİNLİKLE ÜMİDİN VAR BEN KENDİ HİKAYEMİ ANLATYIM SANA
2011 YILINDA EVLENDİM OZAMAN 28 YASINDAYDIM EV BORCU DUGUN BORCU DERKEN COCUK DUSUNMEDIK AMA COK ISTIYORDUM OKADAR COK SEVIYORUMKI COCUKLARI HEP HAYALIMDI COCUK SAHIBI OLMAK ZAMAN GEÇTI COCUK SAHIBI OLMAYA KARAR VERDIK 1 DUSUGUM OLDU EVDE DAHA SONRADA BIRDAHA OLMADI ADETIMIN 3 GUNU HORMON TESTI VERDIM ALLAK BULLAK ZOR DOGURMAM 21 GUNU GITTIM YUMURTAM GELISMIYO BILE RAHIM FILMI CEKTIRDIM SUKUR O TEMIZ CIKTI GUNLERCE GITTIM GELDIM KIMSE BANA AMH BAKTIR DEMEDI AMA BEN DELI GIBI ARASTIRIYORDUM INTERNETTEN RESMEN KADIN DOGUM DOKTORU GIBI OLMUSTUM HEMEN OZELE KADIN DOGUMA GITTIM AMH VE PLORAKTIN ISTEDIM AMH 0.76 PLORAKTIN 60 ZATEN TROIT HASTASIYIM OKADAR ZORKI COCUK SAHIBI OLMAM .. UNIVERSITEYE TUP BEBEK BOLUMUNE BAŞVURDUK YAŞ ITIBARI HEMEN KABUL EDILDIK TAHLILLER
EŞIMINDE DEGERLERI COK KOTU RESMEN YIKILDIM BIZI 2 AY ICINDE ARICAKLARINI SOYLEDILER ALLAHIMA GUNLERCE DUA ETTIM ARASTIRDIM HIC DURMADAN ESIME KURLER INCIR KURU 10 TANE INCIRI ZEYTIN YAGINA BATIRDIM SABAHLARI GOZUNU ACAR ACMAZ AGZINA 1 TANE ATIYORDU(aylarca devam etti ) HER HAFTA TAZELIYORDUM ONLA BIRLIKTE 1 AY HAVUS SUYU 1 AY HARNUP PEKMEZI
İNCİR:SPER DNA SINI DUZELTIYOR
PEKMEZ ILE HAVUC : ILERI HAREKETLILIK VE SPERMI COGALTIYO
O SIRADA BENDE SOGAN KURU YAPIP (15 GUN) HEMEN PESINDEN ARI SUTU PROPOLIS BAL POLEN KARISIMI SABAHLARI AC KARNINA
DOKTORUM DOSTNEX VERDI PLORAKTIN ICIN BENDE O SIRA KLOMEN DUYDUM NE OLURSA OLSUN SANSIMI DENICEM DEDIM CUNKU 1 AYIM VARDI ONUMDE TUP BEBEK TEDAVIM BASLICAKTI ZAMANI GELDIGINDE KLOMEN ICTIM AMA KESINLIKLE ESIM VE BEN KURLERIMIZI AKSATMADIK O GECE ALLAHIMA COK DUA ETTIM VE BENIM HIC UMIDIM YOKKEN BIR MUCIZE OLDU VE BEN HAMILE KALDIM ALLAHIMA SUKURLER OLSUN BIR EVLADIM VAR HIÇ UNUTMUYORUM TUP BEBEK TEDAVISI ICIN HEMSIRE BIZI ARAMISTI BEN HAMILE OLDUGUMU SOYLEYINCE TELEFONDAKI BAYAN RESMEN HAVALARA UCMUSTU
COK UZUN YAZDIM AMA BENIM HIKAYEM COK UGRASTIK COK DUA ETTIK KURLERIMIZI HIC AKSATMADIK VE BEN GENE COCUK SAHIBI OLMAYI DUSUNUYORUM AMH 0.11 DUSMUS BAKALIM HAYIRLISI TEKRAR BASA DONDUM
INANCINIZI KAYBETMEYIN

Ay ne kadar güzel maaşallah Tek embriyo mu transfer edildi 2 mi

Allah bağışlasın ne kadar güzel anlatmışsınız teşekkür ederiz. İnşallah bize de nasip olur Bebişler Biz de eşimle 6 ay zeytinyağında beklemiş incir tükettik ben arı sütü kullandım 8 ay ama bekliyoruz hala. Her şeyin bir zamanı var moralim çok bozulduğu da oldu ama elimize bir şey gecmiyor ne yazıkki. Allah isteyen herkesin işini kolaylaştırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…