Menopoz Amh düşüklüğü. Ne kadar vaktim kaldı? ⁉️

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Amiiinn inşallah ben oraları çoktan geçtim her çeşidinden baktık yok. Bide bu histereskopi ile aynı zamanda cd56 testine de bakılacak. Ana testlerim yapılmadı bitek. haşimato testlerim falan hep yapıldı smear falanda yapıldı eşimde de sıkıntı yok. Olmaması mucizeyken olmuyo işte 😅 nasip kısmet inşallah salı günü yazarım unutmazsam
Sizin durum baya degisikmis ya. İnşallah son olur da artık bebeğinize kavusursunuz

0.82 çok kötü bi değer değil ki bu değerle normal gebe kalan var. Kendinizi boşa yıpratmayın.
Açıkçası hepsini yap mutlaka. Vakitte bekleme zaten bir yumurta bile yeterli bebek için. biliyorum hemen olsun istiyoruz da işte Allah’ın yazdığı kader çok başka inşallah Rabbim isteyenlere hepimize versin amin 🙏🏻
Merhaba bu kadar çok düşük hiç araştırılmadı mı sebebi?

Yaşım 33, 7 senelik mücadeleden sonra 1,2 amh ile asilama tedavisi ile hamile kaldım. Hiçbir zaman ümidinizi yitirmeyin. Rabbim size en hayırlı zamanda bebeğinizi nasıl etsin inşaallah 🤲🏻🤗
1.2 gayet iyi bir değer. Bence gebe kalamamanizin sebebi farklı. Benim de amh değerim 1.2 aynı yaştayız ve 3 doktorla görüşmüştüm hepsi de gayet iyi değerin demişti.. yani 1.2 zaten kötü bir değer değil ki....

0.82 çok kötü bi değer değil ki bu değerle normal gebe kalan var. Kendinizi boşa yıpratmayın.

Merhaba bu kadar çok düşük hiç araştırılmadı mı sebebi?
Ama iyi de değil. 😔 Benim eşimin değerler de sıkıntılı bakalım ne diyecekler. Doktora gideceğim bugün. 🤷🏻‍♀️

1.5 senedir gebe kalmaya çalışıyorum. 28 yaşındayım. Regller düzenli. Bu ay sadece ara kanamalarım oldu bolca. Enfeksiyondan olabilir dendi. Klomen tedavisinde tek yumurta geliştiği de oldu çift yumurta geliştiği de. Reglim bitince hsg işini de halledeceğim. Doktorum tekrar hormon tahlillerine bakmak istedi ve ilk kez amh bakıldı. Sonuç 0.82.
Aşılama olur diye düşünüyoduk eşimin değerlerinden dolayı.
Şimdi hemen tüp bebek mi derler? Ne kadar vaktim kalmış olabilir. Aşılama denenmeli mi? Evleneli 3 yıl olacak temmuzda sanırım rapor gerekirse çıkarabiliyoruz. Ne yapsak, ne etsek?
Yarın doktorumla konuşacağım ama önce elbette size soruyorum. 🤗
Düşük amhla aşılama yapilmasi vakit kaybi goruyor bircok doktor ama siz aklimda kalmasin diyorsaniz bir kez deneyin ins olur tabiki ama olmazsa acilen tup bebege baslayin nacizame tavsiyem.cunku amh degeri her adet doneminde dusen ve yukselmeyen bir degerdir

Düşük amhla aşılama yapilmasi vakit kaybi goruyor bircok doktor ama siz aklimda kalmasin diyorsaniz bir kez deneyin ins olur tabiki ama olmazsa acilen tup bebege baslayin nacizame tavsiyem.cunku amh degeri her adet doneminde dusen ve yukselmeyen bir degerdir
Aklımda kalmasın demiyorum. İnşallah doktorlar da bununla vakit kaybettirmez diyorum. 😔

Ama iyi de değil. 😔 Benim eşimin değerler de sıkıntılı bakalım ne diyecekler. Doktora gideceğim bugün. 🤷🏻‍♀️
Lütfen kendinizi üzmeyin sonuçta yumurtanız var yumurta varsa ümit de vardır. Ya hiç ümidiniz olmasaydı. Ya arkadaşım tek yumurta ile yani tam ifadesi nasıl bilmiyorum ama doktor sadece 1 kez deneyebiliriz dedi ve ikizleri oldu.. tek yumurta ile. ALLAH a sığınmaktan başka çare yok hicbir olumsuzluğu düsünmeyin.

1.2 gayet iyi bir değer. Bence gebe kalamamanizin sebebi farklı. Benim de amh değerim 1.2 aynı yaştayız ve 3 doktorla görüşmüştüm hepsi de gayet iyi değerin demişti.. yani 1.2 zaten kötü bir değer değil ki....
Benim yumurtalık rezervim düşük, 7 yıl süren süreçte belki 10 doktorla görüştüm başka hiçbir teşhis konulmadı, olsa muhakkak belirtirdim.

Lütfen kendinizi üzmeyin sonuçta yumurtanız var yumurta varsa ümit de vardır. Ya hiç ümidiniz olmasaydı. Ya arkadaşım tek yumurta ile yani tam ifadesi nasıl bilmiyorum ama doktor sadece 1 kez deneyebiliriz dedi ve ikizleri oldu.. tek yumurta ile. ALLAH a sığınmaktan başka çare yok hicbir olumsuzluğu düsünmeyin.
Çok teşekkürler. Elbette nasip işi. Çok sevindim arkadaşınıza. 🤗

Doktorum 1 kere aşılama denenebilir ama sen tüp bebek merkeziyle de görüş öyle kararını ver dedi. Yazan herkese çok teşekkür ederim. 🤗 Hsg bekliyorum onun da sonucuyla gideceğim inşallah tüp bebek merkezine.

Doktorum 1 kere aşılama denenebilir ama sen tüp bebek merkeziyle de görüş öyle kararını ver dedi. Yazan herkese çok teşekkür ederim. 🤗 Hsg bekliyorum onun da sonucuyla gideceğim inşallah tüp bebek merkezine.
cnm baska nededi amh hakkinda
Senin sonuçta yumurtan heray oluşuyordu

cnm baska nededi amh hakkinda
Senin sonuçta yumurtan heray oluşuyordu
Her ay oluşuyo kalite de hiç kötü olmadı ama zamanım daralıyor rezervim az. 2 ay filan mola veririz hsgden sonra diyoduk aşılamayı öyle deneriz diyoduk. Ama şimdi hemen başlayacağız dedi. İstersen bir kere aşılama dene ama bi tüp bebek merkeziyle görüş önce dedi.

Her ay oluşuyo kalite de hiç kötü olmadı ama zamanım daralıyor rezervim az. 2 ay filan mola veririz hsgden sonra diyoduk aşılamayı öyle deneriz diyoduk. Ama şimdi hemen başlayacağız dedi. İstersen bir kere aşılama dene ama bi tüp bebek merkeziyle görüş önce dedi.
Hakkında hayırlısı olsun cnm enkisa zamanda hamile kalman temennisiyle

X