Menopoz Amh düşüklüğü. Ne kadar vaktim kaldı? ⁉️

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Teşekkürler Bakalım nasıl bir ilerleme olacak. Doktorumla henüz görüşemedim. O da öyle derse içime daha çok siner.

Teşekkürler Bakalım nasıl bir ilerleme olacak. Doktorumla henüz görüşemedim. O da öyle derse içime daha çok siner.
Bu işin ehli doktorlar bizim durumumuzda olanlara aşılama önermiyor tatlım. Ama hadi deneyelim diyen doktorlar da var. Aşılama olan arkadaşlarımla da sohbet ettiğimde onlarda bunun gereksiz olduğunu ve yipratici olduğunu söylemişlerdi. Hakkında hayırlısı olsun tatlimm. Ben vakit kaybetmeden tüp bebek derim

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

Kesinlikle. Ben iki kere yaptırdım. yaptırdığım tüp bebek merkezi biliyordu devlet desteği almak için yaptırdğımı. Üç senelik evli olmadığımızı da biliyordu. İki aşılama yaptırdık tutmadı. Sonra dedi ki üç senelik evli olmadığınız için devlet desteği alamıyorsunuz.

Moralinizi bozmayın en son gittigim dr gitmez olaydım şimdiye kadar hiç bir sorun çıkmadı ama 1 ay önce gittigim bana çocuğun olmaz direk tüp bebek merkezi kartını elime tutusturdu pislik her laboratuvar sonuçlarına güvenme insanların duygularının hiç önemi yok dr lar için yalnızca para önemli. Başka bir hastanede yaptırdığım sonuçlarım la arasında dağlar kadar fark var siz hayit suyu kullandinizmi kullanmadiysaniz deneyin bence

Kullanmadım. Bu özel bi hastaneydi burda hsg halledip başka hastaneye gideceğim inşallah. Takviyeleri bu aydan sonra düşüneceğim inşallah. Moral bozamam inancım gereği nasipse tek yumurta tek spermle olur. inşallah sizin de güzel sonuçlarınız olur. Farklı çıkan değerleri hatırlıyorsanız yazar mısınız?

Hadi yaaaaaaa kötü olmuş canım sizde sorun neydi

İnanın sonuçları almadım bile sinirden kartı elime tutusturunca şok olmuştum. Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hepimiz için hayırlısı olsun

Eee niye seni aşılama ile ugrastidilar ki canım 3 yıl dolmadan aşılama yapılmadan sana da devlet desteği çıkardı
0.8 in altında olması lazımmış amh. Yeterince düşük değilmiş. Devlet desteği o kadar aşılamaya rağmen de çıkmadı. Biz bayağı tam parasını vererek tüp bebek yaptırdık. Bi sürü zaman kaybettik aşılama şu bu ile

Öyle şey mi olur yaaaaa benim ilk değerim dikkate alındı 0.87 ile devlet desteği çıktı bana.

İnanın sonuçları almadım bile sinirden kartı elime tutusturunca şok olmuştum. Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hepimiz için hayırlısı olsun
Direkt kötü insanlarmış ya vicdansızlar. Öyle moral mi bozulur.

Aynı durum benim kuzenimde de vardı canım direk tüp bebek yaptırdı. 2 yaşında çocuğu şimdi ve de geçen gün hamile olduğunu öğrendi hemde kendiliğnden. Nacizane fikrim imkanın varsa tüp bebek yaptır canım

Öyle şey mi olur yaaaaa benim ilk değerim dikkate alındı 0.87 ile devlet desteği çıktı bana.
Ben de şok oldum şu an ya.

İmkan var gülüm zaten 3 yıl da olacak rapor filan da çıkar büyük ihtimalle. Hakkımızda hayırlısı. Kuzenine çok çok sevindim. Ne güzel olmuş. sağlıkla büyüsün bebeleri.

Ama her şerde bi hayır vardır. Oradan vazgeçip daha iyi bir tüp bebek merkezine gittik. Orası dandik gelmişti bana ama eşimi ikna edemiyordum

Çıkmadı 3 yıl evli olsak çıkarmış. 0.8in altında olunca da 3 yıl evli olma şartı aranmazmış
Senin söylediğin hiçbir kritere uymuyorum canım.ne aşılama yaptırdım ne evliliğim de 3 yılı doldurmustum. 0.87 ile ilk tüp bebek kararında destek cikti. Çok şaşırdım şuan. Kurallar hastaneye göre mi değişiyor ? Öyle şey mi olur ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…