Menopoz Amh düşüklüğü. Ne kadar vaktim kaldı? ⁉️

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
İmkan var gülüm zaten 3 yıl da olacak rapor filan da çıkar büyük ihtimalle. Hakkımızda hayırlısı. Kuzenine çok çok sevindim. Ne güzel olmuş. sağlıkla büyüsün bebeleri.
Hayırlısı olsun canım inşallah bana da 3 yıl olcak temmuz da işte. Bu yıl bizim de yüzümüz güler inşallah

Neyse bunları bana anlatma geçmişte kaldı sinirleniyorum

Öyle değil diye galiba. Ben bu işleri yeni öğreniyom.
Canım yüksek olması alışıldık bir durumdur amh i düşük olanlar için. Doktorum da bana yumurtaların azalmış ama kalitesi kötü değil demek ki demişti. Fsh in gayet normal çıkmış benim de öyleydi

Yaa o zaman sevindim İnşallah doktorlar da sizler gibi güzel şeyler söyler.

Kuzum amh tek başına değerlendirecek bir değer değil gebelik için
Ayrıca menopozlukta değil daha bu değerlerle kaç kere gebe kalırsın inşallah..
Sayıdan cok kalite önemli... Dengeli beslen.. Sabahları yumurta tüket.. Bol bol salata... Omega3 Q10 takviyesi olan folikasitlerden kullan.. Sabahları aç karna hayıt çayı iç
Herşey güzel olacak inşallah

Şu yarın geçsin başınızı ağrıtacam bu konularla ilgili.

Canım Mervem kardeşime sordum asilamayla vakit kaybetmesin. Doktorlara da takmasın direk tüp bebek tedavisine başvursun dedi. Bir de bu süreçte incir yesin dedi.

Ha bir de tüp bebek tedavisi sürecinde moralini bozacak hiç kimseyle görüşme gerekirse bilgi verme. Sen tanıdığım kadarıyla duygusal ve insanlara değer veren birisin. O yuzden enerjilerden etkilenmemek adına uzak dur belli insanlardan

Canım Mervem kardeşime sordum asilamayla vakit kaybetmesin. Doktorlara da takmasın direk tüp bebek tedavisine başvursun dedi. Bir de bu süreçte incir yesin dedi.
Kanki incir ağzıma sürmem yav. Çok teşekkür ederim. Bakalım yarın doktorla konuşalım. Ben de vakit kaybetmek istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…