AMH DÜSUK

Evet ya ben bir ay adet gecikmesi şikayetiyle gitmiştim doktora. 1 doktor iki kist ve yara gördü donduracagiz yarayi dedi, hormon testlerini istedi estradiol lh yüksek çıktı. Lh 23 fsh 8. Ama sonuçlara dedi ki: bu değerlerde sorun yok çünkü kist böyle sonuçlara yol açabilir, dondurmadan başka bir doktor daha görsün istedim. Vajinal muayenede dedi rahim çok iyi görünüyor yara filan yok, hatta çıkan sonuçlara şaşırdı tekrarlamamak istedi 3 ay sonra. Yani vajinal muayenede sorun yoktu. Ama amh istedi o da 0,47 çıkınca dedi ki evet vajinal muayene iyi ama testler lh estradiol yüksek amh de düşük. Hemen 2.çocuğu düşünüyorsanız yapın dedi. 4 sene önce kızım da ilk denememizde olmuştu. O yüzden bu aralar şoktayım bir adet gecikmesinin neyle sonuclandigina. Korkum yaşım 34 bir iki sene içinde menopoza girebilir miyim diye korkuyorum. Uzun oldu, kusuruma bakmayin
8 kotu bir sonuc degil bu sonuçlara göre 50 yaşlara kadar adet görmek pek ön görülmüyor tabiki. Siz yinede sansa bırakmayın ikinci çocuğu yoksa tup bebek denersiniz

8 kotu bir sonuc degil bu sonuçlara göre 50 yaşlara kadar adet görmek pek ön görülmüyor tabiki. Siz yinede sansa bırakmayın ikinci çocuğu yoksa tup bebek denersiniz
Menepoz için fsh ya mi bakılıyor daha çok. Bilmiyordum. Yok ya zaten 50 filan değil de yani bir 43 44 göreyim derdindeyim artık. Dediğiniz gbi bu doktor hiç yumurtalık dondurmadan filan bahsetmedi. O yüzden başka bir doktora daha gidip danışacagim zaten.

Hsg islemi acı veriyor mu acaba olumlu şeyler duymadim istenirse benden de diye çekiniyorum açıkças
Hsg islemi acı veriyor mu acaba olumlu şeyler duymadim istenirse benden de diye çekiniyorum açıkçası:KK43:
Doktorum beni özel hastanede anestezi ile cekilmem gerektiğini anestezisiz çok ağırılı olabileceğini ilacın yakıcı etkisinden dayanamayanilirsin bosuna okadar acı cekme dedi bende anestezili cekildim cihazın altında uzandım anestezici koltukta uyudugunu farzet dedi hakıkaten öylede oldu korkulacak hiç birşey yok uyudum uyandım bitti işlem 5 dk sürmüş 20.dakikada uyandım eve gittim anestezili ceilmeni öneririm korkma hiç ve bir an önce çekil cünkü nereye gidersek gidelim hsg istiyorlar

Yaşınız kaçtı? HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH TUP BEBEKTEN OLUMLU DÖNÜŞLER ALIRSINIZ elimizden gelen bir sey yok maalesef normal bebek sahibi ben de olmayi cok ıstiyorum ama takdiri ilahi
Amin inşallah hic gerek klmadan alırız kuağımıza bebişlerimizi💛 yaşım 26 yarın ankaraya gidiyorum bora coşkun önerildi orda deneyeceğim olursa

Evet ya ben bir ay adet gecikmesi şikayetiyle gitmiştim doktora. 1 doktor iki kist ve yara gördü donduracagiz yarayi dedi, hormon testlerini istedi estradiol lh yüksek çıktı. Lh 23 fsh 8. Ama sonuçlara dedi ki: bu değerlerde sorun yok çünkü kist böyle sonuçlara yol açabilir, dondurmadan başka bir doktor daha görsün istedim. Vajinal muayenede dedi rahim çok iyi görünüyor yara filan yok, hatta çıkan sonuçlara şaşırdı tekrarlamamak istedi 3 ay sonra. Yani vajinal muayenede sorun yoktu. Ama amh istedi o da 0,47 çıkınca dedi ki evet vajinal muayene iyi ama testler lh estradiol yüksek amh de düşük. Hemen 2.çocuğu düşünüyorsanız yapın dedi. 4 sene önce kızım da ilk denememizde olmuştu. O yüzden bu aralar şoktayım bir adet gecikmesinin neyle sonuclandigina. Korkum yaşım 34 bir iki sene içinde menopoza girebilir miyim diye korkuyorum. Uzun oldu, kusuruma bakmayin
8 kotu bir sonuc degil bu sonuçlara göre 50 yaşlara kadar adet görmek pek ön görülmüyor tabiki. Siz yinede sansa bırakmayın ikinci çocuğu yoksa
Amin inşallah hic gerek klmadan alırız kuağımıza bebişlerimizi💛 yaşım 26 yarın ankaraya gidiyorum bora coşkun önerildi orda deneyeceğim olursa
Sizin yaşınız daha küçükmüş ben 31 yaşındayım tup bebek için mi ankaraya gidiyorsunuz

8 kotu bir sonuc degil bu sonuçlara göre 50 yaşlara kadar adet görmek pek ön görülmüyor tabiki. Siz yinede sansa bırakmayın ikinci çocuğu yoksa

Sizin yaşınız daha küçükmüş ben 31 yaşındayım tup bebek için mi ankaraya gidiyorsunuz
Siz hangi tedavi yönteöinü seçtniz ne düşünüyorsunuz

Düşük olmaz olurmu 009 sol tüpte hiç yumurta yok sağda 3 var evet bugün gidecez allahın izniyle.. 3 aydır korunmasız ilişki var ama doğal yolla pek mümkün değil
Anladim ben yanlış mesaj okudum sanirim kusura bakmayın. Rabbim çabanızı sonuçsuz bırakmasın inşallah hayırlı haberler alırsınız 🤲

Siz hangi tedavi yönteöinü seçtniz ne düşünüyorsunuz
Ben suan biesteron ve folik asit kullanıyorum en son gıttıgım doktorun 2 3 ay bu tedavinin yolunu deneyelim sonra yolumuz belli zaten dedi. Hormonlarımda bir sıkıntı yok rahimde yok temiz bir amh düşük iste bir de 5 yumurta var normalden biraz az o yüzden denemek istedi sanirim

Sizin adınıza sevindim Allah uzun ömürler versin evladınıza . Stres gerçekten en büyük etken ama yapısal olarak başaramıyorum Allah razi olsun eşim destekci fakat ona karşıda kendimi kotu hissediyorum bu beni daha çok strese sokuyor:KK43:(

O kadar iyi anlıyorum ki stresten uzak kalmaya çalışıyorum bir süre başardım ama nedense bu ara çok stresliyim başaramama korkusu kaygı vs ve stres yapmamak gerektigini bilmek bunu yenmeye yeterli olmuyor malesef.

O kadar iyi anlıyorum ki stresten uzak kalmaya çalışıyorum bir süre başardım ama nedense bu ara çok stresliyim başaramama korkusu kaygı vs ve stres yapmamak gerektigini bilmek bunu yenmeye yeterli olmuyor malesef.
Sizin durumunuz nedir tup bebek mi deniyosunuz

Ben suan biesteron ve folik asit kullanıyorum en son gıttıgım doktorun 2 3 ay bu tedavinin yolunu deneyelim sonra yolumuz belli zaten dedi. Hormonlarımda bir sıkıntı yok rahimde yok temiz bir amh düşük iste bir de 5 yumurta var normalden biraz az o yüzden denemek istedi sanirim
Amin allah gönlümüze göre verir inşallah bütün çabalarımızın karşılığını alırız insalah.. Aynen bendede 3 yumurta saydı biestorana devam güne üc kere hormonlarınızın normal çıkmasına çok sevindim şansınız daha yüksek💛ankaraya geldim biraz önce burda tüp bebek olucak yarın gideceğim kliniğe bakalım nasıl bi yol çizilir

Sizin durumunuz nedir tup bebek mi deniyosunuz
Evet 4 aydır tüp bebek tedavisi görüyorum. Şuan şükürler olsun ki transfer sürecindeyim, inşallah güzel ilerler. Yoğun bir süreç aynı zamanda panik atakla mücadele eden biriyim bu süreci aslında baya bir iyi idare ettim ancak süreci tamamlamaya yaklaşırken başarısızlık korkusu ve stres duygusunu çok hissetmeye başladım. Elimden geldiği kadarıyla kendimi rahat tutmaya çalışıyorum

Amin allah gönlümüze göre verir inşallah bütün çabalarımızın karşılığını alırız insalah.. Aynen bendede 3 yumurta saydı biestorana devam güne üc kere hormonlarınızın normal çıkmasına çok sevindim şansınız daha yüksek💛ankaraya geldim biraz önce burda tüp bebek olucak yarın gideceğim kliniğe bakalım nasıl bi yol çizilir

Evet 4 aydır tüp bebek tedavisi görüyorum. Şuan şükürler olsun ki transfer sürecindeyim, inşallah güzel ilerler. Yoğun bir süreç aynı zamanda panik atakla mücadele eden biriyim bu süreci aslında baya bir iyi idare ettim ancak süreci tamamlamaya yaklaşırken başarısızlık korkusu ve stres duygusunu çok hissetmeye başladım. Elimden geldiği kadarıyla kendimi rahat tutmaya çalışıyorum
Allah yardımcınız olsun. Süreç nasil ilerliyor yumurta gelişmedigi icin mi 4 ay sürdü sizin yoksa genel olarak öyle mi ilerliyor

Allah yardımcınız olsun. Süreç nasil ilerliyor yumurta gelişmedigi icin mi 4 ay sürdü sizin yoksa genel olarak öyle mi ilerliyor
Aminn hepimizin teşekkür ederim. Ben yumurta tıplandıktan sonra ameliyat oldum tüplerimden biri hasarlıydı. Ameliyat sonrası iyilesme süreci geçti. Siz şuan hangi aşamadasınız?

Aminn hepimizin teşekkür ederim. Ben yumurta tıplandıktan sonra ameliyat oldum tüplerimden biri hasarlıydı. Ameliyat sonrası iyilesme süreci geçti. Siz şuan hangi aşamadasınız?
Şuan ilaç tedavisi uyguluyor doktorum ozel bir muayeneye gidiyorum İstanbul fatihte ilk gittiğim ozel hastanedeki doktor direkt tüp bebek merkezine yönlendirmesi bu doktoru denemek istedim bir de ilac tedavi uygulamadan direkt tüp merkezine yönlendirmek istemedi şans verelim dedi ama 2 3 ay lik bi süreç çok uzun süre bekleyip boşa zaman oldurmeyelim dedi insallwh ilaçlar vitaminler fayda sağlar ☹

Merhaba nasil gecti doktor kontrolunuz

Merhaba nasil gecti doktor kontrolunuz
Günaydın ceyda hanım gayet güzeldi tam anlamıyla rahatladım.. Özetle hemen işleme başlamayalım önce bütün yumurtalrı geliştirip aynı anda start çigisine çekelim dedi önceki doktorun yazdıgı cogu vitamini kesti uc vitaminle devam ediyorum ve genotropin yumurta geliştirici iğne verdi kendim uygulayacagım..
En kötü hastası olmadığımı yaşın çok genç sadece inan beraber başaracağız diye ekledi.
Okadar umutluyumki gitmeden son bi kontrol yapıcak sonra memleketime döneceğim bir ay sonra yumurtalar toplanacak allahın izniyle 😊 Sizin son durumunuzuda okudum biraz once inşallah vitaminler işe yarar Çokta kısıtlı vaktimiz yok sadece acele etmeliyiz tüp bebek evresine kadar doğal yollardan güzel haberler alırız ins

X