AMH DÜSUK

Öncelikle sakin ve adım adım ilerleyin stres yapıp dehşete düşücek bi hale getiriyorlar insanı tek bi açıklama yapmadan. Siz düşmeyin. Hamile kalmak için tek bir yumurta yeterli. Tek bir doktora baglı kalmayın başka bir doktorla testi yenileyin folikül sayımı yaptırın. Dengeli beslenin, hazır gıdalardan uzak durun. Benimde düşük çıktı devlet hastanesinde normal cıktı dr için rahat etmezse bidaha yapalım dedi tekrar devlette test verdim bekliyorum. Sonuç çıkınca hormon testi ve folikül sayımı yaptıracağım bu ay. Kafama göre kür uygulamak istemiyorum iyi bir doktor bul tekrar testlerini yenilet kürleride doktoruna danış istersen sende canım sağlıklı günler
Merhaba gebeliginiz nasil ilerliyor inşallah her şey yolundadır ben bu sabah 3 kere test yaptım üçünde de cift çizgi gördüm kan sonucumu bekliyorum şimdi 🤗 ama bi taraftan da ya kimyasal ya dis gebelikse diyede endişe duyuyorum yeni adet gördüm cunku adetim biteli 3 4 gun oluyo nasil oldu anlamadim🙄

Herkese Merhaba ,

Amh testim 0,475 cikti , FSH 7,8 , LH 8,4 , doktorum rahim filmi istedi ilacli oda temiz. Doktorumuz Ayrica ultrasonda yumurtalarimin cok az oldugunu solda hic olmadigini soyledi. Amh testimide gordukten sonra bize asla cocuk sahibi olamayacagimizi tup bebeginde cozum olmayacagini soyledi. Sizlerden yardim istiyorum lutfen detayli bakarmisiniz benim hic cocugum olmayacakmi ? Tup bebek sansimiz da gercekten yokmu ? Lutfen bilenlerden yardim istiyorum ve onerecegiz bir tup bebek merkezi var ise istanbulda onu da paylasmanizi rica ederim :KK43:((
Hemen Instagramda satılan c-life macununu alıp kullanmalısın bununla amh düşük olanların amh seviyesi yukseliyormuş

Hemen Instagramda satılan c-life macununu alıp kullanmalısın bununla amh düşük olanların amh seviyesi yukseliyormuş
C life ben de kullandım suan kan testim cikmadi ama kendi yaptığım.testlerle pozitif gözüküyor. Doktorum biesteron vermişti 1.5 aydir onu kullanıyorum ama 1 adet dönemi c life kullandım bir gebenin gunlugu sayfasında ovulasyon ve jel aldim jeli ilk kez denedik. Hani hepsi bir vesile hangisi iyi geliyo bilmiyorum suan hamile isem c life ve jel in bayagi etkili olduğunu düşünüyorum tabi doktorumun da tedavisi yadsınamaz.

Doktor tek kelimeyle saçmalamış, bi kadın menapoza girmeden yumurta ürettiği sürece nasıl olmaz der, hele tüp bebekle bile, amh 0.8 Mart ayında sadece 2 yumurta görüldü, temmuzda kendiliğinden gebe kaldım, 7. Ayımızdayız , üzülmeyin olur sizinde olacak Allahın izniyle🌼
Merhabalar bugun gebelik haberimi aldim kan sonucum 94.5 hafta içi doktora da gorunecegim🥰🥰

Insan ilk duyduğunda çok kötü hissediyor. Yasiniz kac fsh ve amh degeriniz kac.
Iyi bir doktora gitmenizi öneririm. Herkes bir takviye vs söylüyor ama ben sadece doktorun verdiği ilacı ve dedigim gibi 2 yumurtlama dönemi c life kullandım. Avakodo tüketmeye gayret ediyorum.

Insan ilk duyduğunda çok kötü hissediyor. Yasiniz kac fsh ve amh degeriniz kac.
Iyi bir doktora gitmenizi öneririm. Herkes bir takviye vs söylüyor ama ben sadece doktorun verdiği ilacı ve dedigim gibi 2 yumurtlama dönemi c life kullandım. Avakodo tüketmeye gayret ediyorum.

Yaşım 28 fsh 6 amh 1.3. doktorun verdiği ilacı kendiniz mi aldınız yoksa sigorta karşılıyor mu

Yaşım 28 fsh 6 amh 1.3. doktorun verdiği ilacı kendiniz mi aldınız yoksa sigorta karşılıyor mu
Bence degerleriniz güzel hic stres yapmayın kendim aldım sigorta karşılamıyor benim arkadaşım bekar degeri 1.3 yumurtası da 3 doktor umutsuz konuşmamışti evlenmeyi geciktirme demisti sadece. Stres cok etkiliyor elde değil tabiki ama dediğim gibi iyi bi doktor sizin kafanizi rahatlatır c life macununu da deneyin mutlaka

Kimyasal gebelikmi geçirdin canm
Ogleden sonra kan verdim tekrardan ilk yaptırdığım yere doktor oyle istedi ona gore kıyaslama yapariz dedi yarin alacağım sonuç. İnşallah labartuvar farkı olmuştur 😔 eve gelince test yaptım çizgi devam ediyor ama bilemiyorum tabi yarin anlayacagiz☹

Ogleden sonra kan verdim tekrardan ilk yaptırdığım yere doktor oyle istedi ona gore kıyaslama yapariz dedi yarin alacağım sonuç. İnşallah labartuvar farkı olmuştur 😔 eve gelince test yaptım çizgi devam ediyor ama bilemiyorum tabi yarin anlayacagiz☹
Testlerde koyulaşma var mı canm . Laboratuvar farkından kaynaklıdır inşallah

X