AMH DÜSUK

Bence degerleriniz güzel hic stres yapmayın kendim aldım sigorta karşılamıyor benim arkadaşım bekar degeri 1.3 yumurtası da 3 doktor umutsuz konuşmamışti evlenmeyi geciktirme demisti sadece. Stres cok etkiliyor elde değil tabiki ama dediğim gibi iyi bi doktor sizin kafanizi rahatlatır c life macununu da deneyin mutlaka

Onu ne zaman kullanmam gerekiyo . çok teşekkür ederim . inşallah sizde güzel sonuçlar alırsınız .

Bugun yaptığım test

Eklentiler

• IMG-20230228-WA0010.jpeg
    IMG-20230228-WA0010.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 39
Onu ne zaman kullanmam gerekiyo . çok teşekkür ederim . inşallah sizde güzel sonuçlar alırsınız .
Ben 3 ay kullandım hormonlarım düzeldi
Amh sorunum yoktu başka hormonlarım bozuktu ama sitesinde okuduğuma göre amh değerine de iyi gelenler varmış
İnstagram hesabını inceleyin derim
Clifebitkiselkarisim sayfa ismi

Merhabalar 🌷 adet sürecinde başlayabilirsiniz gün farketmemektedir 🙂 yumurtlama belirtileriniz olana kadar tüketebilirsiniz
HAMİLELİK DÜŞÜNENLER İÇİN KULLANIM
Sabah ve akşam aç karnına , yemeklerden 10 dakika önce bir dolu çay kaşığı ölçüsünde alınır. (Metal kaşık kullanılmaması önerilir)

Adetinizle başlayabilirsiniz. Yumurtlama belirtilerinizin 3. günü bırakıp,
bir sonraki ay adetle tekrar başlayabilirsiniz.
Bu şekilde 3 âdet dönemi düzenli kullanım öneriyoruz.
ÜRÜNÜN ETKİSİNİ ARTIRAN İKİ ÖNEMLİ UNSUR

1)SU
2)YÜRÜYÜŞ

*Gün içerisinde 30-45 dakika tempolu yürüyüş yapmanızı öneriyoruz.
Dışarda yürüyüş yapamayanlar evde yürüyüş videoları eşliğinde yapabilirler.

*Gün içerisinde bol su tüketimi öneriyoruz. Her bünyenin su ihtiyacı farklıdır, Yeteri kadar su içtiğinizi idrar renginden anlayabilirsiniz. İdrarın çok açık renk olması yeteri kadar su aldığınızın göstergesidir.
Gün olarak kesin birşey söyleyemiyoruz siz yumurtlama belirtilerinizi takip ederek karar verebilirsiniz ancak belirtilerinizi anlamiyorsaniz eczaneden yumurtlama kiti alabilirsiniz ❤️
YUMURTLAMA DÖNEMİ BELİRTİLERİ NELERDİR?
*Karın, bel ve kasıkta ağrı , sancı, dolgunluk hissi, kramp görülebilir.
*Normal akıntıdan farklı, yumurta akına benzeyen kaygan bir akıntı olacaktır.
1 defa da gelebilir, bir kaç gün de sürebilir.
*Bazı kadınlarda iç çamaşırında ıslaklık
*Göğüste hassasiyet, dolgunluk hafif ağrı
* Cinsel istekte artış görülebilir.
*Koku , tat hassasiyeti, hafif bulantı görülebilir.
*Kadın kendini normalden daha mutlu ve güzel hisseder.
*Akıntı renginde değişiklik görülebilir. (Kahverengi , pembe gibi)
Yukarıdaki belirtilerle anlayamayanlar yumurtlama kiti kullanabilirler.
*Karışım'ımızı kullanırken yukarıdaki belirtileri yaşamaya başlayan kişiler 3 gün daha C-Life Macunu kullanıp 3. günün sonunda kullanıma ara vereceklerdir.
• Bu belirtiler bittikten 14 gün sonra beklenen adet gününüzdür. Yumurtlama belirtileri bittikten 14 gün sonra adet gelmezse bi kaç gün daha bekleyip kan testi yapılmalıdır. Negatifse karışımımıza tekrar başlayabilirsiniz.✓
Yumurtlama belirtilerinizin 3. Günü karışımı bırakmanız gerekmektedir bir sonraki ay adetinizle Tekrar başlayabilirsiniz bu şekilde 3 ay düzenli olarak kullanım öneriyoruz
Bana bu şekilde cevap vermişlerdi

Bende geçen ay kullandım c life adet günümde silik çizgi gördüm 2 gün sonra şiddetli bi kanama yaşadım bakalım bu ay ne olacak
Kimyasal gebelik mi o zaman. Benim daha kalamam yok kimyasal gebelikte kanama olmasi gerekiyor mu. Hayirlisi ile olur inşallah ben macununu etkisine inanıyorum ama kullanıp kimyasal kalanlarda var bayagi sanki. İlerleyen dönemlerde etkisi daha iyi olacak diye inaniyorum gerci suan kullanamıyorum yumurtlama dönemine girdim ama bidahaki adetimde artık ben de başlayacağım 2. Kutuya

Kimyasal gebelik mi o zaman. Benim daha kalamam yok kimyasal gebelikte kanama olmasi gerekiyor mu. Hayirlisi ile olur inşallah ben macununu etkisine inanıyorum ama kullanıp kimyasal kalanlarda var bayagi sanki. İlerleyen dönemlerde etkisi daha iyi olacak diye inaniyorum gerci suan kullanamıyorum yumurtlama dönemine girdim ama bidahaki adetimde artık ben de başlayacağım 2. Kutuya
Bilmiyorum kimyslmı değilmi kan tahlili vermemiştim. Keşke bilseydin en azından hamile kalabiliyormuşum diye bilirdim

X