AMH 0.01'e rağmen doğal gebelik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlerleyen yorumlarıma bakın lütfen
Ay ilerleyen yorumlarda bi de tiens’i ovmussunuz ki nasil bir kandirmaca oldugu belli onun da. Hanimefendi siz baya baya reklam yapmaya gelmissiniz. Ve ayrica ayni amh ile ben dogal yollarla, MFK’dan son derece uzak bir sekilde hamile kaldim.

Doktorun az once deprem gunu yayinini da okuduktan sonra rica ediyorum beni daha fazla alintilamayim, bu kalitesizlik benim icin cok fazla

Ay ilerleyen yorumlarda bi de tiens’i ovmussunuz ki nasil bir kandirmaca oldugu belli onun da. Hanimefendi siz baya baya reklam yapmaya gelmissiniz. Ve ayrica ayni amh ile ben dogal yollarla, MFK’dan son derece uzak bir sekilde hamile kaldim.

Doktorun az once deprem gunu yayinini da okuduktan sonra rica ediyorum beni daha fazla alintilamayim, bu kalitesizlik benim icin cok fau sitede kullanıp fayda gördüğü ürünün adını vermeden konu açan var mı, l

Doktorun az once deprem gunu yayinini da okuduktan sonra rica ediyorum beni daha fazla alintilamayim, bu kalitesizlik benim icin cok fazla

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, lütfen siteden çıkmadan beni şikayet etmeyi unutmayın ☺️

Arkadaşlar tüm samimiyetimle soruyorum, beni tanımadan nasıl gebeliğim ve şahsım adına bu kadar kırıcı konuşuyorsunuz? İnsanın nasıl gebe kaldığı ile ilgili bu kadar kötü konuşulabilir mi? Bana mı öfkelisiniz, MFK'ya mı öfkelisiniz, hayata mı öfkelisiniz??? Ben MFK ya da tanıdığı yakını biri olsam neden aleyhine bir konu açın orada tartışın diyeyim. Adamın adı sanı belli, adresi yeri yurdu belli, kimseyi de kapıdan çevirmiyorlar. Gidin konuşun durumu. Kadınlar kulübü yöneticilerinden açtığım bu konunun site için uygunluğu yoksa silinmesini istedim. Eğer konu uygunsa yorumların kontrol edilmesini talep ettim. Biraz daha nefretinizi kusup kendinizi rahatlatabilirsiniz. Ya da şikayet üstüne şikayet yapın da kapansın konu...
Sen bizimle dalga mı geçiyorsun.
Adamı öv öv öv öv, macununu öv öv öv öv sonra gel bizi fırçala…
Hala adam herkesle konuşuyor, yeri belli gidin konuşun diyor aaaa pes olur olurda bu kadar düşük bütçeli reklam olur.

Siz kk’ yı bir araştırın bakalım linçlemek nasıl oluyor okursunuz.

Biz güldük, eğlendik bu düşük bütçeli reklama sadece.
Ayrıca yukarıda yazdıklarınızı iyi okuyun, konu açın tartışın demediniz.

Hala konu açıp birilerinin reklamını yapmamız için bizi alttan alta fiştikliyorsunuz.

Siz konu açın biz geliriz hiç merak etmeyin.

Bu adam kim çok merak ettim. Macunu aşşa macunu yukarı…

Ay yeter ama aaaaaa madur ettik sanki telefon dolandırıcısıyız, evdeki altınlarını git çöp kutusunun yanına bırak yoksa adınız bilmemneye karıştı dedik.

Konunuz gizli gizli reklam kokuyor dedik.

Kan pıhtılaşmasını teşhis eden doktor ilacınızı vermedi mi? Benim teşhis eden doktorum (Üniversite hastanesinde prof.) ömür boyu ecopirin kullanmam gerektiği söyledi, şu anda gebelikte riskli olduğum için de takipteyim.
3 doktora gittim 1i kullan 2si gerek yok dedi. O yüzden kafam karışık

Arkadaşlar muhatabı olduğunuz doktor beye yorumlarınızı ilettim, müsterih olabilirsiniz. Artık o sizinle kendisi arasında. Benim kendisi ile hiç bir akrabalık ya da yakınlık bağım yoktur. 15'er dakikadan 3 defa muayenesinde bulundum. Gerçekten de hiç bir saygısızlığını ve uygunsuz hareketini görmedim. Takviyeleri kullandım faydasını gördüm belki aklına takılan olur başkalarına da faydalı olur diyerek buradan hesap açıp paylaştım. İmkanı olanla birebir görüşebilir, süreç içerisinde yaşadığım gerek devlet gerek özelde yapılan tüm tetkiklerin raporunu resmi olarak gösterebilir, yaşadığım acıları da ayrıca anlatabilirim. Sadece gebelik değil insanın sağlığını kaybetme korkusu ne demek yaşamadan kimse bilemez. Ayrıca bu şekilde faydasını gördüğüm bir ürünü isim vererek paylaşmak yasaksa kadınlar kulübü yönetimi beni engeller ya da uyarı verirdi. Madem öyle bu süreçte faydasını gördüğüm diğer ürünü de paylaşayım. Marketlerden aldığımız hijyenik pedler yerine bir yıla yakındır Tiens ürünü olan Airiz pedi kullanıyorum ve MFK takviyeleri kadar onun da faydasını gördüm. Bu ürünlerin faydasını gören olur görmeyen olur orası dikkat edilmesi gereken bir konu. Yaptığınız bu yorumlardan sonra buradan faydalanacak bir kul varsa bile açtığım bu konunun bir önemi kalmadı artık. Madem kendisine bu kadar muhalefetsiniz sırf bu başlık altında bir konu açıp MFK' yı oradan linç edebilir gerçekten zararını görmüş insanlarla bu konunun üzerine gidebilirsiniz. Neden bu şekilde bizleri strese sokuyorsunuz.
sen hala anlamamışsın konu muhalefet olmak değil. Reklam yapıyorsun ve bilgisizsin söylediklerin çelişiyor.
38 yıl ped kullan, 1 yıl z.rt marka kullanmanın gebe kalmana katkısı olduğuna inan, infertilite profları da dirsek çürütsün.
sen zaten 1 doğum yapmışsın, tekrar gebe kalabilmen mucize değil.
takviyeler(vitaminler) yumurtaya etki edebilmesi için en az 3 ay kullanılması gerekli.
amh değerinin bir önemi yoktur adet oluyorsan gebe kalma ihtimali her zaman vardır. ağzıyla söylemiş ama sen macuna inanmak istemişsin.
Macunla, kürle, bayır bitkileriyle olacak işler olsaydı bu infertilite diye bir sorun olmazdı. kullanmadan gebe kalanlar var ama kimi kullanıyor denk gelip gebe kalıyor, mucize kür diye milletin duygularıyla oynayıp para kazanıyorlar. zayıflama kürü, saç dökülme kürü, leke kürü kıl tüy kürü maşallah el atmadığı alan yok çünkü ucunda para var.
Senin strese girmenle bu yazılanlar ne alaka acaba? Mağdura mı oynayacaksın? Aç oku araştır bilgilen strese girmezsin.

sen hala anlamamışsın konu muhalefet olmak değil. Reklam yapıyorsun ve bilgisizsin söylediklerin çelişiyor.
38 yıl ped kullan, 1 yıl z.rt marka kullanmanın gebe kalmana katkısı olduğuna inan, infertilite profları da dirsek çürütsün.
sen zaten 1 doğum yapmışsın, tekrar gebe kalabilmen mucize değil.
takviyeler(vitaminler) yumurtaya etki edebilmesi için en az 3 ay kullanılması gerekli.
amh değerinin bir önemi yoktur adet oluyorsan gebe kalma ihtimali her zaman vardır. ağzıyla söylemiş ama sen macuna inanmak istemişsin.
Macunla, kürle, bayır bitkileriyle olacak işler olsaydı bu infertilite diye bir sorun olmazdı. kullanmadan gebe kalanlar var ama kimi kullanıyor denk gelip gebe kalıyor, mucize kür diye milletin duygularıyla oynayıp para kazanıyorlar. zayıflama kürü, saç dökülme kürü, leke kürü kıl tüy kürü maşallah el atmadığı alan yok çünkü ucunda para var.
Senin strese girmenle bu yazılanlar ne alaka acaba? Mağdura mı oynayacaksın? Aç oku araştır bilgilen strese girmezsin.
Bilgisizliğime verin işte ne yaparsınız kusura bakmayın.O kadar lisans, lisansüstü eğitim al, sağlığın konusunda hiç tereddüt etmeden hiç bir araştırma yapmadan hiç bir prof.la görüşmeden körü körüne macuncu( o ne demekse, takviye derken vitamin değil de macun anlaşılmış o da ayrı bir laf anlatamama cahilliğim.) işte öyle... Bir de nasıl bir cahillikse 38 yıl değilde ergenliği beklemişim ped kullanmak için. Onu da yine bir yıldır ne olduğu belirsiz ... markanın pedini kullanıyormuşum.

Ya o değil de bu ... doktoru tıp fakültesi nasıl mezun etmiş, sağlık bakanlığı nasıl yıllarca bünyesinde hizmet ettirmiş, hangi üniversite hangi hocalar buna doç. ünvanını vermiş o da o alanın bir cahilliği...

Çok sağolun, Allah sizden razı olsun, bir Kadın Doğum Sağlığı sempozyumuna katılmışcasına aydınlandım. Pişmanım hakim bey.

Bilgisizliğime verin işte ne yaparsınız kusura bakmayın.O kadar lisans, lisansüstü eğitim al, sağlığın konusunda hiç tereddüt etmeden hiç bir araştırma yapmadan hiç bir prof.la görüşmeden körü körüne macuncu( o ne demekse, takviye derken vitamin değil de macun anlaşılmış o da ayrı bir laf anlatamama cahilliğim.) işte öyle... Bir de nasıl bir cahillikse 38 yıl değilde ergenliği beklemişim ped kullanmak için. Onu da yine bir yıldır ne olduğu belirsiz ... markanın pedini kullanıyormuşum.

Ya o değil de bu ... doktoru tıp fakültesi nasıl mezun etmiş, sağlık bakanlığı nasıl yıllarca bünyesinde hizmet ettirmiş, hangi üniversite hangi hocalar buna doç. ünvanını vermiş o da o alanın bir cahilliği...

Çok sağolun, Allah sizden razı olsun, bir Kadın Doğum Sağlığı sempozyumuna katılmışcasına aydınlandım. Pişmanım hakim bey.

şu konuda hem fikir olalım mı?

size ve 3-5 kişiye daha gidip sağda solda yazın denmiş buna eminim ama ispat edemem.

Daha dün sözde abla kardeş bir anda hortladı aynı yerdeler ama bir birlerini tanımıyormuş gibi yorum yaptılar.

şimdi bunun elle tutulur bir tarafı yok. Gelip te ben reklam yapmıyorum het türü höt hüttü demeyin. Kimse size sonuç alamadınız diye bir cümle kurmuyor. İnsanların söyledikleri yaşanan tecrübeler böyle yazıya dökülmez. Geçen sene bu kişi yüzünden bir sürü üye defolup gitti, elmacık beyinleri ile bize bir sürü hakaret ettiler aradan 2 ay geçti paşa paşa geri döndüler, özürler havada uçuştu. Şimdi gidin memnuniyetinizi başka sitede yazın burada değil. Ben doktor beye konuyu izah etmiştim; memnuniyet dile getirmek buradan gruplara insan taşımak olmuyor diye.

bilginiz olsun ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X