Altın yüzünden nişanlım benden ayrıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yahu kolonya mı içtin, mazot mu içtin bunlar nasıl kafalar be kardeşim

Bir psikologdan yardım alarak kendinizi sevmeyi,tek başınıza da ayakta durabileceğinizi ögrenin.Sizin ihtiyacınız olan tek şey özdeğerinizi tekrar kazanmak.Zira bunu yapmadıgınız için tehlikeli ve hayatınızın içine edecek bir evliliğe bodoslama dalmaya hazırlanıyorsunuz.Sizinki aşk değil bağımlı kişilik.

inşallah fake konusunuzdur da dalga geçmek için yazıyorsunuz. Hiç elle tutulur bir yanı var mı bahsettiğiniz adamın. Allah akıl fikir versin. Ailenize sabır versin.

Yapmayın lütfen ironiyi gerçek algılayacak konu sahibi

Bence terapi süreciniz olmasi gerektigi gibi gitmemis farkli bi terapistle deneyin sansinjzi. Hayatiniza yazik olacak

Kaba olacak ama belanızı arıyorsunuz bence umarım bulmazsınız karşınızdaki insanların nasıl olduğunu anlamanız için daha ne yaşanması gerek onu da bilemiyorum

Fransada erkek yok mu gelip dul , kalık , çocuklu adamı Iç Anadoludan topluyorsunuzbu adamı cok aradinız mı, nerden buldunuz internet mi?? Fransayı bırakıp Yozgatta ne yapıcaktınız ayrıca??
İç Anadolu’da köylerde çok Fransa’ya giden var
Almancılar Karadenizli daha çok
Fransa’ya gidenler iç Anadolu’da daha beter

Bence göçmen kızlar eş
Bulamıyor okumayanlar tam adapte olamayanlar
Erkekler yine buluyor yabancı vs ya da köyündeki kızı alıp Almanya’ya getiriyor hala

Ama kızlar erkeğe gidiyor haliyle Türkiye’ye dönüş oluyor

Fransa’da eş vardır illa derdim ama bulamadı bence

Allaaaaaaaahhh Azıcık bölümünü okudum bana kolonyaaaaaaggg

İlahı yarabbiiiiii, sen konu sahibinin ana babasına Hz Eyyub sabrı ver kurban olduğum Allah

Sen evlatlarımıza akıl fikir ihsaaaan eyleSen konu sahibinin eger kı İnternette buldu ıse, tezzz vakitte İnternetini yerle yeksan et YARABBİİİİİİ

Gelmişler mi, oraya kadar gelememiştim

Sen akıllanmazsın bacım git evlen.

Saka misiniz siz ya fransada buyuyup nasil bu kadar ozguvensiz olabildiniz ? Bu adamla kim evlenir inanamiyorum

Ne altını çıldırdın mı sen? Böyle bir alkolik terbiyesiz 1 çocuklu adamla evlenilir mi? Kadın 1 yaşında bebekle boşanmış can havliyle belli ki nasıl bir ruh hastası?
Ben 35 yaşımda boşanmış 2 çocuklu bir kadın olarak böyle biriyle karşılaşsam arkama bile bakmadan kaçarım. Sen 30 yaşında hiç evlenmemiş ve Fransa da yaşayan biri olarak kendine böyle berbat bir hayatı mı layık gördün? Otur oturduğun yerde. Seni burda çiğ çiğ yer ana oğul torun! Hayır adam demeyim de yaratık daha başından başlamış. Ya hu başlardayken susup bari kibar ol di mi o da yok. Neyse ayrılmışsın engelle bir daha da muhatap olma bu kadar mı yokluktasın

Yok baba özlemim var, yok yalnızlık korkusu, yok duygusal eksiklik bilmem ne... Maşallah kendinizi ve ailenizi sürüklediğiniz bu rezilliğe çok güzel teşhisler koyup kılıflar hazırlamışsınız. Bir insanın eğitimi, zekası, görgüsü, iradesi, karakteri filan olmasına gerek yok zaten, böyle amatör psikologlukla kendi vizyonsuzluğunuzu böyle gizlediğini zannedip, inanan olursa bir de kendinizi kurban gibi sunarsınız.

Her ne kadar bu olaydaki tutumlarını haklı bulsam ve şu gidişat yüzünden onlar için üzülsem de aslında böyle bir kız yetiştiren ailenin çapının da çok farklı olduğunu düşünmüyorum. Git Avrupa'nın göbeğinde böyle bir Kezban yetiştir, sonra onun başına açtığı işlerle uğraş dur... Yazacak çok şey var ama nasılsa muhatabı anlamayacak. Bence bu evlilik gerçekleşsin; konu sahibi, adam ve anası başka insanların hayatlarına tebelleş olmasınlar...

Müstakbel kocanızla "her şeyi" kabul ederek geçireceğiniz uzun yıllar diliyorum size, Allah tamamına erdirsin.

Son düzenleme:

maalesef genel olarak salaklık derecesinde saflar.
bu aileler o kadar saçma bir ekosistemde yetiştiriyor ki bu kızları. ne Fransız ortamını ne Türk ortamını görüyorlar tam olarak, böyle köksüz, saçma dengesiz bir kafanın içinde kalıyorlar

hani öyle emily in paris gibi bir fransa hayatı yaşamıyorlar ki. Marsilyada eşi inşaat işi yapan bir ablamızla tanışmıştım bir uçak yolculuğunda, valla daha dün köyünden çıkmışlar sanırsınız. hiç Türk gettosuna gitmedim fransada ama sanıyorum ılgından, bayattan ya da akdağmadeninden bir farkı yoktur habitatın.
yeni neslin farkı dili biliyorlar, ehliyetleri, en azından orta/lise okumuşlukları oluyor.
ama bu kadarcık cilayı kazıyın altı bomboş. (çoğunlukla, tabi ki hepsi değil)
hatta annesi bu kızdan daha mutludur o zaten memleetinde görmüş yaşamıştır, bunlar da sanıyor ben de öyle yaşar giderim.
tabi çünkü annenin 50 sene öce yaşadığı ülke ya burası.

Aynı yorumu tekrar yazmak istemyrm ama insan neden Fransadan Yozgata gelirNeden???
ırmağının akışınaaaa

memleket bacım. vatan.

bir de şey sanıyorlar ülke hep onların 2-3 hafta tatilde gördükleri gibi nişan-düğün, gezmece eğlenmece.

hiç gurbetçi düğünü görmediniz ellaam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…