Altın takılarım kayboldu

Kızınızla saklama.oyunu oynayın. Eline bir 'taki verin ve saklamasını isteyin. O saklarken de çaktırmadan nereye saklandığına bakın.

Ben daha almam zaten böyle takı falan. Soğudum bu olaydan sonra. Dertsiz başa dertmiş hakkaten.
İnşallah benimkini de kızım almıştır.

Eşim yaptıysa çıkar ortaya. Genelde vicdan azabı duyar, kendisi itiraf eder hatalarını. Bir de takıntılıdır, batıl inançları vardır falan, hassastır daha düzgün bir ifadeyle. Yapsa itiraf eder.
Ama ben ona ne yaparım onu hiç bilemiyorum. Allah yaşatmasın böylesi bir durumu.

ben kucukken kızınız yasindayken annemin kiymetli bi fincanini kirmisim annem farketmesin diye de tuvalete atmisim tabiki annem anlamış
ben hatırlamıyorum sacma ama atmis olabilir yakalanma korkusuyla

birde bundan bi kac sene once tek tasimi kaybettim aradik taradik yok artk umudumu kaybettim, tasinmadan önce etrafi toplarken kose koltugun acilan yerinde buldum, elle dusmesi o kadar zorki ama düsmus işte cocugum yoktu o zamanlar

bide bizim koltugumuz vardi kucukken kenarindan icine dusen şeyi alt astarina kadar inerdi

ben de esyalarimi genelde yatagin altinda saklardim ama en alta degil yatakla profil arasına, hatta ranza başlığını cikarip icine koyduğum seyler bile olmustu profiller cubuk halindeydi o cubuklarin takildigi yerlerde bosluk vardi oralara da saklardim

Hırsız ihtimalini iyice eledim. Halılarım beyaz ve ayakkabı izi falan yok. Galoşla girmediyse hırsız değildir. Üstelik hemen aynı yerde başka kutuda duran eşimin altın alyansı duruyor.
O zaman evinize gelenlerden biri almış olabilir. Hırsız olsa zaten seçerek almaz ki. Ne bulsa doldurur gider. Alan kişi farketmezsiniz diye seçerek almış belliki.

Dedektor edinemez misiniz?
Altin evde bi yerlerdeyse dedektorle bulursunuz.
Evde bu sekilde bulamazsaniz o zaman birileri aldi.

Benim asla yapmaz dediğim eş kişisi tüm düğün takılarımı gözümün önünde çaldı götürdü görmesem bende ihtimal vermeyebilirdim.eşinize dahi güvenmeyin bence acı tecrübeme dayanarak o almıştır gibi geldi malesef ilk aklıma.benim çevremde önceden kocasının aldığını ve çok sonradan ortaya çıktığını gördüğüm duyduğum yakınlarımda oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…