Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kesinlikle haklısın canim ancak eşinle aranın açilmasına üzüldüm boyle böyle aileler karıştıkca zaten çiftler arasında huzursuzluk oluyo biraksalar da o yeni evlenen çiftler hayatlarını düzene oturtsalar ama yok illa bi şekilde huzursuzluk çıkartıcaklar sen tüp bebek icin evlat sahibi olmak icin kendinden ihtiyaçlarından kıs onlar gelsin senin parana rızkına göz diksin nasıl sinir oluyorum böyle ailelere bu her iki taraftan da olabiliyor ne yazık ki ama allah çok büyük canım o görüyo biliyor isyerinden bi arkadaşim tedavi goruyodu canım tatil icin yer aýırtmıslardı tüp bebek tedavisinde tam bilemiyorum ama bi aşamadalardı aşılama mı başka bisey mi bilemiyorum ama tatil dönüsü icin ayarlamıstı dinlenmek gerketiğini ondan duymuştum elbetteki en iyisini dr un bilir ona mutlaka danış ona gore de plan yaparsın hakkında hayırlısı olsun canım inşallah gonlüne gore olur bizde güzel haberlerini duyarız

Son düzenleme:
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
Bu akşam gelecekler inşallah.
ALLAHTAN evde yokum 12 de gelicem
Yoksa geldiler mi gelecekler mi napardım bilmem.malum hiç böyle beklemedim oğlumu.

Bende 1000 tl lik altın alayım dedim ama baktım pahalı beklemede yim
Dolar aynı seviyede euro artmış.

Kurban için aradı çok sevgili aile dostumuz.
Geçen sene 1600 vermiştik bu sene 1300 gibi düşecekmiş kişi başına
Keşke dedim geçen seneki gibi olaydı.
Çay içmeye çağırdı lar beni manevi anne babam.
Ama çok işim var başka zaman dedim.(Allah onları başımdan eksik etmesin, 7 kat el aile olabilirmiş adama)
Yumurta lar bayatlar diye bayat ekmek de vardı o yüzden yaptım yoksa bizde zayıf değil iz.
Ben tutumlu olmayı çocukken yaşadığım zorluklar dan öğrendim.
Yoksa annemde kardeşimde çok savurgan.
Bayatladı mı aman at,bi sürü sebze alırlar sararır atılır,evde limon var gider tekrar alır annem.
Ekmek bayatlasın atılır.
Çok kızar vede söylerim ama dinleyen yok.
Bense sararacak bişey oldumu ilk onu tüketirim.ekmeği doğrar fırınlarım,
Kaşarlı ekmek yaparım,
Yumurtlı ekmek yaparım
Değerlendiririm yani.
Eşi nin başına bu talihsizlik gelmeden önce nerdeyse ikisi 10 bin tl kazanırdı aylık.
Hadi kredileri kira 7 8 bin aylık desek
Kenatda dikili bir ağaçları yok.
Çok savurgandı ikisi de.
Kardeşim hiç düşünmeden 120 tl bir eşarba verirdi.
Ben öyle değilim.
Tabiki insan ister almak giymek ama
Maaşım da düşük ve kolay kazanmadığım için harcarken de dikkkat ediyorum.
Tek kıskandığım törpüleyemediğim yanım
Dışarda çok severim yemek yemeyi ayda 4 bazen 6 hatta.
Ama bu sıra onu da azalttım sizi tanıyınca.
Birde mutfak masrafından asla kısmam.
Pazara gidince kendi mi kaybediyor um özellikle meyve ye

no_name_ canım bugun kü testime baksana dünden daha koyu
Eki Görüntüle 2028138
canım bana dünden biraz silik gibi geldi sen çıplak göz ile daha iyi anlıyorsundur, bu akşam yine yap silikleşmeye başladığında çatlamış demektir..gerçi ilişkiye devam ettiğin için inşallah betahcg testinde de görürüz bu ay o çift çizgiyi..

bu arada acayip bi bilgiye ulaşmıştım ne kadar doğru bilemem ama bunu takip eden doktorlar var, kimi ise cinsiyet dengesizliğine sebep olacağını düşündüğü için bunu kabul edip onaylamıyorlar..mevzu şu:

yumurta takibi yapılıyor, çatladığı zaman ilişki olursa içeri girip hızlı hareket eden spermler erkek olduğu için ( erkek sperm hücreleri dişilerden daha hızlı ilerliyormuş) bebek erkek oluyor önden giden hızlı erkek spermler döllüyor yumurtayı..ama mesela ilişki oldu, yumurta henüz çatlamamışsa içeride 3 gün yaşayan spermler önce erkek spermlerden ölmeye başlıyor, ilişki oldu 2.gün yumurta çatladı, büyük ihtimal içerideki dişi sperm hücreleri yumurtayı dölleyerek bebek kız oluyor...umarım anlatabildim.. uygulayıp tuttuğunu iddia eden çok kişi var, belki denemek isteyen olur, aklınızda olsun tabi ki her şeyden önce sağlıklı bebişler diliyorum hepiniz için Allah'tan...

Son düzenleme:

ben de hepinizi çok seviyorum, iyi ki biraraya toplaşmışız..sen var ol e mi karamelli_turta

çok saol tatlım, elden bir şey gelmiyor, kabullenip yolumuza devam etmekten başka..Rabbim büyük, ne yazdıysa onu yaşayacağız...

aynı uğursuzluk bende de var sanki, neye elimi atsam kurutuyorum

Allah razı olsun canım..Kabullenmekten başka çarem yok maalesef, Rabbim güzel yazılar yazsın hakkımızda inşallah..Senin de henüz bebişin yok diye hatırlıyorum yanılmıyorsam, inşallah, istediğiniz zaman, aratmadan sağlıkla, huzurla bir bebiş sahibi olmanızı nasip eder Rabbim...bol bol doğurun da ben de teyze olayım inşallah

Selamlar,
Az önce maaşım yattı. 4000 lirayı kredi kartına yatırdım. 12.000 lira borç kaldı. Ev kredisi ve ihtiyaç kredisini ödedim. Bakıcı ablanın parasını da akşam çekip vereceğim. Bu ay zam ayı olduğu için ablamızın maaşını 100 lira fazla vermem gerekiyor. Kendime aylık 800 lira harçlık ayırdım. Haftalık 200 lira şeklide kullanmayı planlıyorum. Evin ihtiyaçları için de 1200 lira para ayırdım.
İnternetten bu ay okumayı planladığım kitapların siparişini verdim. 65 lira tuttu. Kızıma da yine internetten iki tane puzzle aldım. Onlar da 90 lira tuttu.
Bugün saçımı kestireceğim. Akşam iş çıkışına randevu aldım. Tavsiye üzerine ilk kez gidiyorum. 100 lira civarı para bayılırım diye tahmin ediyorum. Bir de süpürgem bozulmuştu. Onu tamire vermiştik. Bugün geri alacağım. 100 lira da ona vermem gerekiyor.
Özetle maaşı kazanması 1 ay, dağıtması 10 dakika kadar sürüyor

tabi insan iyi günündeyken kenara mutlaka bişeyler atmalı. savurganlık her durumda hoş değil.
ben de pazara gidince kendimi kaybediyorum dediğin gibi özellikle meyve:) bana yemek verme meyve ver onlarla yaşarım.
bir de ben markete ve pazara giderken mutlaka alışveriş listesi yaparım ve dışına çıkmam

kazanıp dağıtıyorsun kimseye muhtaç olmadan ne güzel. inşallah kredilerin biter de rahat edersin.

ben suan ovulasyon testı yapyıorum ama 2 gunde 1 ılıskı yapıyorum yanı dun koyuydu ama ılsıkı olmadı bugun aksama bıraktm. nasılsa sperm kalıyor ıcerde dıye nasıp tabı, ust uste bana zor gelyıor

haklısın canım bu sefer zorunlu görev haline geliyor, keyfi kaçıyor, bu akşam çatlar artık diye düşünüyorum..zamanlama süpper, Rabbim ol desin inşallahhh

Sağol canım. Kredilerin bitmesine epey var. İhtiyaç kredisi 2019 sonu, ev kredisi 2024 sonuna kadar devam edecek.
Canım bakarsın daha tez biter. gün doğmadan neler doğar.
Allahım sağlık versin de gene kazanılır.
Biliyorsun bizim kazançlar düşük.
Ama az para ile neler yaptık Rabbim bereket katsın sağlık versin de hepsi olur.
Evin borcu bitti bizim.
Şimdiki hedefimiz araba için kredi çekmeden biriktirip almak
Şöyle 30 35 bin tl lik bişey işimizi görür.
Sonra uygun biryerden tekrar daire almak.
Maksat alınmış olsun gidip oturmasamda kiraya vermek.
Yavrum var onun da evi olsun hiç değilse.
Bakıcı parası verilecek.
Yüzme kursuna yazdıracağım mesela.
2nci sinifta ingilizce kursu gerekebilir diye düşünüyorum.
Keşke daha fazlasını yapabilsem ama sağlık olsun.
Hayaller hayaller işte...

Öyle tabi. Gençken gücümüz sağlığımız yerindeyken çalışıp ödeyeceğiz. Borçlu olmak beni rahatsız ediyor ama borçsuz da birşey sahibi olmak çok zor.
Çocuğu hakkıyla büyüteyim dediğinde epey masraflı oluyor ama Allah onlara sağlık versin. Zaten onlara ayıracağımız zamandan çalıp yine onlar için çalışıyoruz.

Çok teşekkürler canım. Biz en baştan zam işini konuşmuştuk. 4 sene önce Ağustos'ta başlamıştı. Her sene Ağustos'ta 100 lira zam şeklinde anlaşmıştık.
Bizim bakıcı ablamız 57 yaşında ave benim kızım baktığı 4. çocuk. Bize gelene kadar hep sigortasız çalışmış. Gerek yok sigortaya demişti başta bize ama biz yatırdık. Keşke eski işverenleri de yatırsaymış şimdiye emekliliğe hak kazanırdı.
Ne yapsam hakkını ödeyemem onun. Ben baksaydım çocuğuma onun kadar özenli bakamazdım. Hayatımızı her anlamda çok kolaylaştırdı.

kızlar yatırımlık tam altın alın diyorlar ama hiç düşmeyen, sürekli yükselen hep yarım altın oldu. çeyrek de zarar ettirmedi. ben yaklaşık 7 ay önce tam altını 1000 liraya almıştım. 7 aydır bi düştü, 950'lerde seyrediyor. ki bu iyi hali. 930 lirayı görmüşlüğü var. uzun vadede yani en az 1 yıl sonra tabi illa ki kazandırır ama çok oynak bu altın:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…