Altın biriktirmeye başlıyoruzz

kızlar yatırımlık tam altın alın diyorlar ama hiç düşmeyen, sürekli yükselen hep yarım altın oldu. çeyrek de zarar ettirmedi. ben yaklaşık 7 ay önce tam altını 1000 liraya almıştım. 7 aydır bi düştü, 950'lerde seyrediyor. ki bu iyi hali. 930 lirayı görmüşlüğü var. uzun vadede yani en az 1 yıl sonra tabi illa ki kazandırır ama çok oynak bu altın:)
Bende altın konusunda alınabilirse ata altından yanayım...
Altın uzun vadede hep kazandırıyor

kızlar yatırımlık tam altın alın diyorlar ama hiç düşmeyen, sürekli yükselen hep yarım altın oldu. çeyrek de zarar ettirmedi. ben yaklaşık 7 ay önce tam altını 1000 liraya almıştım. 7 aydır bi düştü, 950'lerde seyrediyor. ki bu iyi hali. 930 lirayı görmüşlüğü var. uzun vadede yani en az 1 yıl sonra tabi illa ki kazandırır ama çok oynak bu altın:)
ama canım şöyle düşün sen tam altını 1000 tl ye aldığında çeyrek altını ben 250 tl den aldım..şu an tam 950 ise senin kaybın 50 tl, ben 4 adet çeyrek aldıysam, çeyrek şuan 230, benim kaybım 80 tl, dolayısı ile tam altında zarar daha az bu tarz dönemlik artışlarda bence :KK66:

Kızlar an itibariyle işsizim .. 2 yıllık ücretsiz iznim başladı bugünden ıtıbaren 7 yıldır çalışıyorum kendimi boşlukta hissettim şimdi ayın 15 inde hesapta para göremicek mıyım yaaaa :KK53:
ama işin en güzel yanı o minnoş bebiş ile dolu dolu geçirilecek 2 koca yıllll, her anını doya doya yaşamak.. bunun maddi bi karşılığı mevcut değil..sağlıkla,huzurla büyütürsün inşallah bebişini..

ama canım şöyle düşün sen tam altını 1000 tl ye aldığında çeyrek altını ben 250 tl den aldım..şu an tam 950 ise senin kaybın 50 tl, ben 4 adet çeyrek aldıysam, çeyrek şuan 230, benim kaybım 80 tl, dolayısı ile tam altında zarar daha az bu tarz dönemlik artışlarda bence :KK66:
hımm, güzel bir bakış açısı Hoppa

Kızlar an itibariyle işsizim .. 2 yıllık ücretsiz iznim başladı bugünden ıtıbaren 7 yıldır çalışıyorum kendimi boşlukta hissettim şimdi ayın 15 inde hesapta para göremicek mıyım yaaaa :KK53:
uzun soluklu bir tatil gibi düşün, tadını çıkar canım:)

ama işin en güzel yanı o minnoş bebiş ile dolu dolu geçirilecek 2 koca yıllll, her anını doya doya yaşamak.. bunun maddi bi karşılığı mevcut değil..sağlıkla,huzurla büyütürsün inşallah bebişini..
Aynen canım içimi dinliyorum kesinlikle zerre pişmanlık Yok .. ama dün öğleye kadar içim içimi yedi yavrum bakıcıda bissürü aglamış :110: artık asla ayırmam civcivimi yanımdan :anne:

Kostebekpasta Kostebekpasta canım en doğru kararı verdin güle güle geçir 2 yılını.bak ben 1 saattir üzgünüm.öğleden önce kv kızıma sadece 30 cc sütümden içirmiş çorba yemezse yoğurt verirsin dediğim halde vermemiş bi gittim öğle arası kızım elimdeki ekmeğe saldırdı resmen :KK43: ben gelirken yedirme gelince emsin derim bi giderim elinde kraker. aç kalmasın şunu bunu ver derim birşey yedirmez ne olacak böyle bilmiyorum Allah güç versin bana kızıma diyorum başka söyleyeceğim yok..

Çok şükür demelisin canım.
Kardeşim perşembe günü 3 aylik çocuğunu bırakıp işe dönecek.
Eşi görevden alındı.4.5 ay hapis yattı suç bulamadıkları için salındı,şartlı.
Görevine dönemiyor mahkeme devam ediyor.
İtibarı, saygınlığı bir yana,lardeşim hamile iken eşini alıp götürmeleri bir yana,
Maddi manevi çöküşleri bir yana....
Öyle zor günlerdi ki,o kız Eşi yanında olmadan doğum yaptı.
Şimdi eşi görevde olsaydı o da en az 1 sene izin alacaktı.
Her halimize şükretmeliyiz.Bak yine gözlerim doldu, çok çok çok zor günlersi.
İnşallah suçsuzluğu çıkacak meydana ve herşey düzelecek.

İşlerimi bitirdim fırına kek attım
Eşim balkon camını ve davlumbazı silecek
Ve oda kapılarını
Mutfak masasının sandalyelerini sildi
Dünden limonata yaptık naneli enfes oldı
Mısır haşladım Kavun var çay yapılır
Evimiz tertemiz vede düzenli oldu
Bir bardak limonata mı aldım geldim kitap okuyacağım 15 20 dk
Sonrası da iş hazırlıkları

X