Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Evet evet ben de izledim onu itici gerçekten ama en azından o siyahi pastayı çöpten toplamadı

canımsın, açtım kollarımı ve kocaman sarıldım ben de sana, iyi ki varsınız dediğin gibi öncelikleri çok önce belirlemiştik belkide... şimdi geçmişe baktığımda maalesef toplumun bilinçsiz ve sıradan kalıpları içinde sıkışıp kaldığımızı da düşünüyorum..hep aman kızım okulunu oku, aman mesleğini eline al, aman evlenmek için acele etme paranı kazan, aman borçlar bitmeden çocuk yapmayın çok bunalırsınız vs vs bla bla bla diye yetiştirilmiyor muyuz...Biraz da tüm bu dayatmaların sonucu sanki bu yaşadıklarımız..neyse ne diyeyim sağlık olsun..

bu arada boşa konuşuyormuş gibi asla hissetme, inanılmaz moral oluyorsunuz, çok çok teşekkür ederim...

haaa bugün birikimim yok, lakin günlerdir giden paralar yüzünden kendimi bu hafta eve kapatıp evde ne varsa onu yiyip içmek suretiyle hiç para harcamamayı hedeflemekteyim (günlük sigara ve su harici maalesef)

Çok gecmis olsun cnm. Rabbim dayanma gücü ve sabır versin inşallah.
Her şerde bir hayır vardır derler. Allah bilir de biz bilmezmişiz.
Rabbim gönlündeki herşeyi hakkında hayırlı eylesin
Canımsın, Allah razı olsun, Rabbim senin de güzel gönlüne göre versin...

aman kaç!!!!! gitme sakın!!!! o ne öyle yaa, bulaşık suyu ile yer mi silinir...eyvah eyvah..vallahi bunu kate bile yapmadı haaa

Evet evet ben de izledim onu itici gerçekten ama en azından o siyahi pastayı çöpten toplamadı

Ay aklıma ne geldi benim kv de beni bu kate gibi görüyor olmasın geçen gün patlıcan oymuş normalde içlerini atarmış dedim ondan yemek olur atılmaz kadın değişik baktı bana kate in misafirleri gibi

aaa atılır mı mis gibi patlıcan, iyi yapmışsın..gerçi evet o patlıcan içlerini çöp olarak gören kişi, çöpten yemek yaptığın sonucuna da varabilir, boşver daha iyi, daha az gelir belki kv bu sayede ben benimkiyle pek anlaşamıyorum da, o sebeple çok da dert değilmiş gibi göründü

ah bi bırakabilsem maalesef sigara büyük sıkıntı...
hayırlısı ne yapayım elden bir şey gelmiyor.. çok saol desteğin için, Rabbim evlatlarınızı size bağışlasın inşallah...ben de sizin evlatlara teyze olurum anne olamazsam ne yapalım

canım, Rabbim sana da tez zamanda sağlıklı bir bebiş nasip etsin, müjden ile mutlu olalım inşallah..ben de 1,5 senede iannılmaz sıkıntılar yaşadım bu konuda..sadece geçen sene 15 bine yakın para gitti..sonuç sıfır..bi de tüp bebek falan da değil, doğal yoldan olan gebelik için..amniyosentezi, fetal dna testi, kromozom analizleri kürtajı, düşüğü, tedavisi, ilacı, vitamini, hormonu vs vs derken çok maddi kaybım oldu, onun yanı sıra psikolojik olarak da oldukça sarsıldık...

no_name_ ben de bu seneye kadar iyiydim canım kendisiyle ama bu sene pek anlaşamaz duruma geldim ilginç acayip huyları var. kızıma bakıyor ya bizde kalıp o yüzden sabrediyorum şükür ki eşim beni tanıyor biliyor yoksa büyük olaylara mahal verecek cinsten hareketleri oluyor bence çöpten yedirebilirim ay dur ona akşam bi doz kate izleteyim ben

neler yasadıgını tahmın edebılıyorum, genetık testlerın sonucunu beklemek bıle ınsanı yoruyo. bende aylardır ugrasıyorum inan ama çözüm yok hep deneme yanılma, bu sefer ara verecektım psıkojk olrak yıprandıgm ıcın eşim musade etmedi. hayırlısı bakalım yıne ugrasıyorum hala gordgn gıbı

Allah sana booool sabır versin tatlım ben annemle 1 gün duramıyorum birarada, hele ki kv! aman uzak olsun... yerinde iyi olsun herkes..izlet vallahi, bi anda gözüne acayip hoş görüneceksin eminim

Sabah 8 i gece uyandım
Mutfaktaki temiz bulaşıkları topladım
Kirlileri makinaya atıp açtım
Eşarp ları kısa programa attım ( inşallah bişey olmaz)
Mutfak dolapların altını ve balkon camını siler,bir çorba yaparım.
Mangala gidecekler kardeşimler arkadaşıyla,
Tok gelirler muhtemelen
Kavun var,Mısır da haşlayacaağım gitmeden. Çay falan da demlenir

hiç sıkma tatlım sende canını, kaderden öte yol yok, geçilemiyor maalesef..neler denedim neler yaptım, olmadı..ama benim yaşım ciddi dezavantaj...burada önemli olan gebeliğin oluşuyor olabilmesi diyor doktorlar, illaki tutunmasını sağlayacaklardır.Yakında alırız senden güzel haberi ben inanıyorum, senin için bol bol dua edeceğim, Rabbim kabul etsin...

Allah sana booool sabır versin tatlım ben annemle 1 gün duramıyorum birarada, hele ki kv! aman uzak olsun... yerinde iyi olsun herkes..izlet vallahi, bi anda gözüne acayip hoş görüneceksin eminim
ahahah sağol canım :) sabah sabah çok iyi geliyorsun valla insana allah da senin yüzünü güldürsün hep inşllah

Kızlar yataktan kalkıp mutfağa bir gittim. Annem bir sürü bozuk para bırakmış
Gözüm döndü resmen

Saydım 43.75 TL çıktı. Hepsini kumbaraya attım
maşallah canım ben de 1 tl kumbarası yaptım nerde 1 tl görsem gözüm dönüyordu ilk zamanlar da şimdi geçti şükür

umarım canım inşallah Rabbim isteyen herkese nasip eder, benim yaşım 26 ama 6 ayda 3 düşük yaptım doktor o yüzde bir sonraki çok riskli diyor ama nasip bakalım

şimdi ntv izliyorum 5,5 yılda ilk defa Türkiye'de bankadaki paranın faizi konuttaki kazancı geçmiş..sanırım nihayet yavaş yavaş emlak balonu sönecek... çok fazla şişmişti.. çok gereksiz pahalı arsa ve ev fiyatları...ve her yer yeni ev, yeni site...gerçi yıllardır patlayacak diye bekliyoruz...

bu arada kapalı çarşıda gram altın 143 tl.. altın yükselişte gibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…