Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın kızlar nasılsınız?

Hayırlı cumalar hepinize.

Benim de oğlum çok hasta :KK43: ishal oldu, halsiz, iştahsız, ayakta zor duruyor :KK43:

Geçen gün 1 yaş doğum gününü kutladık, çok iyidi. Sonra evde bir tek o ishal oldu :KK43: Nazar değdi çocuğuma ya, eridi resmen :KK43:

Hastalık zor ama çocuk olunca dahada zor oluyor. Rabbim Şafi ismi hùrmetine acil şifalar versin inşallah

Yok canım.2 yıldır istiyoruz,3 düşük , 1 tanede 17. Haftada kaybım var.. hayırlısi inşallah..ben de kullandım son hamileliğimde karından oxapar iğne.. Allahım isteyen herkese nasip etsin.zor işler bunlar...
bana bagısıklık sıstemı testı yapılmadı sana yapıldımı? aklmda hep o var

Günaydın kızlar nasılsınız?

Hayırlı cumalar hepinize.

Benim de oğlum çok hasta :KK43: ishal oldu, halsiz, iştahsız, ayakta zor duruyor :KK43:

Geçen gün 1 yaş doğum gününü kutladık, çok iyidi. Sonra evde bir tek o ishal oldu :KK43: Nazar değdi çocuğuma ya, eridi resmen :KK43:

Canım çok geçmiş olsun sana da yavruna da acil şifalar diliyorum :KK68: bol sıvı tükettir su içir çorba filan iyi gelir çarcabuk toparlanır inşallah bizimle de paylaş canım gelişmeleri :KK52:
tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea canım aynen vurucu hareketimi yaptım artık sıkar biraz :KK70: çok güzel canım ailesine ezdirmeyen erkek candır :KK200: bizimki de şükür hiç ezdirmez ama annesi böyle anlatınca ya da abisi para konusunda sıkışınca filan dayanamıyor her seferinde bi deniyor beni ben de genelde olmaz diyorum :KK11: sonuç olarak benim dediğim oluyor En Büyük KK:halay:
sen neden özledin sabah işe giderken görmedin mi eşini canım o_O
buzmavileylak buzmavileylak canım ben de kullanmıştım günde 2 kez ve az sıvı alımı yaptıktan sonra yapmalısın diye biliyorum bende pko var mesela benim 14. gün filan değildi yumurtlamam internetten 50 li paket almıştım ben aklıma geldikçe yapıyordum :KK48: ama bende işe yaramadı işte pko olunca..
Çok şükür canım :KK9: benim eşim askeri personel canım yurtiçi yurtdısı görevleri var şu sıralar arka arkaya ayrı kaldık şimdide bi tatbikata katıldılar türkiye dışında pek çok ülkenin olduğu aylardır görmüyorum canım kocamı ondan dedim tatlım zaten özlemiştim sabah sabah birde kocaları çekiştirunce aklıma düştü iyice :cry:

Uzun zamandır kendi başına gondermiyordum, 1 şampuan alıp gelir sanmıştım, yanılmışım.. :KK48::KK48:

Su an tek tesellim kampanyanın 20 TL alış verise olması, ya 50 olsaydı :KK17:

Gerçekten benim eşim yapsa katıla katıla gülerdim heralde :KK70: Erkeklerin kafası çok başka çalışıyor. Ben de eşimi ekmek ve su almaktan başka bir şeye göndermem. Toplu alışverişleri de beraber yaparız. O benden daha tutumlu bu konuda, buna gerek varmı oluyoruz, bunun içinde azıcık var çok pahalı der sürekli :KK70:

Beni de ekler misiniz, henüz almadım ama bu ayın birikimi oalrak yarım altın alacağım.

Gerçekten benim eşim yapsa katıla katıla gülerdim heralde :KK70: Erkeklerin kafası çok başka çalışıyor. Ben de eşimi ekmek ve su almaktan başka bir şeye göndermem. Toplu alışverişleri de beraber yaparız. O benden daha tutumlu bu konuda, buna gerek varmı oluyoruz, bunun içinde azıcık var çok pahalı der sürekli :KK70:

Beni de ekler misiniz, henüz almadım ama bu ayın birikimi oalrak yarım altın alacağım.
Sonradan güldüm ama ilk andaki saskinligimi anlatmam imkansız..zaman zaman ben de yapıyorum gereksiz alış veriş diye özellikle haftada bir toplu alıp o hafta bi daha markete gitmemeye çalışıyorum oysa...

tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea canım, bir an önce sağ salim kavuşursun eşine inşallah..

Sonradan güldüm ama ilk andaki saskinligimi anlatmam imkansız..zaman zaman ben de yapıyorum gereksiz alış veriş diye özellikle haftada bir toplu alıp o hafta bi daha markete gitmemeye çalışıyorum oysa...

tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea canım, bir an önce sağ salim kavuşursun eşine inşallah..

tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea canım Allah tez zamanda kavuştursun seni de eşine.benim de eşim polis tatbikata katılmasalar da çok çalışıyorlar zaten yüzlerini iş arkadaşları bizden fazla görüyor

tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea tez zamanda Allah kavuştursun Canım sizi....
tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea tez zamanda Allah kavuştursun Canım sizi....

Sağolun kızlar çok teşekkür ederim eksik olmayın dostluğunuz hiç eksik olmasın :KK68::KK19: ne güzel bi topik oldu burası böyle sadece altın para pul işleri değil hayatlarımıza dair herşeyi paylaşabiliyoruz bize sanki hergün altın günü gibi oldu ne dersiniz :KK48::KK50:

Sağolun kızlar çok teşekkür ederim eksik olmayın dostluğunuz hiç eksik olmasın :KK68::KK19: ne güzel bi topik oldu burası böyle sadece altın para pul işleri değil hayatlarımıza dair herşeyi paylaşabiliyoruz bize sanki hergün altın günü gibi oldu ne dersiniz :KK48::KK50:
Burayı güzelleştiren sizler oldunuz :KK200:gerçekten de her günümüz altın günü gibi oldu....:KK50:
Ve sen güzel bakıyorsun Canım o yüzden güzel görüyorsun....
Dostluğumuz samimiyetimiz daim olsun...

şükür canım geçmiş olsun inşallah peki rota virüs aşısı yaptırmış mıydınız?
bu arada az önce buzmavileylak buzmavileylak sandım yoksa 1 yaşındaki bebişine kıyamam o biraz büyüsün ondan sonra inşallah :KK70:

Maalesef yaptırmadık :KK43: güvendiğim bir dr arkadaşım, çocuğunun bağırsak kanaması geçirdiğini söyledi aşıdan sonra. O yüzden yaptırmadık :KK43:

Pişmanım ama :KK43:

Abooo sayfalar ucmuş maşallah .. :nazar: gebelikten konuşulmuş rabbim isteyen herkese basıp etsin güzel güzel kuzucuklar versin:anne: tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea Allah kavuştursun cnm .. kızlar bende rüyamda Doğum yapıyodum hayır olsun kan yok agrı yok dikiş yok normal Doğum yaptım bi kızım oldu aldım eve geldım eşim içten geldi arkama sakladım sürpriz deyip bebegı ortaya çıkarıverdim :KK70: Doğum hediyesi de beştaş pırlanta yüzük istedim :KK70: eşime anlattım sabah gülüyo bana beşi bi yerde alacakmış rüyana girmiş deri ay çok sevindirik oldum ya :KK60:

Abooo sayfalar ucmuş maşallah .. :nazar: gebelikten konuşulmuş rabbim isteyen herkese basıp etsin güzel güzel kuzucuklar versin:anne: tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea Allah kavuştursun cnm .. kızlar bende rüyamda Doğum yapıyodum hayır olsun kan yok agrı yok dikiş yok normal Doğum yaptım bi kızım oldu aldım eve geldım eşim içten geldi arkama sakladım sürpriz deyip bebegı ortaya çıkarıverdim :KK70: Doğum hediyesi de beştaş pırlanta yüzük istedim :KK70: eşime anlattım sabah gülüyo bana beşi bi yerde alacakmış rüyana girmiş deri ay çok sevindirik oldum ya :KK60:
Hayır olsun inşallah, ben de 15 gün kadar önce erkek bebek gördüm rüyamda, bu senin bebeğin al diyorlardı, maşallah nasıl güzel sarışın kel bi bebekti..hayır olsun inşallah...

Kostebekpasta Kostebekpasta bu sabah Bebiş uyuyun uyuttu sanırım seni de canım, nerde kaldın :KK73:
Hayır olsun rüyan güzel rüya görmüşsün hem sana hem eşine bir işaret mi bu acaba :halay:
Bende iki gece önce bebek emzirdim rüyamda, önceki gece de hamileydim ama bebek ultrasonda görünmedi hayırdır inş....

X