Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kostebekpasta Kostebekpasta bu sabah Bebiş uyuyun uyuttu sanırım seni de canım, nerde kaldın :KK73:
Hayır olsun rüyan güzel rüya görmüşsün hem sana hem eşine bir işaret mi bu acaba :halay:
Bende iki gece önce bebek emzirdim rüyamda, önceki gece de hamileydim ama bebek ultrasonda görünmedi hayırdır inş....
Hayır olsun inşallah canım..

Kostebekpasta Kostebekpasta bu sabah Bebiş uyuyun uyuttu sanırım seni de canım, nerde kaldın :KK73:
Hayır olsun rüyan güzel rüya görmüşsün hem sana hem eşine bir işaret mi bu acaba :halay:
Bende iki gece önce bebek emzirdim rüyamda, önceki gece de hamileydim ama bebek ultrasonda görünmedi hayırdır inş....
Yok cnm benim oğlan beni sabah 6 da uyandırır şaşmaz yani :KK51: oğluş öksürüyodu hastaneye gittik bişeyi yokmuş çok şükür .. eşimin sağlık raporu işleri vardı derken bu saatte anca işimiz bitti

Biz 2. Yi istiyoruz cnm ama oğlum 1.5 yaşına gelsin diye beklıyorum :KK22:

Burayı güzelleştiren sizler oldunuz :KK200:gerçekten de her günümüz altın günü gibi oldu....:KK50:
Ve sen güzel bakıyorsun Canım o yüzden güzel görüyorsun....
Dostluğumuz samimiyetimiz daim olsun...
Aminnn canım inşallah :KK200::dua: ne güzel birikim sebep oldu bu sayede çok güzel dostluklar oluşturduk inşallah uzun yılar sürer bu dostluk yol arkadaşlığı ne de olsa topiğin başında da belirtmistik şoyle 4-5 senelik bir birikim hedefimiz var baya baya o sürede çocuk sahibi arkadaşlar çocuklarını büyütmüş olucaklar olmayanlarımız inşallah hayırlısıyla evlat sahibi olurlar :KK9:
Abooo sayfalar ucmuş maşallah .. :nazar: gebelikten konuşulmuş rabbim isteyen herkese basıp etsin güzel güzel kuzucuklar versin:anne: tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea Allah kavuştursun cnm .. kızlar bende rüyamda Doğum yapıyodum hayır olsun kan yok agrı yok dikiş yok normal Doğum yaptım bi kızım oldu aldım eve geldım eşim içten geldi arkama sakladım sürpriz deyip bebegı ortaya çıkarıverdim :KK70: Doğum hediyesi de beştaş pırlanta yüzük istedim :KK70: eşime anlattım sabah gülüyo bana beşi bi yerde alacakmış rüyana girmiş deri ay çok sevindirik oldum ya :KK60:

Sağol canım amin inşallah :KK68: seni de tebrik ederim rüya bahane olmuş kaptın inşallah 5i 1 yerdeyi :KK48:
Bu arada kızlar Kostebekpasta Kostebekpasta no_name_ no_name_ karamelli_turta karamelli_turta hayır olsun inşallah hepinizin üst üste bebek görmesi ilginç :KK39: güzelliklere işarettir inşallah ki Kostebekpasta Kostebekpasta ninki iyiye çıkmıs bile :KK48::KK9:

Aminnn canım inşallah :KK200::dua: ne güzel birikim sebep oldu bu sayede çok güzel dostluklar oluşturduk inşallah uzun yılar sürer bu dostluk yol arkadaşlığı ne de olsa topiğin başında da belirtmistik şoyle 4-5 senelik bir birikim hedefimiz var baya baya o sürede çocuk sahibi arkadaşlar çocuklarını büyütmüş olucaklar olmayanlarımız inşallah hayırlısıyla evlat sahibi olurlar :KK9:

Sağol canım amin inşallah :KK68: seni de tebrik ederim rüya bahane olmuş kaptın inşallah 5i 1 yerdeyi :KK48:
Bu arada kızlar Kostebekpasta Kostebekpasta no_name_ no_name_ karamelli_turta karamelli_turta hayır olsun inşallah hepinizin üst üste bebek görmesi ilginç :KK39: güzelliklere işarettir inşallah ki Kostebekpasta Kostebekpasta ninki iyiye çıkmıs bile :KK48::KK9:
Amin aminnnnn Canım

Günaydın kızlar nasılsınız?

Hayırlı cumalar hepinize.

Benim de oğlum çok hasta :KK43: ishal oldu, halsiz, iştahsız, ayakta zor duruyor :KK43:

Geçen gün 1 yaş doğum gününü kutladık, çok iyidi. Sonra evde bir tek o ishal oldu :KK43: Nazar değdi çocuğuma ya, eridi resmen :KK43:
Çok geçmiş olsun cnm aynı şeyi bende yaşadım oğlumun ikinci yaş günü sonrası çok kötü ishal oldu 10 gun sürdü çocuk ayakta duramiyordu çok kötüydü sürekli ağlıyordu ayy hatırlayınca bile kötü oldum Allahım tez zamanda şifa versin nazara gelmiştir bende öyle yorumlamistim.

Hayırlı olsun, iptal için ne yapmak gerekiyor?

aradım ıptal formu gonderdıler, onu doldurup gnderdım. hesap noyu yazıyorsun..

sımdı onumuzdekı ay uzzerıne bırazdaha ekleyp maasım yatnca bılezık alacgm yıne ıncecık ama agır

aradım ıptal formu gonderdıler, onu doldurup gnderdım. hesap noyu yazıyorsun..

sımdı onumuzdekı ay uzzerıne bırazdaha ekleyp maasım yatnca bılezık alacgm yıne ıncecık ama agır
Hadi inşallah,...bizim de temmuz maaşında kesilecekmiş bes, benim de iptal etmem lazım...

X