Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ayy sabah sabah çok güldürdun beni Allah ta seni güldürsun cnn:)) aile olunca erkekler çok değişiyor gerçektende canını sıkma yap alışverisini:))
Amin canım hepimiz gülelim inşallah hem güldükçe artar mutluluklar :KK37: ben de çok güldüm bu sabah topik çok eğlenceli şifa gibi maşallah :KK31:

Aynen tatlim elimde poşetler kalakaldım..e şampuan diyorum? Başladı kıvranmaya, "şimdi şöyle oldu"diye başlıyorsa cümleye kesin bir halatlar karışmıştır o işe :KK66:
:KK48: kesin canım vardır bi halt yemiştir çocuk gibi nası sıyrılcam bu durumdan diye düsünüyodur :KK48::KK39: napalım canları sağolsunda onlarsızda olmuyo onlarla da olmuyo zor iş biz kadınların hali :KK64:
Günaydın tatlım nasılsın bakalım keyifler nasıl :KK54:
sinirliportakal sinirliportakal tebrik ederim seni canım o k.ç dönüp yatma hareketinden sonra biraz zor kocanın işi :KK48: sanmam sözünden dışarı çıksın sen yapman gerekeni yapmışsın hiç olmaz dememişsin abartma demişssin sıkma canını herşey istediğin gibi olucak tatlım :KK52:

:KK48: kesin canım vardır bi halt yemiştir çocuk gibi nası sıyrılcam bu durumdan diye düsünüyodur :KK48::KK39: napalım canları sağolsunda onlarsızda olmuyo onlarla da olmuyo zor iş biz kadınların hali :KK64:

Günaydın tatlım nasılsın bakalım keyifler nasıl :KK54:
sinirliportakal sinirliportakal tebrik ederim seni canım o k.ç dönüp yatma hareketinden sonra biraz zor kocanın işi :KK48: sanmam sözünden dışarı çıksın sen yapman gerekeni yapmışsın hiç olmaz dememişsin abartma demişssin sıkma canını herşey istediğin gibi olucak tatlım :KK52:
Çocuktan beterler, dediğin gibi,sağlık,huzur olsun da,giden para olsun, yerine gelir elbet..

Ayy sabah sabah çok güldürdun beni Allah ta seni güldürsun cnn:)) aile olunca erkekler çok değişiyor gerçektende canını sıkma yap alışverisini:))

Doğru söylüyosun canım biçok erkekte böyle ama allah var ben şanslıyım bu konuda canım kocam ezdirmez beni ailesine karşı şimdiye kadar hep yanımda hissettim inşallah da değişmez ömür boyu sürer bak cok özledim simdi ben bu deli adamı :KK42:

Screen Shot 2017-07-28 at 09.23.19.png
Screen Shot 2017-07-28 at 09.23.19.png

Günaydın kızlar, hayırlı cumalar dilerim hepimize...Sağlıklı, huzurlu, keyifli bir gün olsun inşallah...

Zulama 700 TL para ayırmıştım,sözde ellemeyecek ve bir yarım, bir çeyrek alacaktım o paradan..ama ani gelişen sağlık kontrollerim için maalesef 150 TL tahliller, 35o TL profesore uçtu gitti...hatta 2 hafta sonra yine bi 350 daha uçacak gibi.. :KK43: velhasil-i kelam, her şeyin başı sağlık, gerisi hikaye :KK66:

sempatik_kiz sempatik_kiz kolyenin teki yok mu hâlâ?

Eskiden babannem altınları alır- koyarken besmele çek, 3 harfliler sever altını ve parayi, çalarlar derdi.hic unutmam, o yüzden her seferinde açıp kapatırken duamı ederim, zira altınlarım kıymetli, hırsızdan saklarken, kalkıp 3 harflilere kaptırmaya niyetim yok :KK66: :skandal::KK57::KK57:

:KK66: Yolunda canım çok şükür şimdilik...
Eşimin maaşınin coğunluguna el koyuyorum zaten,fazla yüklenince de arıza çıkarıyor, mutsuz hissediyormus.ama alış veriş konusunda maalesef güvenemiyorum.
Dün akşam gelirken şampuan bitmiş alıver dedim, kampanyalı olanlardan alayım demiş, gitmiş 20 TL üzeri alış verise 6 TL ye pantene bulmuş, onu indirimli alayım diye 20 TL'lik abur cubur almış,kasaya gelmiş bi bakmış şampuan diye saç kremi almış, üşenmis,sira da varmış, bırakmış kasada gelmiş..sonuç: evde 23 TL'lik gereksiz abur cubur var ve şampuan yok :) delirtir vallahi bu adam beni :p

Geçmiş olsun cnm. Allah acil şifalar versin. Insallah kötü bir sey çıkmaz tahlillerinde.

Kolyemi buldum. Alerjim azınca arkadaşımdayken çıkarmıştım diye hatırladım. Arayıp söyledim." Ben onu sana verdim" dedi. Ama akşam gidince bakmış, ondaymış . O da verdim sanıp unutmuş.

Eşinede çok güldüm. Bu erkeklerin hepsi böyle sanırım. Yazık adamın niyeti iyiymiş. Ama hain kapitalizmin tuzağına düşmüş:KK70:

Geçmiş olsun cnm. Allah acil şifalar versin. Insallah kötü bir sey çıkmaz tahlillerinde.

Kolyemi buldum. Alerjim azınca arkadaşımdayken çıkarmıştım diye hatırladım. Arayıp söyledim." Ben onu sana verdim" dedi. Ama akşam gidince bakmış, ondaymış . O da verdim sanıp unutmuş.

Eşinede çok güldüm. Bu erkeklerin hepsi böyle sanırım. Yazık adamın niyeti iyiymiş. Ama hain kapitalizmin tuzağına düşmüş:KK70:
Çok saol canim, inşallah iyi olur sonucum..

Kolyeni bulmana sevindim, hatırlamasan kalıp gidecek, iyi ki gelmiş aklına..

Erkekler böyle, hayirlisi ile evlenince hak vereceksin bize :KK66:

tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea canım aynen vurucu hareketimi yaptım artık sıkar biraz :KK70: çok güzel canım ailesine ezdirmeyen erkek candır :KK200: bizimki de şükür hiç ezdirmez ama annesi böyle anlatınca ya da abisi para konusunda sıkışınca filan dayanamıyor her seferinde bi deniyor beni ben de genelde olmaz diyorum :KK11: sonuç olarak benim dediğim oluyor En Büyük KK:halay:
sen neden özledin sabah işe giderken görmedin mi eşini canım o_O
buzmavileylak buzmavileylak canım ben de kullanmıştım günde 2 kez ve az sıvı alımı yaptıktan sonra yapmalısın diye biliyorum bende pko var mesela benim 14. gün filan değildi yumurtlamam internetten 50 li paket almıştım ben aklıma geldikçe yapıyordum :KK48: ama bende işe yaramadı işte pko olunca..

Günaydın kızlar nasılsınız?

Hayırlı cumalar hepinize.

Benim de oğlum çok hasta :KK43: ishal oldu, halsiz, iştahsız, ayakta zor duruyor :KK43:

Geçen gün 1 yaş doğum gününü kutladık, çok iyidi. Sonra evde bir tek o ishal oldu :KK43: Nazar değdi çocuğuma ya, eridi resmen :KK43:
Oy kiyamam bebisine, Allah acil şifalar versin canım, nazardir kesin.gerci havalar da aşırı sıcak, etkileniyordur yavrum..

Son düzenleme:
tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea canım aynen vurucu hareketimi yaptım artık sıkar biraz :KK70: çok güzel canım ailesine ezdirmeyen erkek candır :KK200: bizimki de şükür hiç ezdirmez ama annesi böyle anlatınca ya da abisi para konusunda sıkışınca filan dayanamıyor her seferinde bi deniyor beni ben de genelde olmaz diyorum :KK11: sonuç olarak benim dediğim oluyor En Büyük KK:halay:
sen neden özledin sabah işe giderken görmedin mi eşini canım o_O
buzmavileylak buzmavileylak canım ben de kullanmıştım günde 2 kez ve az sıvı alımı yaptıktan sonra yapmalısın diye biliyorum bende pko var mesela benim 14. gün filan değildi yumurtlamam internetten 50 li paket almıştım ben aklıma geldikçe yapıyordum :KK48: ama bende işe yaramadı işte pko olunca..

Evet pko sıkıntı. Benim de öyle. Sabit bir Yumurtlama günüm yok. Ne zaman tutarsa :))))

X