Altın biriktirmeye başlıyoruzz

geçmiş olsun yavrun hemen iyileşir inşallah bol su içirin sıvı kaybını azaltır bir de çorba yedirmeyi deneyin hem gıdasını alır hem sıvı alır. bir de dişten olabilir ishal kızım da 1 yaş civarı baya ishal olmuştu sonra diş çıkınca geçti şimdi yine ishal böyle böyle büyüyorlar annesii

Oy kiyamam bebisine, Allah acil şifalar versin canım, nazarfir kesin.gerci havalar da aşırı sıcak, etkileniyordur yavrum..

Sağol canım. Biz normalde Mersin de yaşıyoruz. Şu temmuz sıcağını geçirelim diye annemin yanına erzurum a geldik. Çok şükür 40 gün gayet iydi. 3-4 gün sonra dönüyoruz. Gider ayak hasta oldu üstelik burası serin. Dediğin gibi sıcak çok etkiliyor. Şimdi Mersin e dönünce nasıl olacak bilmiyorum ((

Evet pko sıkıntı. Benim de öyle. Sabit bir Yumurtlama günüm yok. Ne zaman tutarsa :))))
öncelikle doktora gitmeni tavsiye ederim canım ozmn çocuk istiyorsan çünkü ne kadar yumurtlama gününü yakalasan da yumurtaların etrafında küçük kistler oluyor pko da bu yüzden döllenme olmayabiliyor.. ay altın topiğine hiç yakışmadı yazdıklarım özelden konuşabiliriz istersen canım

Laboquick marka :) ben de Internetten almıştım, eczanede çok pahalı..

Şeker hastalarının takip ettiği gibi bi test olmalı kanda betahcg ve lh olcebilecegimiz pratik bi cihaz..evde kendi kendimize olcebilecegimiz bir aparat bulunana kadar bilime fena halde küsüm.. zira çok para gidiyor bu testlere..üstüne hastane stresi de cabası..

Evet diş çok etkiliyor. Üst azılar çıkıyor şimdi ama, bu pek diş gibi değil uzadı epey. Gece 3-4 defa, gündüz 10 defa yaptı neredeyse. Su gidiyor resmen.

Allah yavrularımızı korusun, saklasın. Derdini bile anlatamıyor daha kuzum

aynen canım :) ya zaten hastane stresi bizi hastanelik ediyor.. inşallah bizden sonraki nesile öyle icatlar çıksın da onlar bari rahat etsin

canım bir doktora götür istersen gün içinde 7 den fazlası iyi değil. kan testi yaptır muhakkak orda çocuklarla bile oynadıysa mikrop kapmış olabilir.

Günde 2 kere yapıyordum canım ben sabah ve akşam...
Özellikle 10. Gün ile 14. Gün arası. Pik i kaçırmamak icin

bugun 12. gunum, dun yaptım daha pik olmadı ama erken regl oldum dıye erken basladım. 3 tane düşük yaptım arka arkaya düzenim bozuldu

no_name_ canım sen neden gitmiştin dr a. Baktım yorumlara ama kaçırdım sanırım.

Geçmiş olsun. Sağlık olsun da, para yerine gelir.
Çok saol tatlim, hiç sorma... sonuca bi ulaşayim anlatırım.. cok ciddi bi durum değil lakin uzun uzun yazıp topigi meşgul etmek de istemem..

Çok teşekkür ederim canım ilgin için :)

Şimdi bir çocuğum var. İkinciye artik inşallah :) onu da 3-4 sene sonra nasip olursa düşünüyorum :)

bugun 12. gunum, dun yaptım daha pik olmadı ama erken regl oldum dıye erken basladım. 3 tane düşük yaptım arka arkaya düzenim bozuldu
Benim de 3 dusugum var canım, Rabbim sağlıkla kavuşmanı nasip etsin bebisine inşallah..araştırılmıştır mutlaka sebepleri...
Her gebelik kendine özgüdür, bu sefer tutar ve tutunur inşallah..

boyle seylerıde yazalım ya D:

Götürdüm canım. Mikrop çıkmadı ama bugün sabah aradım tekrar Dr u. Tahlilleri yenileyeceğiz.

Benim de 3 dusugum var canım, Rabbim sağlıkla kavuşmanı nasip etsin bebisine inşallah..araştırılmıştır mutlaka sebepleri...
Her gebelik kendine özgüdür, bu sefer tutar ve tutunur inşallah..

amin canım inşallah, araştırıldı herşeye bakıldı pıhtılaşma cıktı bende sulandırıcı kullanıyorum hamıle kalıncada hergun ıgne olcam nasıp bakalım, senin nasıl oldu geçmişi pek bilmiyorum saglıklı bir dogum yaptınmı bebeğin varmı

Götürdüm canım. Mikrop çıkmadı ama bugün sabah aradım tekrar Dr u. Tahlilleri yenileyeceğiz.
şükür canım geçmiş olsun inşallah peki rota virüs aşısı yaptırmış mıydınız?
bu arada az önce buzmavileylak sandım yoksa 1 yaşındaki bebişine kıyamam o biraz büyüsün ondan sonra inşallah

Yok canım.2 yıldır istiyoruz,3 düşük , 1 tanede 17. Haftada kaybım var.. hayırlısi inşallah..ben de kullandım son hamileliğimde karından oxapar iğne.. Allahım isteyen herkese nasip etsin.zor işler bunlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…