Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Canım 3 te 2 erkeğe 3 te 1 kıza hak düşer diye duymuştum

niye ki canım bu konuda üzerinde baskı mı var
anne 1/4 alır 3/4 ü de kaç çocuk varsa aralarında pay edilir

saat 3 e kadar bakcak 700 vercez cnm

Cnm süt ne kadar dayanıyor buzlukta
Bnmde burda akrabam yok Bnde bakıcı bulacağım izinler bitince mecbur
Siz deneyimli annelerden bilgiler almayı isterim valla
derin dondurucuda 6 ay buzdolabında 3 gün oda sıcaklıgında 3 saat

merhaba kizlarr
bende bugün evdeyim izinliyim
bende kizim 10 aylık olduğunda başladım
haziran ayında
Allah güç kuvvet versin hepimize
bebeğine kim bakacak canım
bakıcıya vercem cnm senın kuzuya kum bakıyor

Kızlar market alışverişi yaptık herşey çok pahalı ya
Yumurta 8 tl
Kola 2.25 tl
Şampuan 2 tane 22.5 tl
Sac kremi 10 tl
Mahlep 7.5
Hashas 6 tl
Süt 2 kutu 5 tl
Vişne suyu 2 tl
Pasta süsü 1.60
Susam 3 tl
Beyaz peynir 6.75 tl
Fanta 2.25 tl
Kapya biber 3.30 tl
Sarımsak 5.30 tl
Karpuz 8.5 tl
Taze fasulye 5 tl
Erik 3.5 tl
Salatalık 3 tl
Üzüm 4.5 tl
Patates 6.20 tl
Yeşillik 1.5
Mısır 4 tl
Domates 3 tl
Toplamda 140 tl bayıldık geldik

valla ben bu aldıgım bılezıgı kolumdan cıkarmıyorum, hıc sevmezdm bu cok spor,.id

Uygun olan 3 ay saklamak canım. Fazlasını tavsiye etmiyorum. Hatta imkânın olursa 1 ayda da bitirebilirsin.
Sağol cnm
hoşbuldum canım
Amin inşallah
Oğluşu dört gözle bekliyoruz amin cnm
[/QUOTE]

Ayyyy ne güzel demek oğlan bekliyosunuz eee bizde teyze olucaz yakında şimdiden hayırlı olsun canım benim bebek tecrübem yok ama burda anne olan arkadaşlarımız çok onlar sorularına cevap verebilecektir

Aynen canım benimde aklımda bunlar ama henüz cesaret edemedim borç oderken birde buna masraf yapmak istemedim açıkcası ama uygun zamanda kendimi şımartıcam [/QUOTE] evet teyze oluyorsunuz canımm:))
Evet arkadaşlardan yardım isterim bol bol
Arada kendimizi şımartmak lzm aslında iyi yaparsın cnm
Ben artık alışverişte bebeğe odaklandım coğu seyi de alındı cok şükür

Gel gel :)
Öyle uzaktan bakmakla olmuyor birikim.. para harcarken bizleri hatırla akşam bunu aldığımı söyleyemem kızlara de :)
Bu arada günü 15 lira bilet parasıyla kapatıyorum.. en kısa zamanda baba-bank'ı ziyaret etmeliyim

geldim geldim uzaktan bakıyorum ama her dediğinizi de yapıyorum akkıllı öğrenciyim:) önceden a101 bim gibi marketlerde mutfak eşyalarını görünce almadan geçmezdim artık almıyorum benim için zor oldu ama sonra kumbaraya başladım elime geçen bozuklukları atıyorum içine birşey alırken artık istek mi ihtiyaç mı diye soruyorum kendime bunları yapmazkende birikim yapıyordum ailem bilir kirli çıkıyımdır çalışmasam bile biryerde azda olsa param olur hayat bu nerden ne geleceği belli olmuyor kötü gün paralarım onlar benim burda ki hedefim sizin gibi ALTIN biriktirmek hiç altın almadım başlıycam sizin sayenizde

Çarşı pazar herşey çok pahalı canım allah yardımcımız olsun markete bi sonraki gidişimde önceki fiyatları bulamıyorum sorsan enflasyon tek haneli rakamlarda deniliyor ama gel gör ki cebimizden cıkan kaç katı

Ayyyy ne güzel demek oğlan bekliyosunuz eee bizde teyze olucaz yakında şimdiden hayırlı olsun canım benim bebek tecrübem yok ama burda anne olan arkadaşlarımız çok onlar sorularına cevap verebilecektir

Aynen canım benimde aklımda bunlar ama henüz cesaret edemedim borç oderken birde buna masraf yapmak istemedim açıkcası ama uygun zamanda kendimi şımartıcam [/QUOTE] evet teyze oluyorsunuz canımm:))
Evet arkadaşlardan yardım isterim bol bol
Arada kendimizi şımartmak lzm aslında iyi yaparsın cnm
Ben artık alışverişte bebeğe odaklandım coğu seyi de alındı cok şükür[/QUOTE]

Çok sükür canım ne güzel eksiğide kalmamış bir tek beişin gelmesini bekliyosunuz ismine karar verdiniz mi

2 ve 4 tam benim tarzım
Hatta bugün saatten konuşunca 2.ye bakmıştım bende :) uygun zamanı kolla bize de haber ver olur mu

Benimde favorim 2. Özellikle canım bakalım takipteyim bi indirim bisey yakalarsam size de haber veririm mutlaka

çok güzelmiş cnm benim begendıgımde bu
Eki Görüntüle 2026549

Aaaa çok guzel bi model canım bende çok seviyorum rose-metal uyumunu uygun bi fiyata yakalarsan kaçirma canım
Gel tabi ki hellim peyniri hoşgeldın kapımız tüm birikimci dostlara açık ne güzel bi yandan birikimlerimizi büyütüyoruz bir yandan topiğimizi bir yandan da arkadaşları dostları

Selamlar
Bugün ets turun günübirlik turuyla Dalyan'a gittik. Güzel ve yorucu bir gün oldu. 2 kişi için 160 lira ödedik. Kızımdan para almadılar. Tatilin bitmesine iki gün kaldı. Cumartesi akşam uçağı ile Ankara'ya dönüyoruz.
Ayın 1inde maaş alacağım. 4000 lira kredi kartı ödeyeceğim. Geriye birikim için birşey kalmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…