Altın biriktirmeye başlıyoruzz

hellim peyniri hellim peyniri
Hoşgeldin.....
Senin altyapı var sanırım Canım zorlanmazsın sefalar getirdin.....

hoşbuldum evet biraz alt yapı var severim birikim yapmayı mutlu oluyorum bu yüzdende daha çok çaba harcıyorum biriktirmek için KÖTÜ GÜN PARASI DİYORUM AMA ALLAHIM KİMSEYE ÖYLE GÜN YAŞATMASIN birikimleri ailemizle birlikte musmutlu günlerde değerlendirelim :super:

canım benim eşim işi dolayısıyla herşeyimizi yapamıyor yoksa o benim araba kullanmamı istemez pek buranın trafiği çok pis çünkü dolmuşçular filan fena kullanıyor.
ama işte işi çok yoğun saatleri belli değil benim işim ise saatim belli idare biraz daha esnek kızımı bırakıp işe geçebilirim rahatsızlanırsa arabayla alır gelirim vs gibi durumlarda çok önemli araba. seni çok içten destekliyorum inşallah gönlüne sinen bir araba bulursun :KK36:
çok teşekkür ederim
inşallah

Iyi aksamlar.. nasilsiniz?
Bi kac saat once basima cok tuhaf bisey geldi
Is yerinde wcyi kilitleyip giriyoruz.
Bu gun aksam ustu girer girmez biri oymamaya basladi. Bir kere mutlaka denenmesi gerekiyor cunku dolu bos anlasilmiyor. Ama o ustuste zorluyordu. Acele etmek istemesemde hasta fln vardir diye ciktim. Bir kadin ve cocuk var. Oda arkadasimla konusuyor. Sizmiydiniz dedim evet dedi, ztn isimi bitirince cikicam bos bekleyecek halim yok bsy var saniyorum neden zorluyosunuz dedim. Sert ama normal ses tonu ile. Cocuk yapti dedi o zmn cocuga sahip cikin engel olun dedim odaya girdim. Meger belediyeden zayif hali ve zor hayat sartlari nedeniyle hep destek oldugum bir kizinmis.
Oda arkadasimi odasina cagirdi. Ne konusuldu bilmiyorum. Odasinda iki dunyada gormek istemedigim ve kesinlikle konusmadigim biri daha var o an ordamiydi karistimi bilmiyorum.
Bi ara odama geldi goruscez sonra diye cikisti cikista goruscez sonra diye cikisti beni bulurmus.
Cikista dik dik bakiyor ben senle goruscem sonra diyor ( bi yerden sonrasini hatirlamiyorum ) ben gidiyorum otobus var dedim noluyo bi derdin varsa duzgun soyle dedim insan olcaksin sana dunyayi dar ederim kimse benim ablama laf edemez terbiyesiz diye saymaya ustume yurumeye basladi. Herkes var. Kendine gel terbiyesizlik yapma noluyosun dedim. Basbas bagiriyo ustume geliyo sok oldum hic kimse bu kadar yaniltmamisti.
Seviyesiz seni allaha havale ediyorum dedim. Yanimizdada baska biri onu goturmeye calisiyo. Hala bsyler savuruyo.
Otobuste telefonla gorustum.
Bak bsy deme rahat dur diyorum yine dinlemiyor dedi yarinda yanina gelicem uzatmicaksin diyorum hala sana dogru geliyo diyo kadinda bsy diyemedi. Yanina cagirdigi oda arkadasimi aradim salak o kotulugunden degil salakligindan yapiyo bu kdr buyutmesine bende sasirdim diyo. Mudurume ulasamiyorum. Asil amiri aramamak icin zor duruyorum. Yarin ola hayrola. Bu bana aslinda cok arkadas gereksizligini bi kez daha gostermis oldu.

Bu arada elim cok darlanmisti. Kredi kartimla arkadasima aldigim bsyin parasi geldi. Iyi oldu biraz harclik olur. Esim bahsis alamiyor brz sıkıstık ama Allah buyuk elbet bi kapi acilir.

Ara ara okuyorum, hepinizin iyi oldugunu gorunce rahatliyorum. Ama en cok aklimda kalan sempatik kizin borcunu sifirlamasi. Bence bir mucize :) kac ayki emek sonuc verdi :)

Selam kızlar nasılsınız
Bikaç gündür yokum buralarda bakamadım hiç
Sabah iş çıkışı kahvaltı ya gittik arkadaşlar la yeni mekan çokda beğendik
Yeni olduğu için fiyatlarda uygun du kişi başı 15 tl
Kahvaltı sonunda türk kahvesi de ikram ettiler çoook memnun kaldık
Bütün eş dostla ve kardeşimler gelecek
Sırayla her hafta gitmeyi düşünüyorum 1 gün.
Bugunku harcamam 17.25 tl

Bende kendime Kuveyt'ten altın hesabı açtım, oğluma verilen 200 tl harçlığı hemen altına çevirdim:halay:doğumdan gelen 2 yarım bir tam altınım var onları da bozdurup gram alacağım. Bir yandan da bozuk, bütün ne bulursam kenara atıyorum her ay bir gr hedefim bakalım. Rabbim bereket versin. Bi çeyrekte eşimin borcu var bize:KK76: Allah sizden razı olsun, tipiği sürekli okuyorum ama yazamıyorum benim minik 6 aylık hareketlendi durmuyor. Allah birikimlerinizi bereketlendirsin:KK15:

Bende kendime Kuveyt'ten altın hesabı açtım, oğluma verilen 200 tl harçlığı hemen altına çevirdim:halay:doğumdan gelen 2 yarım bir tam altınım var onları da bozdurup gram alacağım. Bir yandan da bozuk, bütün ne bulursam kenara atıyorum her ay bir gr hedefim bakalım. Rabbim bereket versin. Bi çeyrekte eşimin borcu var bize:KK76: Allah sizden razı olsun, tipiği sürekli okuyorum ama yazamıyorum benim minik 6 aylık hareketlendi durmuyor. Allah birikimlerinizi bereketlendirsin:KK15:
Bereketli olsun cnm

:anne:İyi akşamlar kızlar Tutuy Tutuy ve @hellim peyniri hoşgeldiniz kızlar birikimleriniz bol keseleriniz dolu olsun :nazar:ben bugün markete 140 harcadım bide netten Bebek bezi aldım daha uyguna geliyo 174 lü primayı 79 a aldım oğluma 3 ay gider
Hoşbulduk canım
Hepimizin birikimi bol olsun inşallah

Günaydın kızlar, hayırlı cumalar dilerim hepimize...Sağlıklı, huzurlu, keyifli bir gün olsun inşallah...

Zulama 700 TL para ayırmıştım,sözde ellemeyecek ve bir yarım, bir çeyrek alacaktım o paradan..ama ani gelişen sağlık kontrollerim için maalesef 150 TL tahliller, 35o TL profesore uçtu gitti...hatta 2 hafta sonra yine bi 350 daha uçacak gibi.. :KK43: velhasil-i kelam, her şeyin başı sağlık, gerisi hikaye :KK66:

sempatik_kiz sempatik_kiz kolyenin teki yok mu hâlâ?

Eskiden babannem altınları alır- koyarken besmele çek, 3 harfliler sever altını ve parayi, çalarlar derdi.hic unutmam, o yüzden her seferinde açıp kapatırken duamı ederim, zira altınlarım kıymetli, hırsızdan saklarken, kalkıp 3 harflilere kaptırmaya niyetim yok :KK66: :skandal::KK57::KK57:

X