Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Herkese merhaba arkadaşlar mutlu pazarlar nasılsınız bakalım

Bende düsünüyorurum canım hatta eşim onun yerine altın biriktirelim diyo 3 ayda 1 ATA şeklinde bi önerisi var kendisinin bes yerine ancak bizim kurum henüz bes e dahil değil ocak itibariyle dahil olucaz bakalım 2 ay göreyim neymiş ne değilmiş ona göre bi karara varırım

birbirimizi görüncede gaza geliriz diye düşünüyorum

Iyi düsünmüssün canım herşey motive olup daha fazla altıncık için

Merhaba kızlar mutlu pazarlar :) ben de bugün evi temizledim tabi kızımla bu saate kadar temizlik ve yemek anca bitti ki eşim de yardım etti sağolsun :) şimdi kızım uyuyor biz de dinleniyoruz uyandığında parka ya da mangal yakılmayan piknik yeri var yakınımızda oraya gideriz kızım için gidersek sadece 5 tl giriş ücreti olur çayımızı filan evden katarız
Tablo bence de iyi fikir ben sizinle gaza geliyorum zaten aylık çeyrek almak için yazarsak çok daha iyi olur tabi :)

Bende bütün gün temizlikle uğraştım hala bıtmıyor. haftaıcı ısten gec gelıncehıcbısey yapamıyorum, baay kırlenıyor oyle olnca haftasnuna bırıkıyor.:) bu hfta temızlık haftası ustten yaptım sımdı kırı gıtsın dıye her gun bı odayı detyalı temızlıcem ıyıce temızlenır :)) bırde tabı ben hamıle kalmaya calısıyorum bazı gunlerı es gecıyorum o yzden

bugun harcamam 30 tl, eşime kılıf aldık telefon için o kdar,

evlılık yıldonumu hedıyesı aldm brıde 300 tl ama taksıtle aldm, akıllı saat ıstıyordu.

bana sen ne ıstıyorsun dıyor:) saysam bıtmez, telefon alalım dedı bozuk gıbı bıraz benımkı. ıstemedım. kıyamıyorum, :)))

Kolay gelsin sana da :) hayırlısıyla inşallah en uygun zamanda gelir meleğiniz ben de her gün akşamları birşeyler yapıyorum ama süpürmesen olmuyor haftasonları mutlaka süpürüyorum da birini yapsam biri kalıyor napalım sağlık olsun

Sağol canım karamelli_turta
Kredi kartım mak. 300 lirayı geçmiyor
Geçen kış her ay 1 çeyrek aldım son 3 ay hariç
Bu sene de 7 çeyrek yaptım yıl sonuna kadar devam edebilirim inşallah
Oğlum içinde 4 bin biriktirdim
Eşim ile de tatil ve ihtiyaç parası biriktiriyoruz ama o para sürekli azalıp çoğalıyor

İyi akşamlar herkese,bir arkadaşımiz ne sıklıkla dışarıdan yemek yiyorsunuz diye sormustu eşim öğle arasi eve geliyor genelde eve istiyor dışarı çıkmıyorz bebekten dolayı bide ben biraz temizlik konusunda takıntılıyim her yerden yiyemem tek bir yer dışında öğle yada akşam yemeğini istiyorz genelde eşim dışarıdan yemeyi ve eti çok sever benimde işime geliyor açıkçası:)) yani harcamasiz bir günüm olmuyor dün bime gittim 48 tl tuttu bugünde çay bir iki şey daha aldım 25 tl tuttu ,dün dışardan istedik akşam yemeğini 30 tl .bişey soracam bide 5 tl yağ size ne kadar gidiyor arkadaşlar:)))

3 ay kadar gidiyor bize 5 lt yağ. Evde 2 kişiyiz.

Eşim kızartma çok seviyor. Biz de 2 kişiyiz 2-3 ay gidiyor canım.

Yakışıklısın doğum günü kutlu olsun, sağlıklı mutlu yıllara inşallah.

Kızlar gunaydinlarrr, herkese bol bereketli, mutlu mesut bir hafta dilerim..haftasonu eşimle birlikte yerlere kaçınca girip yazamadım ama şimdi okudum geriye dönük tüm yazışmaları..

Kızlar topik için ay ay birikim tablosu hazırlayalım diyorum ne dersiniz ? :)

Tablo bence de iyi fikir canım, bizi gaza getirir.. özelden mı mesaj atacağız sana?

Ogluşunun yeni yaşı kutlu olsun canım, Rabbim sağlık, mutluluk, huzur ile kutlamayı nasip etsin coook çok uzun yıllar..

Günaydın kızlar herkese mutlu huzurlu keyifli bereketli bir hafta olsun hepimiz için

Canım doğum günü kutlu olsun oğluşunun sağlıklı mutlu başarılı kendisine ailesine ülkemize hayırlı bir evlat olsun inşallah herşey gönlünce olsun

Günaydın kızlar :)

Bol birikimli, az harcamalı, bereketli gün ve hafta olsun bizim için :))
Aynen canım fazla harcanmasın diye haftalık menumu hazırlayıp dün akşam bimden ve marketten alacaklarımı aldım.haftaya pazara kadar markete gitmek istemiyorum, farketmeden çok gidiyor yoksa

Amin canım, teşekkürler :)

Aynen canım fazla harcanmasın diye haftalık menumu hazırlayıp dün akşam bimden ve marketten alacaklarımı aldım.haftaya pazara kadar markete gitmek istemiyorum, farketmeden çok gidiyor yoksa

Kesinlikle... Markete girince ister istemez, insanın gözüne birşeyler takılıyor. İyi yapmışsın

Günaydın tatlım, mutlu haftalar, kolay gelsin islerinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…