Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kizlar,

sabah yeni cocuk doktoruna kayit yaptik, iyi oldu. Otobüsle 5 dakika. Bizim doktorumuz halen münihdeydi, 45 dakika yol gidiyorduk. Esime dedim sen olmadiginda trenle hasta cocugu götüremem okadar yol.
Sonra gitdim bi 100€ daha cektim, zulaya atdim. Artik her ay öyle yapcam. Cok dara düsmedende cikarmiyacagim.
Eve geldim yemek yaptim, mutfak dolaplarini icden disdan temizledim. Elbise dolaplarini toparladim, kizin kiyafetlerini sectim. Onlar komsuya gitcek, kücük kizi var.
Aksamda komsumla elma toplamaya gitcez. Büsürü findik agaci bulduk, ama onlarin herhalde daha bir kac haftasi var.
Simdide kizin odasini silcem, obir odalarin tozunu alip makine cekcem.
Yarinda banyo tuvalet, tamamdir.

Selamnn kızlar bizim konu çok geride kalmış...
3 haftadır hastayım. Boğaz enfeksiyonuyla başladı bir çok yerde iltihap oldu falan derken. Bugün çok şükür biraz iyiyim. Raporluyum başlamadım ise henüz. Son sonuçları bekliyorum. Yediğim iğnelerin ilaçların haddi hesabı yok.

Araba iananilmaz büyük masraf açtı. Her sey ust üste...
Düşündükçe geçmişi daraliyirum fena haftalardi.

Çok geçmiş olsun canım
Bu aralar gercekten hersey masraf
Okul alışverişine çıkmadık daha bakalım kaç milyon milyar cikcak cepten

cok gecmis olsun canım

Selam kizlar,
bugün kizi arkadasina biraktik, esimle daglara kactik. Teleferikle yukari ciktik, biraz yürüdük. Dag manzarasında bi yemek yedik döndük. Biraz masraflı oldu ama güzeldi. Uzun zamandır bas basa biryere gitmemiştik.
Zulamda 200€ var. Kizada 100€ kenara atdim. Artık her ay ona 100€ biriktircem.
Derslere hala baslamadim, kafam almiyor yorgunluktan.

Günaydın hanımlar
Yoğun is günleri geçiriyorum
Okulda acildi çok şükür
Masraflar boyumu aştı
Önce İstanbul sonra Mersin sonra okul masrafı dünde arabanın vizesi 2100 sigortası 6600tl tuttu kasıma kadar surunecegim

Merhaba beyazlık olunca ne yaptınız

Selam kizlarr...
Eylül ayı gerçekten masrafın zirve yaptığı ay oldu...
Ben de bugün ödemeleri yaptım. Diğer kredi kartinin ödemesine daha var ve nakit bitti...
Birikimden odeyecegim mecburen...

Benim de ilk haftam yoğun geçti sanki nefes alamadım hissettim...Okulumu değiştirdim. Oğlum başka okula başladı her şey yeni ve başa döndü.
Hafta sonu da çamaşır temizlik yemekle geçti. Akşam oldu bile... 2 günlük yaptım yemeği bugün ve yarına..

Gelecek hafta sonu da poğaça ve kek yapayım oğlum okula götürür... Kantinler çok pahalı ve ne ladar da olsa sağlıksız.
Tabi arkadaşları alınca canı istiyor. Çarşamba günleri kantin günü belirledik.

Şimdiden Ekim ayı gelse diye bakıyorum... Dikkatli harcama yapmalıyım..

Özel ders ücretleri de çok yüksek gerçekten şimdi değil ama 2 yıla.kalmaz benimki de ohtiyac duyacak. Ona da ayrıca birikim gerekli.

Bu yıl sadece derse girip cikasim var kurs yapmayacağım. Geçen yıl çok yaptım ve çok da yoruldum... borç fazla diye dayandım resmen. Ama bitik durumdaydim sene sonunda

Gerçekten çok masraflı bir ay oldu
Dün kirtasiyelere 3bin harcadım önceki hafta 2 bin harcamistim ve hala 4 kitap eksik. Hafta içi alicam onları da
Şu aritmanin filtrelerine 1500 odedim
Kızın eksikleri hiç bitmiyor maşallah yine biseyler aldırdı internetten
Tarhana ve erişte alicam
Nar eksisi Pekmez ceviz alicam
Bulabilirsek doğal bal alicaz
Bu ay arabanın vizesi yapıldı
6600tl sigortaya ödedim kartla Ekim ayında odenecek. Benim Ekim ayı da zor geçecek
Kiza özel ders aldırıyorum matematikten 4000ona vericem fizik hocası da bulmam lazim
Ayyyyy daraldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…