Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kızlar bankada işim vardı onu hallettim. Akşam olmadan yürüyüşü de yaptım...
Bu ara kafam kendi geniş ailemle ilgili birkaç şeye kafam takılıyor...
Huzursuz uyuyorum kafam dolu diye...
Bende aksam 70dk yürüdüm bacaklarım sizliyor🤣
Allah ferahlık versin canım içine inşallah kötü bisey yoktur

Selamlar, bayadir girememistim, yaz tum hiziyla geldi bize, evde iste yogunum, ne ara Temmuz sonuna geldik ki.
Okul sezonunu kizin kres mezuniyeti, oglanin gosterileriyle kapattik, oglum yaz okuluna basladi, kizim Agustos`taki Turkiye seyahatimize kadar kreste devam edecek gelince anaokuluna baslayacak.
2 hafta sonra Turkiye`deyiz insallah, suan kargolar geliyor, ailelere hediyeler aliyoruz. 3 hafta kalacagiz, once Istanbul oradan 4 gun Antalya, oradan Ankara ve en son Istanbul`dan donus olacak, cocuklar da ben de heyecanliyim. Gitmeden isleri yoluna koymam gerek, yeni bir ekip arkadasi katildi, onun egitimi var, bitirmemiz gereken projeler falan.
Maddi olarak, oglumun yaz okulu masraflari arttirdi ama terfi aldim, maasim artmis oldu. Simdi Turkiye`ye git gel yine masraf olacak ama olsun deger, ayrica kiz anaokula basliyor artik ozel kres ucreti odemeyecegiz.
Herkesler iyidir umarim, bendeki son durumlar boyle.

Bende aksam 70dk yürüdüm bacaklarım sizliyor🤣
Allah ferahlık versin canım içine inşallah kötü bisey yoktur
İşle ilgili canımı sıkan şeyler var. Aile ile ilgili var... Umarım kısa sürede hepsi geçer. Bazen gerçekten yiliyorum her şeyden... Bu ara hiç keyfim yok bakalım hayrolsun

Gunaydin iyi pazarlar kızlar...Dünden bugün için de yemek yapmıştım. O konuda kafam rahat...Birkaç parça yıkanacak kıyafetler var. Onlar yikansin asacağım

Market ve kapalı pazar gibi bir yer var oraya gittim geldim. Biber ve domates salçası ceviz yoğurt aldım. 500TL ödedim karttan...
Süt alacak yer yok bu ara. Hava sıcak süt bozuluyor diye getirmiyorlar... Evde yapılabilen yoğurt her zaman favorim :KK76:

Selâm canım kızlarr 🌺🥰
Sıcak çok sıcak bir pazar gününden 😂
Dün sinema günümüzdü ters yüz 2 filmi vizyona girmiş,çocuklarin gözünden kaçmiyor tâbi bende çok beğendim filmi yalnız 😁
Bugün ev işleri, temizlik, yemek daha bitmedi tâbi.
Bu ay da bitti gidiyor.
Bende kilo aldım T tatlu ama yürümeye bile üşeniyorum 🤦🏻‍♀️iştahlıyız da ondan böyle

Selâm canım kızlarr 🌺🥰
Sıcak çok sıcak bir pazar gününden 😂
Dün sinema günümüzdü ters yüz 2 filmi vizyona girmiş,çocuklarin gözünden kaçmiyor tâbi bende çok beğendim filmi yalnız 😁
Bugün ev işleri, temizlik, yemek daha bitmedi tâbi.
Bu ay da bitti gidiyor.
Bende kilo aldım T tatlu ama yürümeye bile üşeniyorum 🤦🏻‍♀️iştahlıyız da ondan böyle
Ben de söz verdim bir türlü gidemedik usendim açıkçası..

Yemek tabiki güzel bir şey ama artık zor oluyor kilo vermek.

Ben de bu ay bitse diye bakıyorum. Ağustos da maddi bir nebze rahatlicam

X