Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ne yapayım tatlum malum pazar
Geç kahvaltı sonra temizlik
Yeni oturdum daha
Akşama ne pisircem onu düşünüyorum kara kara😂
Bende hayatımda görmediğim kilolardayim okul açılmadan kilo vermem lazım kiyafetlerime sigamiyorum
Ben de ilk kez bu yıl bu kadar kilo aldım. Ve hiçbir pantolonun olmuyor. Ben de okul açılana kadar vermem gerekli... Araba demişsin ben de düşündüm araştırdım kredi vs ama mümkün değil degistiremem..Oysa ne altınlar birikimler yapardık gerçekten çok kötü her şey...

Bu ara sıraya koydum. Et sabze baklagil şeklinde dönüyorum her gün.
Bugün fırında tavuk yaptım. Yarın sebze günü...Ve dün en son üşendim pazara gitmedim. Yarın ne sebze pişirim bilmiyorum. Biraz mesafede pazar var belki gider alırım sebze...
Çarşamba pazarı vardı. Oraya gittim Ispanak 60 fasulye 100 dedi ve almadim...inanılmaz pahalı geliyor

Allah sonumuzu hayr etsin dünya iyiye gitmiyor. Gerçekten geçim zor birikim oldukça azaldı. Arabamı değiştireyim dedim ama param yetmedi borca da girmek istemiyorum
Karın tokluğuna çalışıyoruz ya
Bizdeki enflasyon sizinkin yaninda zaten cüce kaliyo. Inanki orda nasil idare ediyorsunuz hiç bilmiyorum.
Bencede hic borca girme canim. Ekonomi düzelcegine dahada kütüye gidiyor her yerde.

Selam kizlar,
yarın tüm gün toplantımiz var baska bir subede. 4 yerine 6 da kalkcam sabah. Onun mutlulugunu yasiyorum su an resmen 😂😂😂
Bugün kizla ve yegenimle disardaydik 40€ gitdi. Döseklerimizin hepsi çökmüş, gecen hafta gitdik 2 tane aldik, artik bel agrisi tavan yapmisti. 1100€ o tutdu. Yarisini ön ödeme yaptik, yarisinida 3 hafta sonra geldiginde ödüyecegiz. 1 tane daha almaliyiz. O mecbur biraz bekliyecek.
Sene sonu yine sendika görüsmeleri basliyacak, cok umutlu degilim ama umarım iyi bir zam cikarirlar bize.

Günaydın yeni haftadan kızlar.

Cebinizde paranız vücudunuzda sağlığınızın olduğu harika bir hafta olsun☀️💫🩵

A Asmin75 güle güle kullanin canım. Uyku kalitesi önemli. Ben de sanırım kış ortası gibi oğlumun yatağını yenileyeceğim...

Bugün evde az isim kaldı yemek yok. Büyük ihtimal semizotu bulursam onu yaparım... Yanına bir şey daha eklerim.

Günaydın kizlar yarın oturduğum yere çok yakın pazar var. Bugünlük marketten bir şeyler alayım dedim. Yine ufak çaplı kalp krizi geçirdim fiyatları görünce😡😡
1 kilo kabak 6li maden suyu aldım döndüm...
Kabağın yanina pek uyumlu olmasa da salçalı makarna yaparım biraz bugünlük böyle olsun.

Sabah da sipariş vermiştim temizlenmiş çupra aldım 3 kilo. Dondurucuya koydum. Ara sıra yaparım...

Dışarı çıkmayı da yasaklayacagim kendime hep bir şeyler alıyorum 🤣

Günaydın kizlar... Bugün akşam yemeğine balık salata yapacağım... Pazar alisverisim var acil az öz seyler alacağım. Yoksa ipin ucu kaçıyor. Bazen arada ufak etek çürüyen oluyor. Çok üzülüyorum..

Arabam da arıza vardı şimdilik birkaç şey yaptılar bugün. Ama gerçek bir bakım gerekli farkındayım...

Sayfa düşmesin altlara diye bu arada ben yaziom ben cevapliom 🤣🤣

Pazara gittim 10 dk da beynim yandı sicaktann..
Ispanak semizotu salatalık ve maydanoz roka tere aldım... Yemyeşil alışveriş bu oldu🤣
Meyve almadım çünkü 2 gün idare edecek kadar vardı ve fiyatlar 50 den basliyordu...
Yufka ve kuru kayısı alıp hızla uzaklaştm...

Bugün menumde balık var. Balık yemeyene taze fasulye bulgur pilavı var... Şimdi yemeği yiyeyim... Akşam yürüyüş yapmaliyimmm..

Kızlar yürüyün kilo almayacağız altın alacağız🤣🤣🤣

Günaydın kizlar sabah hemen yarım saatlik yürüyüşü yapıp eve geldim. Hemen ortalığı toparladım. Şimdi kahvemi ictim dedim bizim kızlar var mı bakayım... 😅
Bugün baklagil günü nohut hasladım. Dün akşamdan pilav da var.

Aşure yapacakmis yakın arkadaşim yemeye çağırdı... Aman Allahım ben diyetteyken🥺🥺 bugün sadece aşure yiyerek günü kapatacağım..

Sayfa düşmesin altlara diye bu arada ben yaziom ben cevapliom 🤣🤣

Pazara gittim 10 dk da beynim yandı sicaktann..
Ispanak semizotu salatalık ve maydanoz roka tere aldım... Yemyeşil alışveriş bu oldu🤣
Meyve almadım çünkü 2 gün idare edecek kadar vardı ve fiyatlar 50 den basliyordu...
Yufka ve kuru kayısı alıp hızla uzaklaştm...

Bugün menumde balık var. Balık yemeyene taze fasulye bulgur pilavı var... Şimdi yemeği yiyeyim... Akşam yürüyüş yapmaliyimmm..

Kızlar yürüyün kilo almayacağız altın alacağız🤣🤣🤣
Kiz çok sıcacık
Bende 9da falan gidiyorum pazara 1 saate dönüyorum
Meyveler çok pahalı gerçekten
nane fesleğen alicam bende kurutmak icin

Ben bu ay çok alışveriş yaptım
Ağustos kışlık hazırlıkları derken
Eylülde okul masrafı derken kendime kalmıyor
4 elbise 2 gömlek bir pijama takımı 2 eşofman takımı 3 esarp aldım.

Kiz çok sıcacık
Bende 9da falan gidiyorum pazara 1 saate dönüyorum
Meyveler çok pahalı gerçekten
nane fesleğen alicam bende kurutmak icin

Ben bu ay çok alışveriş yaptım
Ağustos kışlık hazırlıkları derken
Eylülde okul masrafı derken kendime kalmıyor
4 elbise 2 gömlek bir pijama takımı 2 eşofman takımı 3 esarp aldım.
Sen batmissindir bu alışverişle..
Evet Eylül okul açılınca ekstra masraf demek...yaz sezonu kartları minimuma indirme cabasindayim

Biber fiyatları düşerse kapya sivri biber dolmalık biber koyacağım ben de...

Vişne sezonunu kaçırdım galiba bu hafta yoktu. Cumartesi pazarına bakacağım varsa 3 kilo alıp koyarım..

Sen batmissindir bu alışverişle..
Evet Eylül okul açılınca ekstra masraf demek...yaz sezonu kartları minimuma indirme cabasindayim

Biber fiyatları düşerse kapya sivri biber dolmalık biber koyacağım ben de...

Vişne sezonunu kaçırdım galiba bu hafta yoktu. Cumartesi pazarına bakacağım varsa 3 kilo alıp koyarım..
Sankim biraz battım ama farklar ve sınav görevi var bu ay yirttim🤣

Günaydın kizlar sabah yürüyüş yaptım ama zorla yarım saat artık öyle sıcak ki yürümek zorluyor. Akşam da cadde tarafı kalabalık ama yürümek zor tenha yerlerde de ben korkuyorum 😞

2 makine çamaşır yıkadım kurudu. Yemekleri de yaptım. Kahvemi ictim. Çok şükür daha ne olsun... Kahvaltı 12 de yaparız...

Ortaokul kitapları ile ilgili bilgim yok en iyi hangi yayindir kizlar ? Oğluma alacagim
T Thewitcher karamelli_turta karamelli_turta özelden de yazabilirsiniz

Günaydın kizlar sabah yürüyüş yaptım ama zorla yarım saat artık öyle sıcak ki yürümek zorluyor. Akşam da cadde tarafı kalabalık ama yürümek zor tenha yerlerde de ben korkuyorum 😞

2 makine çamaşır yıkadım kurudu. Yemekleri de yaptım. Kahvemi ictim. Çok şükür daha ne olsun... Kahvaltı 12 de yaparız...

Ortaokul kitapları ile ilgili bilgim yok en iyi hangi yayindir kizlar ? Oğluma alacagim
T Thewitcher karamelli_turta karamelli_turta özelden de yazabilirsiniz
Canım Evdekilere bir bakayım yayınları hatırlamıyorum akşam atarım unutmazsam.

X