Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kizlar,

kimse yazmaz oldu burda artik
Kizim dogum günü gecen aydi, anca bugün kresdeki arkadaslariyla oyun alaninda kutladik. 450€ tutdu hepsi. Arkadaslari hep orda kutluyordu biz pek kutlamiyorduk, bu seneye söz vermisdim. Kay aydir ise giderken trende anket dolduruyorum onun icin. 570€ birikmisdi bir kac cocukve yetiskin bugün gelememisdi yoksa 600 ü buluyordu. Kizima dedim ama bu ilk ve son.
Birdahakinde evde kutluyacagiz.
Anket sayesinde her ay bi 70-80€ birikiyor. Artik onu kizima biriktirecegim.
Bu ve gelecek ay nerdese 3000€ ek faturalarimiz var. Araba sigortasi, garantisi, diger sigortalar filan. Onlari esimin yeni isi sayesende kenara atdik, zora düsmüyoruz sükür. Bu ayin sonundada artik yine birikime gece bilecegiz insallah.
Annem bir kac güne evine gidecekmis. Allahdan izinime 4 hafta kaldi. Bu dönemide atlatirsam izinde ev isleri zorlamaz, ama aksamlari taksi sirketi kurmak icin ders calismam lazim, yani yine tam dinlenemiyecegim malesef.
Sizler ne yapiyorsunuz?

Allah kolaylık versin canım
Doğum günü kutlu olsun prensesin
Bizler aynı valla gecim derdi
Survivor Turkiye

Selam altin kizlar,

bugün komsumla birlikte cocuklari slip iki bucuk saat pisiklet sürdük. Benim sipam yataga girdigi gibi bayildi
Biraz ev isi yaptim, cogu kaldi ama.
Cocukla vakit mi geciregim, ev isimi yapayimin arasinda karar vermeliyim hafta sonlari, ama zaten hafta arasi pek vakit ayiramiyorum kizima bari haftasonu güzel vakit gecireyim kafasindayim.
Gecen esim bu evin hali ne böyle dedi. Benim cevabim: Evimizin.
Gitdi banyo sildi Yani sonuc olarak ben bu evin kül kedisi degilim
Kizimada artik ev isinde kücük görevler vermege basladim. Bastan alissin diye, bi ara ben kraliceyim siz benim hizmetcilerimsiz fiyordu bize kraliceden Katja ya bi düsüs sagladim ona ondan sonra ofluyor pufluyor ama yapiyor artik oda birseyler

İşte bu anket olayını merak ettim ne olaki acaba

İşte bu anket olayını merak ettim ne olaki acaba
Ben almanyadayim burda birçok internet sitesinde anket doldurup böylece para almak ihtimali var. Cok az ödeniyor anketler bir kac dakika sürüyor, ama iste damliya damliya göl oluyor hergün 1,5 saat yolda oldugum icin vaktimi böyle deherlendiriyorum. Iyi birikiyor böyle yani sira.

Türkiyede de var da fakat öyle çok kazandırmıyor malesef ki. Burda da fazla seçenek olsaydı güzel olurmuş iyi yapıyorsunuz vakit nakittir

Selam kızlar öyle yoğun bir okul dönemi oldu ki gerçekten yoruldum.
Yeni yeni dinlenmeye başladım...
Ekonomik şartlar pek de iyi değil zaten. Yazın az harcamali bol ödemeli olmalı benim için.

Sonradan 20 Gr bilezik daha aldım. Tüm yıl için olan hedefimi tamamaldim. Şimdi taksitlerin ödüyorum..

Bu arada yine her yıl olan klasigim kilo verme sürecine girdim. Yaklaşık 15 gündür dikkat ediyorum. Vakit buldukça yarım saat yürüyorum ama resmen yapışmış kilolar...
Yazı için 2 planım var biri borçları minimuma indirme kiloyu da ideal kiloya ulaştırma.

Borsa pek iyi değil bekleldigim kârlar olursa onlarla da ödeme yaparım ara ara.

Güzel arkadaslarımmm nasılsınız geçmiş bayramınız mübarek olsunn temmuz hepimizi mutluluklar getirsin sesimi duyan ses versin bakalım
Burdayız burdayızz
İyiki doğmuş güzel prensess
Allah kolaylık versin canım
Doğum günü kutlu olsun prensesin
Bizler aynı valla gecim derdi
Survivor Turkiye
Ay bizde durumlar hep aynı zaten
Ağlanacak halimize gülüyoruz napalım

Selam, canım kızlar
Sizinle sohbeti özledim çok
Bir yılın temmuz ayı daha geldi ama gelgelelim ne izin var ne de yeteri bütçe.
Hadi bütçeyi ayarlasak izin olmayınca plan yok.
Tekirdağ içi gelip gidiyoruz bu ara avrupada ‍🌫
Çocuklar annemde tatili orada geçirmeyi çok seviyorlar, annemle babama da iyi geliyor.
Bu ay birikim yok bol bol borç ödedim.
Ağustos'ta gün parası alacağım nakit alığ altına çevirecegim inş.

Ağustos ayı gelsin kis hazırlıklarına başlarım inşallah... Şu an pazar çok pahalı...Reçel vs yapmıyorum ama yemeklik bol.bol hazırlık yaparım kısmet olursa...

Evde çok işlerim var. Birkaç gün şöyle detaylı güzel temizlerim..

Günaydın kizlarr
Tatlı sabah yuruyusunden döndü duş aldı.

Klasik zayıflama sürecim yıllardır. Ama bu yıl en çok kilo aldığım yıl oldu. Diyetisyene basladim. Carsamba seansim var bakalım verdim mi gorecegim...

Bugün pazar var belki 2 çeşit sebze alırım. Başka bir şey ihtiyaç yok gibi.

Sizler nasılsınız neler yapıyorsunuz
A Asmin75 yurt dışı ne alemde

yurtdisindan sesleniyorum sicaklardan biktik artik tabi biz 30 dereceye dayanamazken sizler 40 derecede nasil dayaniyorsunuz hic bilmiyorum.
Saka bir yana burdada hayat zorlasiyor. Ekimden ihtibaren 117€ kiraya zam geliyor. Kres desen 140€ dan 280€ cikacak eylülde.
Cidden cok iyi maas alan biriyim, ama yeni zamlarla hesapladim benim maasimdan bize 20€ kalacak ayda
Yani kiza bir ayakabi gerekse benim maasim bunu karsilamiyacak artik.
Esimin aldigiyla hem idare edip hemde birikim yapmaya calisacagiz. Bir kac arkadasda gida sektöründe calisiyor onlarda eylülden ihtibaren gidalara zam gelecegini söylüyor. Bakalim artik gidisat ne olacak.

Kilo konusuna gelince bende son iki ayda 3 kg geri aldim cünkü isim bir süredir cok stressli. izinime 3 hafta kaldi. Stressim azalinca yine biraz verecegime ümütleniyorum.

Ne yapayım tatlum malum pazar
Geç kahvaltı sonra temizlik
Yeni oturdum daha
Akşama ne pisircem onu düşünüyorum kara kara
Bende hayatımda görmediğim kilolardayim okul açılmadan kilo vermem lazım kiyafetlerime sigamiyorum

Allah sonumuzu hayr etsin dünya iyiye gitmiyor. Gerçekten geçim zor birikim oldukça azaldı. Arabamı değiştireyim dedim ama param yetmedi borca da girmek istemiyorum
Karın tokluğuna çalışıyoruz ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…